Sword art Online CZ/SK Text RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Začátečnické Město

5 posters

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Začátečnické Město - Stránka 2 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Anyean Thu Aug 28, 2014 11:09 am

Akame

S rukama v kříži jsem akorád pokrčila hlavou. Jsem si jistá, že vás ve friend listu nepotřebuji. Řekla jsem a pak Lubbock vyzradil můj nick a mě zčernali oči. Pak začal odcházet a já mu vrazila facku přímo na tvář. Příště drž jazyk za zuby... Dodala jsem  a šla za ním.

Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 2 Left_bar_bleue95/100Začátečnické Město - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 2 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Mighty Floyd Thu Aug 28, 2014 12:04 pm

Denorien

Ryu se zvedl a zeptal se, co si o nich myslím. Podívej se na ně jak jsou rozhádaní, nebudou moc velká hrozba. Řekla jsem a usmála se. Půjdu se podívat do toho obchůdku naproti, kdyžtak počkej tady. Řekla jsem a šla směrem k němu.


Naposledy upravil Cardinal dne Thu Aug 28, 2014 12:15 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : Hrubka.)
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 2 Left_bar_bleue8/100Začátečnické Město - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 2 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro DamioS Thu Aug 28, 2014 12:21 pm

Lubbock

Dostal jsem od Akame facku a moje reakce byla celkem rychlá a hned jsem si chytil tvář. Na tváři jsem měl červeně obtisklou ruku. "Proč ti tak vadí, že ostatní budou vědět, jak se jmenuješ?" Zeptal jsem se jí a pak vešel do obchodu. V obchodě bylo plno NPC, ale já si našel to nejdůležitější, které jsem potřeboval. "Potřeboval bych nějaká základní lektvary na obnovu životů. Nejlépe nějaké velké balení." Řekl jsem a NPC mi nabídlo pack lektvarů za 500 Colu, který obsahoval 5 lahviček, 2 obvazy a 1 vzácná bylinka. Pack jsem si schoval do inventáře a pak mě napadlo, že Akame nejspíš nedostala těch 1,000 Colu na začátek a tak jsem sklopil hlavu a pack koupil ještě jednou. Otočil jsem se na Akame a nabídl jí obchod. "Můžeš to brát jako dárek za to, že jsem vyzradil tvoje jméno." Řekl jsem a usmál se.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 2 Left_bar_bleue105/250Začátečnické Město - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 2 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Anyean Thu Aug 28, 2014 12:27 pm

Akame

Lubbock měl na tváři celkem pěkný otisk a já se zasmála. Sluší ti to, když máš na tváři něco takového. Řekla jsem a opět se zasmála. Pak se mě zeptal na to, proč mi vadí to, že ostatní budou vědět moje jméno a já akorád nahodila vážný pohled. Jestli chceš být nejlepší, tak tvoje identita musí být utajená, protože když někomu řekneš jméno, tak tě může zradit a pak si tě podle jména najít. Navíc ti nemusím říkat, že když máš někoho v přátelích, tak ho můžeš sledovat na mapě, kde se právě nachází, protože by si to měl vědět. A vůbec.. je jedno jestli víš moje jméno nebo ne, když to jednoduše vidíš, proto nechci, aby si nepřešel na jinou stranu. Můžeme být ti nejsilnější. Řekla jsem a pak mi Lubbock koupil od NPC nějaký lékařský pack. Trochu jsem se začervanala a přijmula obchod. Dobře.. odpuštěno, ale nesmíme se navzájem zradit.. dokážeš to? Poděkovala jsem a pak se ho zeptala.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 2 Left_bar_bleue95/100Začátečnické Město - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 2 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro AVi.exe Thu Aug 28, 2014 12:33 pm

Akaryu

Deno upozornila na to, že jsou rozhádání, ale já jsem s tím moc nesouhlasil, protože to jsou jenom začátečnicky kamarádské hrátky. Já třeba vidím problém v té holce.. neřekne ti nick, protože z nějakého důvodu nechce, aby někdo znal její nick. Řekl jsem a opět zakroutil dokolečka pár vlasmi. Deno se šla podívat do nějakého obchodu a já se nechtěl ztratit, proto jsem šel za ní. Raději půjdu s tebou..nechci se tu ztratit a navíc si můžeme o sobě říct něco víc, třeba by mě zajímalo to, kolik ti je let v reálném životě? Ať mám aspoň trochu přehled o tom, s kým spolupracuju. Zeptal jsem se a následoval jí.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 2 Left_bar_bleue6/100Začátečnické Město - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 2 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro DamioS Thu Aug 28, 2014 12:38 pm

Lubbock

Po tom co řekla Akame mě celkem zamrazilo a hnedka jsem otevřel menu a koukl se do friend listu, ve kterém jsem si najel na Denorien a rozklikl si jí. Opravdu jsem se mohl podívat na její pozici a dokonce se na ní teleportovat. "Můžu se k ní teleportovat? Jak je to vůbec možné? Něco mi tu nesedí..." Pomyslel jsem si a pak zavřel menu. "Bez pochyby máš pravdu...a nemusíš se bát, protože já nejsem typ člověka, který by zradil někoho jako jsi ty. Je vidět, že tu hru bereš vážně a tak se to má hrát... prostě musíš být "Nejlepší". Řekl jsem a po tom, co si to převzala jsem se usmál a otevřel dveře z obchodu pryč. "Myslím, že můžeme vyrazit na bojiště!" Dodal jsem a vyběhl z obchodu.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 2 Left_bar_bleue105/250Začátečnické Město - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 2 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Anyean Thu Aug 28, 2014 12:45 pm

Akame

Lubbock byl celkem udivený z mé informace a já jen přemýšlela nad tím, co všechno v jeho menu je navíc než u normálního hráče. Po jeho slovech jsem se usmála a chytla ho za ruku. Složíme pak pečeť, která zapečetí naše osudy do té nejsilnější guildy, kterou vytvoříme. Night Raid.. Řekla jsem a usmála se na něho. Celý natěšený vystřelil z obchodu a hnedka chtěl jít na bojiště. Neměla jsem nic co bych mu vytknula, protože to nutkání být nejlepší bylo opravdu velké. Jdeme na to! Řekla jsem a šla uličkou, kterou ukazovala značka pod jménem "Hlavní Třída - Brána".
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 2 Left_bar_bleue95/100Začátečnické Město - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 2 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro DamioS Fri Aug 29, 2014 5:52 am

Lubbock

Jméno té guildy se mi hodně líbilo a jen jsem kývl hlavou. "Dobré jméno. Night Raid... většina to bude zmiňovat jako nejsilnější guildu." Řekl jsem a procházeli jsme kolem parku ve kterém bylo opravdu nádherně. Zastavil jsem se u fontány a propláchl si obličej.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 2 Left_bar_bleue105/250Začátečnické Město - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 2 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Mighty Floyd Fri Aug 29, 2014 7:08 am

Denorien

Ryu podotknul to, že nechtěla prozradit svůj nick. Měl pravdu, bylo to celkem divné, ale nejspíš si jen kryla záda. Je akorát opatrná, nikdy nevíš, na koho ve hře můžeš narazit. Řekla jsem s úšklebem a vešla do obchodu. Jinak, je mi šesnáct. Dodala jsem a začala si prohlížet zboží. Bylo tam plno věcí, ale zaměřila jsem se na chlebánky za 1 col, které regenerovali hp. Vezmu si čtyři. Řekla jsem a na stůl dropla 4 coly.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 2 Left_bar_bleue8/100Začátečnické Město - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 2 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro AVi.exe Fri Aug 29, 2014 7:43 am

Akaryu

S tou opatrností měla pravdu, protože v téhle hře je prý hodně stalkovacích atrubutů. Kývnul jsem hlavou a pak mi sdělila kolik jí je let a já se usmál. Tady v tomhle světě nemám fobii, takže se můžu více přibližovat k dívkám. Pomyslel jsem si a pak se usmál. Mě je též šestnáct. Řekl jsem a Deno si koupila chleby na doplňování životů. V inventáři jsem měl pár Colu, které nám systém dal a za ty jsem si koupil 5 chlebů. NPC si odebralo 5 Colu a já byl rád, že už mám něco v inventáři.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 2 Left_bar_bleue6/100Začátečnické Město - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 2 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Anyean Fri Aug 29, 2014 9:56 am

Akame

Lubbockovi se to jméno líbilo a já se usmála. Jo.. a nás si budou pamatovat jako nejsilnější hráče. Řekla jsem a mrkla na něho. Má toho víc v rukávu, než jsem si myslela.. je vidět, že promo hráči mají celkem slušné výhody. Pomyslela jsem si a když si oplachoval obličej, tak jsem nabrala trochu vody a cákla na něho. Zasmála jsem se u toho a mrkla na něho.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 2 Left_bar_bleue95/100Začátečnické Město - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 2 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro DamioS Fri Aug 29, 2014 10:59 am

Lubbock

Akame řekla, že si nás budou pamatovat jako nejsilnější hráče a já se pousmál a pak mě postříkala. Zasmál jsem se a spojil ruce dohromady, abych si vytvořil větší místo na vodu a rychle jí nabral a mířil přímo na Akame. "Chceš válku?" Zeptal jsem se a hlasitě se zasmál.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 2 Left_bar_bleue105/250Začátečnické Město - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 2 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Anyean Fri Aug 29, 2014 11:17 am

Akame

Lubbock mě chtěl postříkat a pak se mě zeptal jestli chci válku a já se jen usmála a zakroutila hlavou. Bude nás to akorád zdržovat.. myslím, že by jsme měli jít farmit. Řekla jsem a ukázala rukou na dlouhou cestu, která vedla k hlavní bráně.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 2 Left_bar_bleue95/100Začátečnické Město - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 2 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro DamioS Fri Aug 29, 2014 11:19 am

Lubbock

Chtěl jsem Akame též postříkat, ale nakonec jsem to neudělal, protože jsem byl hodný. Akame prohlásila, že by jsme měli jít farmit a já jen kývnul hlavou. "Máš pravdu." Řekl jsem a rozešel se směrem, který Akame ukázala.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 2 Left_bar_bleue105/250Začátečnické Město - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 2 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Anyean Fri Aug 29, 2014 11:23 am

Akame

Konečně jsme šli k bráně a já po cestě měla ještě spoustu otázek. Když teď spolu budeme takhle spolupracovat, tak by bylo nejlepší o sobě vědět co nejvíce informací... navíc bych potřebovala vědět, jak moc ti můžu věřit. Řekla jsem a přemýšlela nad tím.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 2 Left_bar_bleue95/100Začátečnické Město - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 2 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro DamioS Fri Aug 29, 2014 11:31 am

Lubbock

Bylo dobré o sobě vědět více a tak jsem akorád kývnul hlavou a usmál se na Akame. "Co by si chtěla vědě.." Ani jsem nedořekl a ona potřebovala vědět, jak moc mi může věřit a nad tím jsem se opravdu hodně zamyslel. "Jak mám dokázat to, aby mi důvěřovala v tom největším měřítku?" Zeptal jsem se v mysli a pak luskl prsty. Stoupl jsem si před Akame a chytl jí za jednu ruku. Klekl jsem si a poklonil se, přičemž jsem jí na ruku dal pusu."Můžeš mi důvěřovat i nemusíš, ale budu po tvém boku sloužit navždy." Řekl jsem a čekal jak bude reagovat.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 2 Left_bar_bleue105/250Začátečnické Město - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 2 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Anyean Fri Aug 29, 2014 11:39 am

Akame

Lubbock nejdřív chtěl slyšet to, co bych chtěla o něm vědět, ale pak se zarazil a nejspíše přemýšlel nad tím, jak mi dokázat to, že mu můžu důvěřovat. Lubbock mě chytl za ruku a pak mi jí políbil s poklonem a se slovy, že bude po mém boku sloužit navždy. Byla jsem celkem ohromená, ale zase jsem neměla ráda, když se mě takhle dotknul. Zohla jsem se a druhou rukou ho pohladila po tváři a pak ho za ní zatáhla. Ty jsi teda číslo.. celkem jsi mě ohromil, ale příště až budeš chtít dělat něco takového, tak mi dej nějaký signál.. jinak se ta věc bude opakovat. Řekl jsem a trochu se usmála.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 2 Left_bar_bleue95/100Začátečnické Město - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 2 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro DamioS Fri Aug 29, 2014 11:45 am

Lubbock

Čekal jsem, že mi přiletí facka, protože takhle většina holek reaguje. Akame byla celkem odolná jako Ayase a to se mi začínalo celkem líbit, protože s takhle odolnou holkou se dají dělat dobré věci. Pak zmínila, že jí mám dát příště nějaký signál a já nad tím hodně přemýšlel. Signál? Hmm... mrknutí oka? špulení pusy? kroucení očí? Na co by si byla zvyklá? Jo jinak jaká věc by se neměla opakovat? Zeptal jsem se a postavil se.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 2 Left_bar_bleue105/250Začátečnické Město - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 2 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Anyean Fri Aug 29, 2014 11:51 am

Akame

Lubbock napodoboval různé možnosti signálu a já ho ťukla do čela a pak se zeptal na to, jaká věc by se měla opakovat a já se pousmála a opět mu vlepila facku přímo na tvář. Tahle věc.. měl by jsi se jí vyvarovávat. Řekla jsem a pak pokračovala uličkou k hlavní bráně. Moje první otázka je jednoduchá.. podle tvého avataru se dá vyčíst, že jsi ještě student a mě zajímá, kolik ti je let? . Zeptala jsem a čekala na jeho odpověď.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 2 Left_bar_bleue95/100Začátečnické Město - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 2 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro DamioS Fri Aug 29, 2014 11:58 am

Lubbock

Zajímalo mě co to bude, ale byla to facka a já měl opět červený otisk na tváři. Připadal jsem si fakt divně, ale zatím tu moc hráčů naštěstí nebylo. Po cestě k bráně měla Akame otázku na to, kolik mi je a já se akorád zachechtal. "Student jsem... a je mi osmnáct, kolik je tobě? " Odpověděl jsem a pak se též zeptal na stejnou otázku, kterou mi Akame položila.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 2 Left_bar_bleue105/250Začátečnické Město - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 2 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Anyean Fri Aug 29, 2014 12:01 pm

Akame

Lubbock si nejspíš připadal trapně s tou značkou na ksichtě a pak mi odpověděl na mojí otázku a já akorád vykulila oči a pak je náhle pokrčila směrem dolů. Osmnáct? To už jsi plnoletý? Celkem se stydím za svůj věk a přijde mi trapné, že se takhle spolčuju s osmnáctiletým klukem.. je mi teprve 15.. Řekla jsem a pak se trošičku pousmála, protože to konec konců byla jenom hra a můj avatar vypadal na víc.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 2 Left_bar_bleue95/100Začátečnické Město - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 2 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro DamioS Fri Aug 29, 2014 12:29 pm

Lubbock

Po tom co řekla Akame jsem se zasmál a pak se na ní opravdu mile usmál. "Co je na tom divného? Jsme ve hře... zde je jedno, jestli ti je 15 nebo ne.. v téhle hře neexistujou práva a ani nic z reálného života, takže si nelámej hlavu nad tím, že ti je 15.. já osobně si myslím, že 15 je fajnový věk. Navíc tvůj avatar vypadá opravdu suprově, takže to jednoduše zakryješ." Řekl jsem a přimouřil oko, abych jí dal signál. Poplácal jsem jí po rameni a pak se usmál. "Určitě jsi v reálném životě též tak krásná." Dodal jsem a v dálce viděl bránu.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 2 Left_bar_bleue105/250Začátečnické Město - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 2 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Anyean Fri Aug 29, 2014 12:38 pm

Akame

Lubbock mě celkem slovně podpořil a já měla hnedka lepší náladu, protože měl pravdu. V téhle hře je jedno, jestli mi je 15 nebo ne.. není tu zákon a ani nic, co by nás omezovalo v tomhle smyslu. V reálném životě mi nic nevychází a jsem stále zoufalá. Už hodně dlouho jsem hráčka a díky tomu jsem se propadla tak hluboko, ale ani mi to nevadí, protože tenhle svět je lepší než ten reálný a to v hodně způsobech. Svět v reálném světě je tak velký, že se s lidma jen tak nemůžeš setkat, ale zde ve hře to je úplně něco jiného... ty jsi podle řeči z Japonska též. Řekla jsem a pak se na něho podívala. Lidé se tu dají potkal lehce a z jakéhokoliv koutu světa. Máš úplně odlišný názor od ostatních lidí, kteří si spojují tenhle virtuální svět s tím reálny. Pověz, máš v reálném životě holku? Zeptala jsem se a čekala na jeho odpověď.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 2 Left_bar_bleue95/100Začátečnické Město - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 2 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Mighty Floyd Fri Aug 29, 2014 8:45 pm

Denorien

Oboum se nám alespoň lehce zaplnil inventář a pak Ryu řekl, že je mu stejně jako mě, což bylo fajn. Poď, měli bychom začít farmit. Řekla jsem a vyšla z obchodu. Pohybem ruky jsem otevřela mapu a sledovala okolí města. Bohužel, oblast byla neoběvená takže jsem moc neviděla. Musíme opustit město, najít něco slabého pro expení a oběvit větší část mapy, ať máme více možostí. Řekla jsem a cestou k hlavní bráně Rya pozvala do skupiny.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 2 Left_bar_bleue8/100Začátečnické Město - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 2 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro DamioS Sat Aug 30, 2014 1:46 am

Lubbock

Poslouchal jsem Akame a dozvěděl jsem se, že Akame je v reálném životě celkem smolík a že celkem dlouho hraje hry a díky tomu klesla tak hluboko. Nakonec se mě zeptala, jestli mám v reálném životě holku a já se zamyslel nad tím, jestli jí mám říct pravdu nebo ne. "Ano mám, ale jak jsem řekl... nespojuju si virtuální život s reálným, takže v tomhle životě holku nemám." Řekl jsem s malinkým začervenáním se usmál. Už jsem viděl hlavní bránu a byl natěšení na expení.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 2 Left_bar_bleue105/250Začátečnické Město - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 2 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro AVi.exe Sat Aug 30, 2014 3:16 am

Akaryu

Deno už chtěla jít farmit a já se usmál. Máš pravdu, protože oběvování mapy je hodně důležité a to hlavně kvůli rychlému cestování z města do města. Řekl jsem a šel za Deno směrem k hlavní bráně. Přišel mi od Deno request do party a já ho potvrdil. Jaký máš názor na tyto odlišné světy? V reálném životě jsi určitě úplně jiná, než tady. U mě to platí též... v tomto světě není člověk utlačován a je opravdu volný. Řekl jsem po cestě a koukal se zamyšleně na Deno.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 2 Left_bar_bleue6/100Začátečnické Město - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 2 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Mighty Floyd Sat Aug 30, 2014 7:10 am

Denorien

Ryu potvrdil pozvánku do skupiny a konečně se vydali ven pro pár expů. Virtuální svět je moc fajn, ale nesmíš to přehánět. Jinak chování tvojeho charu změní i chování tebe v reálném světě. Řekla jsem a předemnou se otevřela velká louka. Podívej se kolik je tu monster! Musíme nějáké sundat. Řekla jsem a byla připravena vytasit meč.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 2 Left_bar_bleue8/100Začátečnické Město - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 2 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro AVi.exe Sat Aug 30, 2014 7:17 am

Akaryu

Deno řekla, že se přehnané chování změní i v reálném životě a já teď začal hodně pochybovat o tom do čeho jdu. Takže přehnané chování se projeví i v reálném životě...takže to nakonec má i následky... už chápu co mysleli lidi, kteří psali článek o tom, že takové hry budí v lidech pocit toho, že chcou žít jen v jednom světě a pak kvůli nedostatkům bílkovin, tekutin umírají. Řekl jsem a pak dal ruce do kříže. Znamená to, že si musíme hlídat čas na jídlo a pití... jinak naše tělo nedopadne dobře. Pomyslel jsem si a pak Deno zahlédla spoustu mobů a já si equipl meč, který byl spíše takové pižlátko na česání vlasů.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 2 Left_bar_bleue6/100Začátečnické Město - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 2 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Mighty Floyd Sat Aug 30, 2014 7:22 am

Denorien

Stáli jsme před branou a Ryu nejspíše přemýšlel nad tím, kdy si bude dávat přestávky na jídlo a pití. Hned jak si equipl meč, equipla jsem si ho taky a rozeběhla se směrem na louku. Támhle je...žába? Žába. Začneme s ní. Řekla jsem, příběhla k ní a pokusila se ji seknout. AAAAaaaa! Zakřičela jsem a útok minula, protože ta mrcha uskočila. Ryu, teď máš šanci! Je naagrovaná na me, skus ji sejmout ze zadu! Řekla jsem a připravila se k úhýbnému manévru.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 2 Left_bar_bleue8/100Začátečnické Město - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 2 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Cardinal Sat Aug 30, 2014 8:03 am

Začátečnické Město - Stránka 2 Bapng

Žába se nenechala jen tak zabít a hnedka po Denorien vystříkla sliz z očí.


Naposledy upravil Cardinal dne Sat Aug 30, 2014 8:16 am, celkově upraveno 1 krát
Cardinal
Cardinal
Admin

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 7
Col: 1469
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 2 Left_bar_bleue1260/1500Začátečnické Město - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1260/1500)

http://saorpg.hateam.com

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 2 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro AVi.exe Sat Aug 30, 2014 8:08 am

Akaryu

Deno se hnedka vrhla na první žábu kterou viděla a její útok minul a ropucha vypadala celkem nakrknutě. Vystříkla po Deno nějaký sliz a já do ní strčil aby to neschytala. Svým mečem jsem se snažil bránit tomu slizu a trochu mi nakapalo na rukaa, která se mi začala strašně klepat a když jsem chtěl zaútočit, tak mi ruku odjela úplně někam jinam. Argh...! Nemůžu se trefit! Řekl jsem a dál se snažil trefit tu žábu.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 2 Left_bar_bleue6/100Začátečnické Město - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 2 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru