Sword art Online CZ/SK Text RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Začátečnické Město

5 posters

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Začátečnické Město - Stránka 4 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Cardinal Mon Sep 01, 2014 2:28 am

Sayo  SPC - System Playable Character

Oni chtěli mojí pomoc v expení a já akorád pokrčila ruce. Jestli jste 1 lvl, tak vám nepomůžu, protože rozdíl mezi hráči ve skupině musí být aspoň 5 lvlů. Řekla jsem a dala si na mapě další checkpoint.

Cardinal
Admin

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 7
Col: 1469
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 4 Left_bar_bleue1260/1500Začátečnické Město - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1260/1500)

http://saorpg.hateam.com

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 4 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro AVi.exe Mon Sep 01, 2014 4:27 am

Akaryu

Byl tu problém v levelech a to mě celkem mrzelo. Z té žáby jsem dostal sice minimální počet xp, ale i tak jsem něco dostal. Je možné takhle farmit, ale není to moc effektivní. Řekl jsem a vyhlížel nějaký jiný moby než žáby. Nejspíš by jsme měli zkusit jiné moby než ty žáby. Dodal jsem a vyskočil na jeden z velkých kamenů a rozhlédl se okolo.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 4 Left_bar_bleue6/100Začátečnické Město - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 4 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Anyean Mon Sep 01, 2014 7:23 am

Akame

Lubbock po mě chtěl vědět to, kde bydlím a já se trochu zamyslela nad tím, jestli mu to říct, ale pak jsem dovršila k jednoduchému rozhodnutí. Neřeknu ti to, ale můžeš mě kontaktovat skrz sociální síť. Řekla jsem a dál raději mlčela, protože říct o sobě většinu informací v první dnu není moc dobré, ale v průběhu to potřeba bude.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 4 Left_bar_bleue95/100Začátečnické Město - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 4 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Mighty Floyd Mon Sep 01, 2014 7:34 am

Denorien

Ryu podotkl, že by jsme měli farmit jiné moby, než žáby. Máš pravdu, odměny jsou celkem suché. Řekla jsem a smutně se zatvářila. Co támhle ti vlci? Zeptala jsem se a pomalu šla směrem k nim. Hlavně nezapomeň na první skill. Dodala jsem a čekala na Rya.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 4 Left_bar_bleue8/100Začátečnické Město - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 4 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro AVi.exe Mon Sep 01, 2014 7:49 am

Akaryu

Ta dívka nám nemohla pomoci a Deno si všimla vlků, kteří stáli opodál. Vypadaj celkem silně. Řekl jsem a přečetl si informace o svém skillu. Není to moc lehké ovládnout, ale to půjde! Pomyslel jsem si a připravil si meč.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 4 Left_bar_bleue6/100Začátečnické Město - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 4 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Cardinal Mon Sep 01, 2014 7:52 am

Sayo  SPC - System Playable Character

Ti dva se rozhodli jít na jiné moby a hnedka si vyhlídli smečku vlků, kteří jsou na 1 level celkem silní. Obzvlášť, když jsou ve skupince. Ti vlci jsou celkem silní, ale i tak hodně štěstí!
Řekla jsem a posadila se na kámen a sledovala je.


Byla to smečka o 4 vlcích.

Začátečnické Město - Stránka 4 Divokvlk

Cardinal
Cardinal
Admin

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 7
Col: 1469
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 4 Left_bar_bleue1260/1500Začátečnické Město - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1260/1500)

http://saorpg.hateam.com

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 4 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro DamioS Mon Sep 01, 2014 7:54 am

Lubbock

Akame mi nechtěla říct nic o sobě a já se akorád usmál. "Jeden den se stejně budeme muset setkat, ale zatím to tak určitě půjde... jakou používáš?" Zeptal jsem se a pomalu vyrazil k dalšímu kanci.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 4 Left_bar_bleue105/250Začátečnické Město - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 4 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Anyean Tue Sep 02, 2014 12:02 am

Akame

Lubbock chtěl tedy vědět, jakou sociální síť používám a já mu poslala pmku s mým nickem na PCPku. (Personal Communication Program).

Můžeš mě kontaktovat na tomhle nicku. Řekla jsem a Lubbock chtěl sundat dalšího kance. Nebyla jsem proti a tak šla přímo za ním. Zkus teď začít ty, protože se pak budeme muset hodně střídat. Dodala jsem a čekala, až zaútočí na kance.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 4 Left_bar_bleue95/100Začátečnické Město - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 4 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro DamioS Tue Sep 02, 2014 1:55 am

Lubbock

Chtěl jsem zaútočit, ale pak mi Akame poslala pm s jejím nickem na komunikačním programu a já si ho snažil zapamatoval. Akame řekla, že bych tentokrát měl začít já, a já neměl nic proti. Nabil jsem meč a rychle se rozeběhl proti jednomu kanci, který se právě spawnul. Projel jsem ho a rychle uskočil do zádu a běžel směrem k Akame, aby ho dorazila. "Pojď Akame! Hurá za levelem 2!" Zakřičel jsem a s úsměvem se na ní díval.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 4 Left_bar_bleue105/250Začátečnické Město - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 4 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Mighty Floyd Tue Sep 02, 2014 4:29 am

Denorien

Ryu souhlasil, tak jsem vytasila meč a rozběhla jsem se směrem na ně. Nezapomeň na první skill! Upozornila jsem ho a skusila, co ten skill dokáže. Prosekala jsem se skrz vlky a jejich hp decentně klesly. Teď ty! Zakřičela jsem a byla připravena použít skill znova.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 4 Left_bar_bleue8/100Začátečnické Město - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 4 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Anyean Tue Sep 02, 2014 4:57 am

Akame

Lubbock už zaútočil a utíkal mým směrem, abych mohla toho kance dorazit. Yosh! Řekla jsem a nabila reaver. Rozeběhla jsem se proti Lubbockovi a pak ho přeskočila a hned mířila na hlavu toho kance.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 4 Left_bar_bleue95/100Začátečnické Město - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 4 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Cardinal Tue Sep 02, 2014 5:07 am

-> První útok od Denorien vlci nečekali a po zásahu začali celkem běsnit. Všichni 4 kroužili kolem Denorien, takže je bylo těžké trefit. Po chvilce běhání dokola se vlci rozdělili na 2 a 2. 2 Vlci běželi směrem na Akaryua a 2 stále kroužili okolo Denorien. Mohli jim to přijít divné, že vlci hnedka změnili aggro na jiného člena party.


-> Kanec si všiml Akame a nastavil hlavu tak, aby odrazil Akame co nejdál. K tomu mu pomohl výskok a odhodil tak Akame hodně daleko se ztrátou několika životů. Kanec zadupal po dopadu do země a rozeběhl se na Lubbocka.
Cardinal
Cardinal
Admin

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 7
Col: 1469
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 4 Left_bar_bleue1260/1500Začátečnické Město - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1260/1500)

http://saorpg.hateam.com

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 4 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Anyean Tue Sep 02, 2014 5:16 am

Akame

Útok toho prasete jsem nepředvídala a tak jsem schytala plnou šupu. Odlítla jsem celkem daleko a dopadla na tvrdou zem. Moje životy celkem klesli a já se pomalu postavila. Není to zase tak lehké... imělá inteligence příšer se stále a stále zlepšuje. Tento kanec musí být nějaký lepší než ostatní. Pomyslela jsem si a pak ten kanec chargoval na Lubbocka a já rychle vyběhla a odstrčila ho pryč. Opět jsem schytala plnou ránu od toho kance a tentokrát jsem letěla celkem daleko, až k jednomu velkému kameni, do kterého jsem narazila. Aghh.. Zasyčela jsem bolestí a sledovala, jestli ho Lubbock dostane.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 4 Left_bar_bleue95/100Začátečnické Město - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 4 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro DamioS Tue Sep 02, 2014 5:19 am

Lubbock

Akame dostala zásah a já se rychle otočil na ní a koukal se, jestli je v pořádku. Pak jsem se otočil na kance a v tu chvíli mě Akame odhodila pryč a ona opět schytala přímou ránu. Akame! Zakřičel jsem a ve velké rychlosti toho kance přeřízl ze strany.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 4 Left_bar_bleue105/250Začátečnické Město - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 4 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Cardinal Tue Sep 02, 2014 5:26 am

Kanec byl zabil Lubbockem.
Cardinal
Cardinal
Admin

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 7
Col: 1469
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 4 Left_bar_bleue1260/1500Začátečnické Město - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1260/1500)

http://saorpg.hateam.com

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 4 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Cardinal Tue Sep 02, 2014 5:26 am

Akame ztratila 62 Životů ze 100.
-> Aktuální zdraví  38

Lubbock kance dostal a jeho avatar se rozzářil a pak vydal zvuk nového levelu.




  • Lubbock Gratulujeme! Právě jsi dovršil LV. 2!
  • Životy: 250
  • Staty: +1 Do všech.
  • Umění s one-handed sword bylo navýšeno na: 4/1000 Aktuální rank "Novice"



'Šílený Kanec - Loot' :
Začátečnické Město - Stránka 4 Monsterloot_PRASE
Cardinal
Cardinal
Admin

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 7
Col: 1469
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 4 Left_bar_bleue1260/1500Začátečnické Město - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1260/1500)

http://saorpg.hateam.com

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 4 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro DamioS Tue Sep 02, 2014 5:36 am

Lubbock

Konečně jsem byl lvl 2 a hnedka jsem běžel k Akame a klekl si k ní. Akame! Jsi v pohodě? Zeptal jsem se a rychle vytáhl z inventáře elixír na léčení. Použij ho.. s tak malá životama bojovat nemůžeš. Řekl jsem a chytl jí za ruku a dal jí do ruky ten elixír.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 4 Left_bar_bleue105/250Začátečnické Město - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 4 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Anyean Tue Sep 02, 2014 7:39 am

Akame

Celkem dost to bolelo a já se nezmohla ani na slovo. Lubbock toho kance zabil a dostal level. Já jsem seděla opřená o šutr a svíjela se bolestí. Lubbock mě chytl za ruku a dal mi elixír, který doplňuje životy. Arigato... Řekla jsem a elixír vypila. Moje životy se opět zregenovali a já se postavila na nohy. Hned mi je lépe.. jinak gratulace k 2. levelu! Řekla jsem a usmála se na něho.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 4 Left_bar_bleue95/100Začátečnické Město - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 4 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro DamioS Tue Sep 02, 2014 7:54 pm

Lubbock

Akame byla v pořádku a já si oddychl. Příště tak neriskuj...mohlo by to dopadnout hůře. Řekl jsem celkem starostlivym hlasem a pak se trochu pousmal. Museli jsme zabít ještě jednoho kance, aby i Akame měla 2 level. Vyhlížel jsem dalšího kance a u toho si občas hvizdnul.


Naposledy upravil Cardinal dne Wed Sep 03, 2014 1:06 am, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : barvy)
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 4 Left_bar_bleue105/250Začátečnické Město - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 4 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro AVi.exe Wed Sep 03, 2014 2:44 am

Akaryu

Deno se vrhnula na vlky a dokonce jim i něco ubrala, ale bylo vidět, že jsou opravdu silnější a měli chytřejší postavení. Už to vypadalo, že je Deno v pasti, ale pak se 2 rozeběhli proti mě a já natáhl meč a podle popisu skillu se soutředil a snažil se ten meč nabít. Pomalu jsem běžel proti nim a čekal, až budu moc skill použít, též jsem doufal, že si Deno poradí i když to jsou silnější mobové než ti úplně začátečnický.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 4 Left_bar_bleue6/100Začátečnické Město - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 4 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Mighty Floyd Wed Sep 03, 2014 5:33 am

Denorien

Viděla jsem, jak se proti Ryovi rozběhli dva vlci. Ten zrovna chargoval svůj skill, takže nebylo potřeba se o něj obávat. Zbytek vlků se naagrovalo na mě, takže jsem uskočila a chystala se znovu použít první skill. Tak pojď, honem! Říkala jsem si a když jsem byla připravená skill použít, jeden z vlků se mi zahrizl do kotníku. Kse! Zkřičela jsem, ale nenechala se vyvést z míry a skill i tak použila. Vlka jsem na druhém konci odkopla a chargovala opět první skill.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 4 Left_bar_bleue8/100Začátečnické Město - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 4 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Cardinal Wed Sep 03, 2014 5:48 am

-> 2 Vlci u Akaryua kličkovali a pak oba na ráz vyskočili a nedali mu tak šanci zasáhnout. Jak vlci padali dolů, tak jim začali svítit tesáky, což znamenalo, že použivají svojí schopnost.


-> Vlk, který kousl Deno do kotníku, tak ho pořádně zkousl a aplikoval bleed. Vlk, který byl odpálen skillem měl ještě několik životů, ale né zas tak moc. Když se Deno podařilo vlka odkopnout, tak mohla cítit opravdu silnou bolest v kotníku a mohla sledovat svoje životy, jak se celkem rychle přesunují do červeného pole, taktéž mohla vidět, že vedle statusu má červenou kapku, což značí bleed. Bleed uděloval 5 DMG po dobu 4 sekund. Vlci se seskupili a jen vrčeli.

Denorien ztratila 52 + 20(bleed) Životů ze 100.
-> Aktuální zdraví  28

Cardinal
Cardinal
Admin

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 7
Col: 1469
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 4 Left_bar_bleue1260/1500Začátečnické Město - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1260/1500)

http://saorpg.hateam.com

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 4 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro AVi.exe Wed Sep 03, 2014 7:05 am

Akaryu

Chtěl jsem už použít skill, ale ti vlci mě překvapili a vyskočili hodně vysoke, kde jsem je nemohl trefit. Jak mile padali dolů, tak jsem si rychle stoupl přímo pod ně, což mi pomohlo v tom, že mě maximálně mohl zasáhnout jenom jeden vlku, ale já nabil meč a mířil tak, abych toho jednoho vlka sejml přímo do tlamy. O druhého jsem se moc nezajímal, protože aby mě zasháli oba, tak by se museli srazit, takže jsem počítal s tím, že přeletěl.Chcípni! Zakřičel jsem a čekal jestli ho trefím.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 4 Left_bar_bleue6/100Začátečnické Město - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 4 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Anyean Wed Sep 03, 2014 7:22 am

Akame

Když mi Lubbock řekl, abych tak neriskovala, tak jsem se trochu začervenala a podívala se na něho. Až nastane taková situace v guildě, tak raději umřu já, než někdo jiný. Řekla jsem a ještě potřebovala trochu expu do levelu 2. Lubbock mi už vyhlížel dalšího divočáka a já pak dala ruce do kříže a při pohledu na něho se usmála.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 4 Left_bar_bleue95/100Začátečnické Město - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 4 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro DamioS Wed Sep 03, 2014 5:58 pm

Lubbock

Po tom co řekla Akame jsem celkem udiveně koukal směrem na ní. Ty chceš být vůdce nejlepší guildy a říkáš tohle? Však my tu jsme pro to, abychom bojovali pro tebe a chránili tě. Řekl jsem a pak se vážně zatvaril a pak se usmál.


Naposledy upravil Cardinal dne Thu Sep 04, 2014 2:08 am, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : barvy)
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 4 Left_bar_bleue105/250Začátečnické Město - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 4 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Anyean Thu Sep 04, 2014 6:35 am

Akame

Po tom co řekl Lubbock se mi trochu zaslzeli oči. Bojovat... a... chránit mě? Vyplodila jsem ze sebe a pak se podívala směrem na zem. Oni tu jsou pro takové věci, ale v reálném životě by je to ani nenapadlo. Pomyslela jsem si a popošla blíž k němu. Znám jen jednoho člověka, který mi něco podobného řekl a to ve mne budilo pocit, že jsem našla někoho, kdo tu je jenom pro mě, ale bohužel mi to nevyšlo. A ty jsi úplně stejný... máš též velké starosti o ostatní a to jsem se naučila, že myslet jenom na sebe, je hodně špatné, když mám okolo lidi, jako jsi ty. Řekla jsem a mile se usmála.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 4 Left_bar_bleue95/100Začátečnické Město - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 4 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Mighty Floyd Thu Sep 04, 2014 6:57 am

Denorien

Ti vlci mi dali celkem zabrat. Moc životů mi po jejich útoku nezbylo, ale stále se snažile je s Ryem porazit. Už jsme blízko! Řekla jsem a ještě párkrát použila první skill. Měč mi moc nesedí.. Řekla jsem si a doufala, že boj brzy zkončí.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 4 Left_bar_bleue8/100Začátečnické Město - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 4 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro DamioS Fri Sep 05, 2014 4:12 am

Lubbock

Akame nejspíš byla typ člověka, který je hodně sám a když se jí naskytne příležitost mít přítele, tak to nejspíš vždy dopadne špatně. Pomouřil jsem okem, abych jí dal signál, že se snažím něco udělat. Obejmul jsem jí a jednou rukou jí poplácal po zádech. "Je mi líto, že ti nic nevychází, ale takový je prostě život... taktéž jsem si tím prošel, ale teď už je všechno tak, jak jsem si přál a vím, že tebe to určitě taky jednou potká." Řekl jsem jí a pak se na ní usmál.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 4 Left_bar_bleue105/250Začátečnické Město - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 4 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Cardinal Fri Sep 05, 2014 6:27 am

-> Vlci spolu opravdu dobře spolupracovali a při útoků od Denorien se vyhýbali tak, že když Denorien útočila na jednoho vlka, tak ten druhý hnedka skočil tak, aby byla Denorien donucena útok zastavit, jinak by zemřela. Denorien měla hodně poraněný kotník a moc životů už též neměla. Vlci se rozhodli pro finální útok a Denorien mohla vědět, že s takovýma životama nemůže bojovat, protože se zde projevuje funkce nového Cardinal Systému a to je funkce Life Battle, kdy vaše životy mají vliv na váš styl boje. U Denorien to musela být částečné zmatení a marné pokusy o útok, které kvůli tomu ani nefungovali. Vlci se blížili a už to vypadalo opravdu špatně.

Jestli Denorien zemře, tak ztratí 10% EXP a 2% Colu.

-> Akaryu měl celkem zajímavou taktiku, kterou vlci naprogramovaní Cardinalem nedokázali prokouknout a tak toho vlka dokázal sejmout přímo do hlavy, ale vlk byl opravdu silný a ještě se postavil na nohy i s velkou čárou přes hlavu. Mezitím co Akaryu musel obnovovat sílu, tak druhý vlk ho kousl přímo do ruky, kterou držel meč. Byla to opravdu rychlovka a hráč s 1. LV nemohl tak rychle zareagovat.


Akaryu ztratil 46 Životů ze 100.
-> Aktuální zdraví  54

Sayo

Pozorovala jsem je a mezitím poslala zprávu všem adminům a hlavně systému, že hráči nevědí, že můžou použít základní skilly, což znamenalo, že Tutorial se při Log Inu nespustil. Ti dva si opravdu mysleli, že zabijou tu smečku vlků. Viděla jsem, že za několik sekund se spawne další smečka a to už jsem nemohla dopustit, protože jsem nechtěla, aby takový nezkušení hráči umřeli hnedka ze začátku. Rozeběhla jsem se k nim a zvedla ruku. Systemový příkaz! Vlk 125,126,127,128 Zničit! Zakřičela jsem a vlci se rozpadli na pixely. Doběhla jsem k nim a jen si proplácla obličej. Jsou na vás moc silní.. měli by jste zkusit lehčí příšery, jako je třeba Kanec, který se nachází asi 150 metrů támhletou cestou. Řekla jsem a ukázala na cestu.

-> Vlky zabil příkaz a tak odměna za ně je jen 2% EXP a 5% Col.


  • Denorien -> 1 XP 3 Col.
  • Akaryu -> 1 XP 3 Col.



  • Denorien -> 1 XP 3 Col.
  • Akaryu -> 1 XP 3 Col.



  • Denorien -> 1 XP 3 Col.
  • Akaryu -> 1 XP 3 Col.



  • Denorien -> 1 XP 3 Col.
  • Akaryu -> 1 XP 3 Col.
Cardinal
Cardinal
Admin

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 7
Col: 1469
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 4 Left_bar_bleue1260/1500Začátečnické Město - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1260/1500)

http://saorpg.hateam.com

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 4 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro AVi.exe Sat Sep 06, 2014 4:51 am

Akaryu

Málem jsem toho vlka měl, ale pak mě ten druhý kousl do ruky, ve které jsem držel svůj meč. Cítil jsem celkem velkou bolest, ale nechtěl jsem se vzdát, protože ten kdo se vzdá nikdy ničeho nedosáhne. Druhou rukou jsem chtěl roho vlka sundat, ale pak oba dva zmizeli a ti 2 u Deno též. Dostal jsem z nich úplně minimální odměnu a pak přišla ta holka, která předtím sejmula tu žábu a měla ten úžasný luk. To si je dokázala tak rychle zabít? CO jsi zač? Zeptal jsem se a pak nám řekla o kancích, kteří jsou lehčí a na kterých by jsme se mohli celkem slušně naexpit. To zní dobře... teď se musíme hlavně vyléčit. Řekl jsem a vytáhl z inventáře 1 chleba, který jsem hnedka snědl.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 4 Left_bar_bleue6/100Začátečnické Město - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 4 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Anyean Sat Sep 06, 2014 11:00 pm

Akame

Lubbock mi dal ten jeho divný signál a tak mi hned došlo, že udělá nějakou kravinu, ale tentokrát to kravina nebyla. Objal mě a řekl mi spoustu povzdbuzujících věcí a já se jen usmála a pevně si ho přimáčkla k sobě. Nikdy to nebude takové, jaké bych to chtěla já, ale díky za motivaci.. hodně si toho vážím. Řekla jsem a též se usmála.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 4 Left_bar_bleue95/100Začátečnické Město - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 4 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru