Sword art Online CZ/SK Text RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Třída 9.A

+2
Mighty Floyd
Cardinal
6 posters

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Třída 9.A         - Stránka 4 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro AVi.exe Wed Aug 13, 2014 11:50 am

Ryuunosuke

Ta blbka mi dala facku a pak vzala MŮJ notebook a vyhodila ho z okna. Nehledě na svojí fobii jsem vystartoval k oknu a koukal jak padá dolů. Neeeeeee! Zakřičel jsem a pak viděl Soratu s tou jeho holkou a rychle jsem zakřičel. Sorato!!! Chyť ten notebook!! Zakřičel jsem opravdu nahlas aby mě bylo slyšet a pak jen sledoval, jestli mi Sorata zachrání život nebo ne.

AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 4 Left_bar_bleue6/100Třída 9.A         - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 4 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Mighty Floyd Wed Aug 13, 2014 12:30 pm

Ayase

Před tím, než jsem vešli do školy, zaškobrtla jsem a spadla mi lodička z nohy. Počkej chvíly prosím. Řekla jsem a v dřepu si ji začala nandávat. Zaslechla jsem, jak někdo křičí na Soratu, ať chytí ten notebook. Proboha jaký notebook? Řekla jsem si a podívala se na oblohu. Notebook padal přímo na mě a byl už celkem blízko, takže jsem si akorát zakryla hlavu a zakřičela. Aaaaaaaaaa!!
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 4 Left_bar_bleue8/100Třída 9.A         - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 4 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro DamioS Wed Aug 13, 2014 12:35 pm

Sorata

Ayase si upravovala botu a já přemýšlel nad tím, jestli začnu hrát to GGO. Pak jsem uslyšel Ryuunosukeho hlas, který řve, ať chytnu notebook. Pokrčil jsem oči a podíval na směrem nahoru a viděl, jak ten notebook padá přímo na Ayase. "Shimata!" Zakřičel jsem si v mysli a rychle natáhl ruce nad Ayasu abych ten notebook chytl. To se mi podařilo, ale ztratil jsem rovnováhu a skutálel se ze schodů až dolů. Notebook jsem položil vedle sebe a nehybně ležel. "Au... to .... bolelo...." Vykoktal jsem ze sebe.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 4 Left_bar_bleue105/250Třída 9.A         - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 4 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro AVi.exe Wed Aug 13, 2014 12:38 pm

Ryuunosuke

Díky bohu Sorata chytl můj notebook a já si oddychl. Moje srdce tluklo tak rychle, že bych teď měl v GGO aim hack. Pak jsem uslyšel zvuky někoho, jak padá po schodech dolů a byl to Sorata s mojím notebookem. Pako! Jestli se tomu něco stane, tak... Aaaaa! Zakřičel jsem a doufal, že se mu nic nestalo.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 4 Left_bar_bleue6/100Třída 9.A         - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 4 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Anyean Wed Aug 13, 2014 12:47 pm

Shino

Šla jsem na záchod, ale ani na záchodě nebyl klid, protože tam choděj drbny, které rádi rozebírají fotky jiných. Odešla jsem ze záchodů a šla do třídy. Ve třídě jsem si sedla na svoje místo a hlavu si položila na lavici a jen poslouchala, jak se mi všichni smějou a dělaj různé zvuky, které mi opravdu vadily.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 4 Left_bar_bleue95/100Třída 9.A         - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 4 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Mighty Floyd Wed Aug 13, 2014 2:08 pm

Ayase

Dřepěla jsem tam skrčená a čekala, co se bude dít dál. Myslela jsem si, že mě to sejme, ale naštěstí se tak nestalo. Zaslechla jsem Soratu jak chytil notebook a pak se skutalél ze schodů. Rychle jsem se postavila a utíkala za ním. Jsi v pořádku? Zeptala jsem se vyděšeně a rukou mu podložila hlavu.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 4 Left_bar_bleue8/100Třída 9.A         - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 4 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro DamioS Wed Aug 13, 2014 10:16 pm

Sorata

Po chvilce jsem se postavil a prokřupl si hlavu. "Eh.. jo dobrý" Řekl jsem a pak se ohl pro notebook. Chytl jsem Aysu za ruku a znovu s ní vyšel schody, ale tentokrát jsem rychle vešel do budovi a mířil přímo do třídy.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 4 Left_bar_bleue105/250Třída 9.A         - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 4 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro AVi.exe Thu Aug 14, 2014 12:55 am

Ryuunosuke

Sorata šel po schodech a držel můj notebook a já byl rád. Achjo... jestli tohle ještě jednou udělá, tak jí zničím život úplně. Řekl jsem si pod nos a sedl si na místo.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 4 Left_bar_bleue6/100Třída 9.A         - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 4 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Mighty Floyd Thu Aug 14, 2014 1:20 am

Ayase

Sorata se zvedl a znovu mě chytil za ruku, se slovy, že je v pořádku. To jsem ráda, ten pád nevypadal zrovna příjemně. Řekla jsem a pokračovala se Soratem přímo do třídy. Ohayo! Pozdravila jsem ostatní ve třídě a šla k lavici. Spolužáci seděli na lavidích, něco si šeptali a prozíravě se dívali na Shinu. Ta měla položenou hlavu na lavici. Co se stalo? Zeptala jsem se a podívala se na ni.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 4 Left_bar_bleue8/100Třída 9.A         - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 4 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Anyean Thu Aug 14, 2014 1:57 am

Shino

Do třídy přišel Sorata s Ayase a já furt držela svojí pozici. Pak se mě zeptala na to, co se stalo a já akorád se sklopenou hlavou tichým hlasem řekla. Zeptej se spolužáků, nejspíš ti to rádi řeknou.. Vytáhla jsem mobil a pomalu začala mazat všechny fotky, které v něm mám.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 4 Left_bar_bleue95/100Třída 9.A         - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 4 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro DamioS Thu Aug 14, 2014 2:01 am

Sorata

Vešel jsem s Ayasou do třídy a viděl, jak Shino byla opět zhroucená. "Kso! Jestli na to někdo přišel, tak jsem mrtvej" Pomyslel jsem si a donesl Ryuunosukemu jeho notebook. "Příště si na něho dávej větší pozor. Jinak vítám tě tu Ryuunosuke, jsem rád, že tu jsi s náma. Řekl jsem a podal mu ruku na to, aby si s ní semnou potřásl.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 4 Left_bar_bleue105/250Třída 9.A         - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 4 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro AVi.exe Thu Aug 14, 2014 2:08 am

Ryuunosuke

Sorata mi přinesl můj notebook a já byl za to rád. Vzal jsem si ho a znovu ho napojil na kabel. Můžu za to, že ta akvaríminová hlava mi ho vyhodí z okna? Je fakt divná. Řekl jsem a na monitoru viděl, jak pomalu většina fotek z její sd karty mizí. Pak jsem si se Soratou potřásl rukou a opět si sedl.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 4 Left_bar_bleue6/100Třída 9.A         - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 4 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Mighty Floyd Thu Aug 14, 2014 2:49 am

Ayase

Když jsem si vytahovala tužku, Shino řekla, ať se zeptám spolužáků. Ať je to cokoli, netrap se tím. Řekla jsem s úsměvem a prohrábla si vlasy. Od rána jsem nepila a měla jsem šílenou žízeň. Venku bylo hnusně a aby toho nebylo málo, začalo mi být chladno. Z tašky jsem si vytáhla termosku s čajem a nalila si ho do kelímku. Cucla jsem si a když jsem se ohlédla, viděla jsem, jak se Sorata baví s tím novým klukem. Postavila jsem se a šla se seznámit. Ty si ten Soratův kamarád viď? Ráda tě poznávám. Jsem Ayase. Řekla jsem, zakopla o něčí tašku a celý obsah kelímku na ten notebook vylila. Promiň! Moc se omlouvám! Já něchtěla! Říkala jsem pořát dokola a začala na něj zběsile pokládat kapesníky.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 4 Left_bar_bleue8/100Třída 9.A         - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 4 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro AVi.exe Thu Aug 14, 2014 3:11 am

Ryuunosuke

Třásl jsem si rukou se Soratou a pak přišla jeho dívka a zminila to, že se jmenuej Ayase. Nejdůležitější věc, kterou jsem potřeboval. Pak zakopla a obsah jejího kelímku skončil na mém notebooku. Zčervenali mi oči a jen se díval, jak panicky na to pokládá kapesníky.

Spoiler:
Pak jsem se na ní podíval vražedným pohledem a vytáhl mobil. Ayase... nemotorná blondýna a ještě Soratova holka. Navzájem se budete nádherně doplňovat. Řekl jsem a mobil schoval. Můj notebook byl sestaven tak, aby se mu nic nestalo, když se ponoří do hloubky 20 metrů, ale i tak jsem měl strach.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 4 Left_bar_bleue6/100Třída 9.A         - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 4 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro DamioS Thu Aug 14, 2014 3:37 am

Sorata

Byl jsem si jistý, že když tu bude Ryuunosuke, tak to bude ta největší bomba co by mohla být, ale po chvilce přišla Ayase a vylila mu pití na notebook. "Ou! To bude zlé" Pomyslel jsem si a pak Ryuunosuke řekl, že Ayase je nemotorná blondýna a ještě moje holka a že se navzájem budeme nádherně doplňovat. Jen abych zachoval rovnováho mezi náma, tak jsem chytl Ayase jednou rukou kolem pasu a přimáčkl se na ní. "Je to moje uličnice". Řekl jsem a usmál se.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 4 Left_bar_bleue105/250Třída 9.A         - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 4 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Cardinal Thu Aug 14, 2014 3:53 am

Začalo zvonit a na chodbách se to začalo uklidňovat.

K Shino přišel jeden ze spolužáků, který při incidentu nebyl, ale byl na záchodě, kde tu fotku též viděl a po zjištění toho, že to přišlo skoro všem, tak si řekl, že to není spravedlivé. Sedl si vedle ní a ruku jí dal přes záda. Nebuď smutná... všichni to jsou idioti a nadržený prasata. Vůbec bych si s tím nelámal hlavu, vím, že to pro tebe je hodně soukromé, ale život musí jít dál a ty se musíš dostat i přes ty nejtěžší překážky. Hlavu vzhůru.... ale musím uznat, že jsi opravdu roztomilá a ještě tak populární hráčka. Řekl Jin a pozoroval jak trucuje.

Spoiler:
Cardinal
Cardinal
Admin

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 7
Col: 1469
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 4 Left_bar_bleue1260/1500Třída 9.A         - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1260/1500)

http://saorpg.hateam.com

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 4 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Anyean Thu Aug 14, 2014 4:15 am

Shino

Ayase říkala, ať se tím netrápím, což se nedalo. Pak si ke mě přisedl nějaký kluk a já se zamračila a řekla. Chceš si snad něco otestovat?! Zeptala jsem se a pak mi řekl ať nejsem smutná, že život jde dál a já musím překonat i ty nejtěžší překážky. Bohužel s jednou překážnou bojuji skoro celý život. Je milé, že mi to takhle říkáš, ale tohle byla tak velká rána, že se jen tak neopravý. Řekla jsem a stále se sklopenou hlavou trucovala.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 4 Left_bar_bleue95/100Třída 9.A         - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 4 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Cardinal Thu Aug 14, 2014 5:50 am

Jin se akorád usmál a pohladil jí po vlasech. Bude to dobrý. Jestli se jich budeš chtít zbavit, tak řekni... já si je podám. Řekl Jin a pak se podíval na ty co se smály vážným výrazem.


Do třídy přišel jeden z učitelů druhého stupně a zařval. 9.A Půjde semnou do nákupního centra, kde se více poznáte s učitely. Dáme za 15 minut sraz před školou. Zatím... Pak odešel a šel do ředitelny.
Cardinal
Cardinal
Admin

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 7
Col: 1469
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 4 Left_bar_bleue1260/1500Třída 9.A         - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1260/1500)

http://saorpg.hateam.com

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 4 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Anyean Thu Aug 14, 2014 6:55 am

Shino

Ten kluk řekl, že jestli se jich budu chtít zbavit, tak si je podá a já akorád pokroutila hlavou. Nech to plavat... ale děkuju, že jsi se zastal někoho takového, jako jsem já. Řekla jsem a pak přišel učitel, který nám řekl, že půjdeme do nákupního centra. Aspoň něco pořádného... budu se moc podívat na novinky a hlavně na registraci na DK. Řekla jsem si v mysli a koukla na mobil.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 4 Left_bar_bleue95/100Třída 9.A         - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 4 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Mighty Floyd Thu Aug 14, 2014 7:21 am

Ayase

Utírala jsem notebook a po chvíly mě Sorata chytil za bok. Řekl, že jsem jeho uličnice. Trošku jsem se začervenala a položila mu hlavu na rameno. A ty zase můj hrdina. Řekla jsem a dala mu pusu. Do třídy vtrhl nějáký učitel se slovy, že půjdeme do nákupního centra se seznámit s učiteli. Krása, doufám, že budeme mít volno. Řekla jsem a šla si schovat termosku do tašky.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 4 Left_bar_bleue8/100Třída 9.A         - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 4 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro AVi.exe Thu Aug 14, 2014 7:31 am

Ryuunosuke

Sorata se zachoval fakt dobře, protože Ayase ve mžiku zapoměla na to, co jsem říkal. Zmínila, že je její hrdina a ještě mu dala pusu. Viděl jsem víc nechutných věcí, jak minulý rok za celý školní rok. Sorato... ty víš co dokážu, tak si prosím drž svojí holku od mé techniky. Jenom tak decentní varování, protože jak si říkal... máte tu až moc holek... z čehož se mi furt zvedá husí kůže. Brr... jak to vůbec můžeš tady vydržet... Řekl jsem a pak načichal celkem hnusný smrad co šel přímo ze Soraty. Nic proti Sorato, ale to co máš na sobě páchne jako drogérie plná ženských voňavek... pfuj. Řekl jsem a zacvakl notebook, protože přišel učitel a řekl, že půjdeme do obchoďáku, což mě celkem zajímalo, protože tam mí být reklama na nejnovější technologii a enginy.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 4 Left_bar_bleue6/100Třída 9.A         - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 4 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro DamioS Thu Aug 14, 2014 7:36 am

Sorata

Byl jsem hrdina a já se trochu začervenal a když mi dala pusu, tak i pousmál. Ryuunosuke říkál spoustu věcí o tom, že nemám pouštět Ayase k jeho technice. "Jo promiň už se to nestane. " Řekl jsem a pak Aayse rukou sjel trochu níž, ale pak Ryuunosuke řekl, že smrdim jako drogerie plná holčičích voňavek a já se akorád v mysli podporoval, abych to nepokazil. Rukou jsem sjel zase výš, protože to mohlo dopadnout zle. "Nojo... když nejezdíš metrem, tak se nediv... moment, proto vlastně jezdíš jenom autobusem, viď?" Řekl jsem a trochu se šibalsky pousmál.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 4 Left_bar_bleue105/250Třída 9.A         - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 4 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro AVi.exe Thu Aug 14, 2014 7:43 am

Ryuunosuke

Sorata dost narážel na to, že v metru je hodně lidí, co se voní, ale většina se voní na kůži a né na oblečení a vzhledem k tomu, že venku je zataženo a zima, tak nechodí v tričku, ale v budnách. Bylo mi to celkem podezřelé, protože Ayase smrděla jinak než Sorata, což mi nahodilo jen jednu myšlenku a to tu, že se musel votírat o jinou holku než je Ayase. Ano jezdím autobusem a to proto, že tam je více místa a moc lidí autobusem do školy nejezdí, takže to je pro mě bezpečnější... Řekl jsem a hodil na Soratu opravdu vážný pohled, který se dal vyčíst jako "Opravdu si myslíš, že jsem blbej?".
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 4 Left_bar_bleue6/100Třída 9.A         - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 4 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro DamioS Thu Aug 14, 2014 7:56 am

Sorata

Ryuunosukeho pohled se mi nelíbil a tak jsem zatjal zuby a sledoval ho. "Takže na to přišel... co jsem si taky mohl myslet, že utajím něco před člověkem jako je Ryuunosuke? Jsem blázen...až zjistí, že to byla Shino, tak jsem asi skončil, ale budu mu věřit, že jako kámoš bude mlčet. Možná taky bude dobré mu to vysvětlit někde o samotě." Pomyslel jsem si a nechtěl na to myslet, protože už to pro mě byla mrtvá věc. Nakonec jsem se usmál a přitulil se co nejvíce k Ayase. "Tím pádem se nechám obalit krásnou vůni od Ayasi" Řekl jsem a rukou jí prohrábl vlasy.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 4 Left_bar_bleue105/250Třída 9.A         - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 4 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro AVi.exe Thu Aug 14, 2014 8:06 am

Ryuunosuke

Viděl jsem, jak Sorata zatjal zuby a nejspíš přemýšlel nad tím, jak mi to později rozmluvit. Bylo zde spousta faktů, které jsem měl v hlavě, ale celkem nepotvrzené. Sorato? Máš u sebe mobil?..... Nemáš viď? Nechal si ho doma náhodně, nebo si to měl v plánu si ho nechat doma? Zeptal jsem se, abych si ověřil informace, které mi posílal Hellicat. Pomalu jsem zabalil notebook do tašky a tu si položil na lavici.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 4 Left_bar_bleue6/100Třída 9.A         - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 4 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Mighty Floyd Thu Aug 14, 2014 8:25 am

Ayase

Soratu už nejspíše přestali ty narážky na jeho vůni bavit, tak se ke mě přitiskl a řekl, že se chce nechat obalit mojí vůní. Prohrábl mi vlasy já se akorát začervenala a taky ho objala. Jeho kamrád se ho po chvíly zeptal, jestli si doma zapoměl mobil náhodou nebo si to plánoval. O čem to mluví? Zeptala jsem se Soraty a nejistě se na něho podívala.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 4 Left_bar_bleue8/100Třída 9.A         - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 4 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro DamioS Thu Aug 14, 2014 8:33 am

Sorata

Ayase nádherně voněla a její vlasy též... bylo to jako v zahradě mezi květinama. Ryuunosuke se mě pak ptal, jestli u sebe mám mobil a já pokrčil očima a prohledal si kapsy. Mobil jsem neměl a tak jsem akorád pokrčil rucema. "Nechal jsem ho doma, protože byl nejspíš vybitý." Řekl jsem a pak se Ayase zeptala o čem to mluví. "Netuším, ale mobil u sebe opravdu nemám." Řekl jsem směrem na Ayasu a usmál se.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 4 Left_bar_bleue105/250Třída 9.A         - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 4 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro AVi.exe Thu Aug 14, 2014 8:42 am

Ryuunosuke

Ayase si už nejspíš něco uvědomila a já akorád zakroutil hlavou. Sorato... Sorato... kdyby tvůj mobil byl vybitej, tak by se mi na Hellicatu ukazoval jako šedý puntík, ale vzhledem k tomu, že tvůj mobil vysílá signál, takže v podstatě je nabitý a je u tebe doma. Jsem hold až moc upřímný člověk na to, abych ti to nemohl říct, připraven na pravdu? Zeptal jsem se ho a sedl si na lavici.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 4 Left_bar_bleue6/100Třída 9.A         - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 4 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Anyean Thu Aug 14, 2014 8:47 am

Shino

Poslouchala jsem jejich konverzaci a když mi bylo jasné, na co ten kluk naráží, tak jsem se postavila a došla k němu. Sevřela jsem ruku v pěst a jednu mu vrazila přímo do tváře. To stačí! Zakřičela jsem a pak ho na zemi chytla za kravatu a sevřenou ruku v pěst jsem natáhla. Je mi jedno o co se snažíš, ale můžeš už přestat mlýt tou tvojí hubou?! Zakřičela jsem a moje ruka se tak klepala, že to vypadalo, že mu rozbiju hubu.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 4 Left_bar_bleue95/100Třída 9.A         - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 4 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro DamioS Thu Aug 14, 2014 9:54 am

Sorata

Ryuunosuke se chystal říct pravdu a já nevěděl co dělat. Jen jsem stál a čekal kdy to řeknu a já budu ten největší hlupák a budiž k ničemu, ale pak přišla Shino a dala mu pěstí, což zabránilo tomu, aby něco Ryuunosuke řekl. "Ano! Dobré načasování Shino!" Pomyslel jsem si a šťastně se usmál. Shino byla opravdu naštvaná a já opravdu pochopil, že ona též nechce, aby to někdo věděl, protože by pak měla nejspíš též potíže. Klekl jsem si k Ryuunosukemu a chytl Shininu ruku. "Dobrý, všechno v pořádku Shino... já už to něják vyřeším." Řekl jsem a čekal až se Shino uklidní.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 4 Left_bar_bleue105/250Třída 9.A         - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 4 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Mighty Floyd Thu Aug 14, 2014 10:55 am

Ayase

Soratův kamarád říkal něco o tom, jestli je připravený na pravdu. Na jakou pravdu, o čem to pořát mluví Sorato? Řekla jsem a můj pohled zvážněl. Shino se na toho kluka rozběhla a dala mu pěstí. Když vystartovala, rozvířila okolní vzduch a ucítěla jsem stejnou vůni, jakou má Sorata na oblečení. Tak moment... Řekla jsem a pomalu mi to začalo docházet. Ty...a Shino.. Ani jsem to nedořekla a do očí se mi vhrnuly slzy. Naštvaným a zárvěň smutným pohledem jsem se podívala na Sorata.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 4 Left_bar_bleue8/100Třída 9.A         - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 4 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru