Sword art Online CZ/SK Text RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokyo

+2
Eru Roraito
Cardinal
6 posters

Strana 1 z 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Tokyo             Empty Tokyo

Příspěvek pro Cardinal Mon Aug 04, 2014 10:16 am

Zde mohou psát všichni hráči, co nejsou ve hře.

Tokyo             830px-Academy_City_-Aerial_View
Cardinal
Cardinal
Admin

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 7
Col: 1469
Zkušenosti:
Tokyo             Left_bar_bleue1260/1500Tokyo             Empty_bar_bleue  (1260/1500)

http://saorpg.hateam.com

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Cardinal Wed Aug 06, 2014 7:45 am

Nastávalo ráno a celé Tokyo se probouzelo do dalšího krásného dne. Dneska je přesně 1.Září, kdy všem začíná škola. Centrum bylo opět plné studentů a obchodníků. Provoz byl celkem hustý a vlaky měli 5 minutové opoždění.
Cardinal
Cardinal
Admin

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 7
Col: 1469
Zkušenosti:
Tokyo             Left_bar_bleue1260/1500Tokyo             Empty_bar_bleue  (1260/1500)

http://saorpg.hateam.com

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Eru Roraito Wed Aug 06, 2014 8:19 am

Tokyo             L

Vstal jsem jako každé ráno tak akorát, abych se stihl nasnídat, vykoupat a připravit si jídlo na celé dopoledne a hned potom vyrazit do školy. Ke snídani jsem si tradičně připravil kakao s 15 kostičkami cukru a k tomu 4 donuty. Po snídani jsem se na 10 minut naložil do vany. Potom jsem se oblékl a šel připravit jídlo. Vytáhl jsem tašku
Taška:
do ní jsem začal skládat 2 kufříky glukózy, 2 chipsy s příchutí barbeque, mléko, 2 krabice kostkového cukru, lízátka, bombóny, kakao v prášku a mnoho dalšího.
Když jsem měl konečně sbaleno, tak konečně vyrazil na autobus, který mě doveze ke stanici metra, kterým se dostanu do školy...
Eru Roraito
Eru Roraito

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 02. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Wed Aug 06, 2014 8:30 am

Sorata

Probudil jsem se tak akorád na snídani. Vstal jsem z postele a v pyžamu šel po schodech dolů přímo do kuchyně. "Ohayo!" Vykřikl jsem a sedl si ke stolu. Matka už měla hotovou snídani a já si jí vychutnával. "Dneska tvůj první den v 9 třídě. Snaž se! Buď Cool!" Řekl mi táta a já se akorád zasmál a podrbal se na hlavě. "Jasně táto! Neboj se!" Řekl jsem a dojedl snídani. "Jdu si nachystat věci a pomalu půjdu... zachvilku mi jede metro přímo ke škole." Řekl jsem a šel do pokoje. Vytáhl jsem menší tašku přes rameno do které si dal zápisník a tužku. Převlékl jsem se do modré školní uniformy. Sevřel jsem ruku v pěst a natáhl jí směrem na zrcadlo. "Yosh! Jdeme na to!" Vykřikl jsem a vyšel z pokoje a rychle seběhl schody. "Táto, mámo! Tak já mizím! Přijdu za pár hodin! Sayonara!" Zakřičel jsem směr kuchyně a oblékl si boty. Otevřel jsem dveře a vyšel do ulice směr metro. Když jsem došel do metra, tak mi zazvonil telefon. "Sorata-kun! Máš důležitou zprávu od matky!" Řekla Maid-chan z mobilu a já si zprávu přečetl. Matka mě informovala o tom, že jsem si zapomněl peníze, ale já měl nějaké u sebe. "Pošli zvukovou zprávu: Mami, mám nějaké peníze u sebe, neměj strach. Arigato." Řekl jsem a Maid-chan zprávu odeslala. To už přijelo metro a já nastoupil a opřel se blízko dveří.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             Left_bar_bleue105/250Tokyo             Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Mighty Floyd Wed Aug 06, 2014 9:05 am

Ayase

Včera jsem byla vzhůru do noci, takže jsem se z poslete málem nevyhrabala. Budík mi zazvonil v šest hodin a já si akorát vzpoměla na to moje odpolední vztávání o prázdninách. Protáhla jsem se, postavila se, navlékla si župan a utíkala dolů ze schodů abych objala otce. Ohayo! Ta snídaně vypadá skvěle! Řekla jsem a dala mu pusu. Ohayo. Řekl se smíchem. Tak co, už se tešíš na svoje nové spolužáky? Zeptal se a donesl mi sklenici mléka. Těším, a moc. Řekla jsem a dala si první sousto. Aww, zbožňuju tu chuť medu! Pomyslela jsem si a hned si dala další. Nechceš svést autem? Dnes jdu do práce o něco později, takže mám čas. Řekl a já se jen usmála a kývla. Arigatō, pujdu se připravit. Řekla jsem a zamířila do koupelny. Když jsem se nalíčila, vyfoukala vlasy a oblékla, hodiny ukazovaly 7:40 a já už scházela ze schodů ve školní uniformě. Můžeme. Řekla jsem s úsměvem a šla k autu. Sluší ti to zlatíčko. Řekl táta a já se akorát víc usmála. Arigatō. Odpověděla jsem, nastoupila do auta a tešila se na nové lidi, které dnes poznám.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Tokyo             Left_bar_bleue8/100Tokyo             Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Anyean Wed Aug 06, 2014 9:44 am

Shino

Celou noc jsem kreslila komiks a nemohla usnout s myšlenkou, že bych zítra mohla přijít pozdě. Měla jsem natažený budík přesně na půl osmou. Budík začal znovit a já rychle vyletěla z postele a vypnula ho. Oy~ Oy~ Ty prázdniny strašně rychle utekly. Řekla jsem si v mysli a prošťourala si oči. Venku nádherně svítilo sluníčko a já se usmála a pomalinku šla do koupelny, kde jsem si vyčistila zuby a opláchla si tvář. Na stole byla snídaně nejspíše od velkého táty, který mi jí sem každé ráno chodí nosit. Sedla jsem si ke stolu a vzala do ruky příbor. Itadakimasu... Řekla jsem si pod nos, ale moc platné mi to nebylo, protože tu semnou nikdo není, ale je to Japonská tradice. Jídlo bylo velmi dobré a já se šla převléct do svého oblečení. Na první setkání si to brát nebudu... Řekla jsem s pohledem na školní šatičky. Vzala jsem si sešit ve kterém bylo spoustu listů A4 a svojí speciální malířskou tužku. Táta mi říkal, že nejrychleji se do školy dostanu teďka nově posteveným metrem a tak jsem neotálela a rozeběhla se k té stanici. Metro se už chystalo odjet a já to stihla opravdu ochlup. Vydechovala jsem a pak si sedla a dala svojí pravou nohu přes tu levou. Vytáhla jsem mangu a začala si jí číst.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Tokyo             Left_bar_bleue95/100Tokyo             Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Eru Roraito Wed Aug 06, 2014 10:02 am

Tokyo             L

Vyšel jsem z domu a rovnou na zastávku autobusu, který akorát přijel. Nasedl jsem a jel asi 10 minut autobusem k první provozu schopné zastávce nově stavěného metra. Na zastávce jsem přesedl do posledního vagónu metra. Moc lidí tu nebylo, protože většina teprve nastoupí na dalších zastávkách. Já jsem si vytáhl lízátko a tak spokojeně seděl, až mi bylo do spánku, ale neusnul jsem, protože jsem sledoval ten lid co se tu měnil na každé zastávce. U toho jsem v hlavě odhadoval kolik učitelů bude mít se mnou zase problém.
Eru Roraito
Eru Roraito

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 02. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Mighty Floyd Wed Aug 06, 2014 11:54 am

Ayase

Už jsme byli v půli cesty a já si dala sevřené dlaně mezi kolena. Si nervózní? Zeptal se mě otec a začal spomalovat, protože na semaforu před náma se objěvila červená. Jen trošku, ale jsem v pohodě. Řekla jsem a usmála se. Po chvíly jsme se znovu rozjeli a já si opřela hlavu o okno. Doufám že budou milí. Řekla jsem si a mlčky pozorovala okolní dění. Pomalu jsme se blížili ke škole a otrochu víc jsme znervózněla. Když mi táta zastavil před školou, vzala jsem si tašku a vyztoupila. Arigatō za odvoz. Řekla jsem s úsměvem a zamávala mu. Užíj si to! Zavolal na mě a odjel. Zastavila jsem se a začala se rozhlížet. Tak zase ve škole. Jdeme na to! Řekla jsem si a s hlubokým nádechem se vydala si přečíst informační tabuli před vchodem tak, jako každý rok.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Tokyo             Left_bar_bleue8/100Tokyo             Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Wed Aug 06, 2014 12:00 pm

Sorata

Jel jsem metrem a sledoval z okna jak moc rychle jedeme. Sledoval jsem zastávky a hlídal si to, na které bych měl vystoupit. Když metro dojelo na zastávku, na kterém jsem potřeboval, tak jsem hnedka vystoupil a šel směr východ. Vyšel jsem z podzemí zastávky a viděl hnedka školu, která byla naproti. "Takže to je přímo tady... úžasný!" Pomyslel jsem si a rozhlížel se kolem. Bylo tu opravdu hodně studentů a taky spousta hezkých holek. Pomalinku jsem šel ke vchodu do školy, ale u vchodu stála nějaká blonďatá dívka a prohlížela si nástěnku, na které byly informace pro první stupeň. Došel jsem k ní a usmál se. "Nastupuješ na první stupeň? Nevypadáš na to tak." Řekl jsem a trochu se zachechtal.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             Left_bar_bleue105/250Tokyo             Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Anyean Wed Aug 06, 2014 12:09 pm

Shino ( Panebože, děkuji za ty barvy! Very Happy )

Na stanici, kde se nacházela škola, vystupovalo spoustu žáků od těch nejmenších až po deváťáky. Ahh~ Tady dole je celkem zima. Řekla jsem si v mysli a pomalinku šla pryč z nástupiště. Vyšla jsem schody a kupodivu vedli až ke škole. ~Oy ~Oy velký táta měl pravdu... je to opravdu blízko. Řekla jsem si a pomalu šla ke vchodu do školy. Tam blokovali vchod nejspíše studenti, co se chystají na první stupeň, když si tak uchvátěne prohlíží tu nástěnku. Pokračovala jsem a vyšlapala poslední schody. Postavila jsem se za toho kluka a poklepala mu na rameno. ~Oya... Pustíš dívku do školy? Zeptala jsem se a pokrčila při tom oči.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Tokyo             Left_bar_bleue95/100Tokyo             Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Mighty Floyd Wed Aug 06, 2014 12:35 pm

Ayase

Když jsem si četla nástěnku, přišel nějáký kluk a s úsměvem řekl jestli nastupuju na první stupeň. Ne, jen si zjišťuju všechny informace, které jdou. Řekla jsem a usmála se. Jsem tady nová, provedl bys mě prosíííím? Zeptala jsem se a vytáhla si z tašky pití abych se napila.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Tokyo             Left_bar_bleue8/100Tokyo             Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Wed Aug 06, 2014 12:45 pm

Sorata

Ta dívka potřebovala vědět všechny informace, ale já nechápal proč, pak řekla, že je tu nová a že chce provést. Trochu jsem se začervenal.
Spoiler:

"Eh...no... dobře, tak já tě tu provedu." Vysoukal jsem ze sebe a zahleděl se do jejích očí. "Kso! Něco mi říká, že jsem jí už někde viděl." Pomyslel jsem si a rychle odvrátil zrak. Pak do mě ťukla další holka a mě naskočila husí kůže a zrudl jsem ještě víc. "Ahh.. gomene... " Omluvil jsem se a rychle vešel dovnitř. "Proč jsou všechny tak hezký?!" Prolítlo mi hlavou a šel směrem k nástěnce na který byl vypsaný souhrn tříd.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             Left_bar_bleue105/250Tokyo             Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Anyean Wed Aug 06, 2014 12:50 pm

Shino

Ten kluk na ní zíral, jako by byla z čokolády. Chvilku jsem jen tak jemně dupala nohou a pak se jí zahlížel tak moc do očí, že mi to nedalo. ~Oy... Láska na první pohled, jak slaďoučké... určitě bylo ve hvězdách psané, že se tu sejdete.. k popukání. Řekla jsem a pak se konečně rozhodl jít do školy. ~Oyjogata! Pomyslela jsem si a vešla dovnitř. Prohlídla si nástěnku, abych věděla kam mám jít a pomalinku šla do 9 třídy.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Tokyo             Left_bar_bleue95/100Tokyo             Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Eru Roraito Wed Aug 06, 2014 11:46 pm

Tokyo             L

Dojel jsem konečně metrem ke škole. Bylo tu až moc žáků a to mi začínalo trochu vadit. Doufám, že alespoň v mojí třídě bude málo lidí... pomyslel jsem si a vydal jsem se k nástěnce, kde jsem zjistil polohu mojí třídy. Rychle jsem se tam vydal, abych si stihl zabrat místo vzadu. Po cestě se mi hodně studentů smálo, ale já je neřešil stejně by to nepochopily.
Eru Roraito
Eru Roraito

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 02. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Anyean Thu Aug 07, 2014 12:13 am

Shino

Hledala jsem 9 třídu a stejně jako minulý rok, se nic nezměnilo. 9 třída byla k nalezení opravdu lehce a já do ní hnedka vešla. Bylo zde celkem málo žáků, z čehož se mi ulevilo. Většina míst v zádu už byla zabraná až na jedno a to vedle nějakého vandráka, který nejspíš přijel na dovolenou s tou taškou co tu měl. Nechtěla jsem sedět vpředu už jen proto, protože budu v hodinách kreslit. Došla jsem k tomu volnému místu a sedla si. Vytáhla jsem sešit s tužkou a začala něco kreslit. ~Oy Doufám, že aspoň něco umí... nechci sedět s blbečkem. Řekla jsem si a zamouřila na něho oko.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Tokyo             Left_bar_bleue95/100Tokyo             Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Mighty Floyd Thu Aug 07, 2014 12:40 am

Ayase

Když s tím souhlasil, tak jsem se usmála a objala jeho ruku. Arigatō, tak pojďmě. Řekla jsem a lechce ho táhla do vnitř, protože jsem zahlédla další nástěnku. Dočetla jsem se, kde se nachází naše třída a zbytek nechala na něm. Mimochodem, jmenuju se Ayase. Řekla jsem a s úsměvem se na něho podívala.
Spoiler:
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Tokyo             Left_bar_bleue8/100Tokyo             Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Thu Aug 07, 2014 12:53 am

Sorata

Informace se vůbec nezměnily... 9.třída je furt na stejném místě jako minulý rok. Ta holka objala moje ruku a mě propulzovalo tělo.
Spoiler:
Pak mě táhla donivtř a od nástěnky už bylo všechno na mě. Ta holka se mi představila a já akorád odolával jejímu stisku. "Ayase? Celkem neobvyklé japonské jméno. Jsi z daleka viď?" Zeptal jsem se a pak dostal opravdu divný pocit, který mě udeřil přímo uvnitř mého těla. "Já jsem Sorata. Rád tě poznávám, takže budeme nejspíše spolužáci, jak hádám." Dodal jsem a pomalinku s ní vyšel schody. Před 9. třídou mi bylo jasný, že tam takhle s ní jít nemůžu, že by to bylo trapné, ale zase mě tam nikdo neznal. Bylo to těžké se rozhodnout a tak jsem nachvilku zastavil a přemýšlel. "Nebude to tak hrozný... však jdu jenom s holkou, kterou jsem potkal před 5 minutama přisáklou na mé ruce." Pomyslel jsem si a z mobilu se ozvala Maid-chan. "Neboj se Sorata-kun! Ty to zvládneš!" Řekla a a já se akorád začervenal. "Nebojím se... jen mám divný pocit a nevím jak se ho zbavit... no nevadí čas jít." Řekl jsem a otevřel dveře do třídy. Ve třídě bylo tak málo žáků, že to byl snad jen sen. Byl jsem strašně rád a hned si sedl do prostřední lavice. Z ruk Ayase jsem se něják vyvlíknul a čekal, kam si sedne.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             Left_bar_bleue105/250Tokyo             Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Cardinal Thu Aug 07, 2014 12:55 am

Zbývalo 5 minut do začátku hodiny.

Už jsou všichni ve třídách, proto pište prosím sem: http://saorpg.hateam.com/t11-trida-9a
Cardinal
Cardinal
Admin

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 7
Col: 1469
Zkušenosti:
Tokyo             Left_bar_bleue1260/1500Tokyo             Empty_bar_bleue  (1260/1500)

http://saorpg.hateam.com

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Fri Aug 08, 2014 11:14 pm

Sorata

Stále jsem čekal a jen mokl.
Spoiler:
Už jsem cítil, že to nezvládnu a začal se klepat. Se sklopenou hlavou jsem šel směrem k metru a po cestě jsem vytáhl mobil. "Maid-chan...? Pošli hlasovou zprávu Ryunosukemu: Kámo... stal jsem se obětí toho, že na to buď zapomněla a nebo se na mě vykšlala. Přejdi na naší školu, prosím!" Řekl jsem opravdu vyřízeným hlasem a zprávu odeslal. Pokračoval jsem dál k metru a při tom se sklopenou hlavou sledoval zem.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             Left_bar_bleue105/250Tokyo             Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Anyean Fri Aug 08, 2014 11:23 pm

Shino

Venku začalo pršet a já odcházela o něco později. Zahlédla jsem Soratovu dívku a jen se lehce zamyslela. Kam tam rychle spěchá? ... Moment, to snad nemyslíš vážně? Pomyslela jsem si a rychle vytáhla mobil a začala psát zprávu Soratovi.
kód:
Co děláš tak důležitého? Právě jsem viděla Ayasu.
Zprávu jsem odeslala a šla na metro.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Tokyo             Left_bar_bleue95/100Tokyo             Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Mighty Floyd Fri Aug 08, 2014 11:46 pm

Ayase

Asi po čtyřiceti minutách jsem doběhla do parku, ale Sorata tu už nebyl. Odešel.. ani se mu nedivím. Řekla jsem si a spustili se mi slzy. Měla jsem mu o tom říct. Řekla jsem a trochu se rozplakala. Šla jsem se před deštěm schovat do metra a když jsem sešla schody, nevěřila jsem svým očím. Sorato...sumimasen. Řekla jsem, padla na kolena a rozplakala se. Zkazila jsem to, zkazila jsem úplně všechno co jsem mohla. Měla jsem ti o tom říct. Prosím odpusť. Řekla jsem a plakala dál.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Tokyo             Left_bar_bleue8/100Tokyo             Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Sat Aug 09, 2014 12:15 am

Sorata



Čekal jsem na metro a pak mi přišla zpráva od Shiny a zároveň i od Ryunosukeho.

kód:
Ryunosuke: To mě fakt mrzí kámo, doufám, že budeš v pohodě.
Napsal a já se akorád akorád usmál, protože taková štěstí jsem prostě mít nemohl. Zpráva od Shino mi akorád ještě víc rozbušila srdce, protože jsem teď věděl, že ona někde je a na mě se vykašlala. Metro mělo spoždění, nejspíš kvůli dešti a pak jsem slyšel Ayase, jak se začala omlouvat. V tu chvíli jsem tak zamrzl, protože ona se ještě po tom ukázala. Nevěděl jsem co dělat... měl jsem hlavu plnou negativních myšlenek. Věděl jsem, že řeknu neco, čeho budu litovat, ale v tuhle chvíli jsem se už nemohl ovldánout.
Spoiler:

Byl jsem opravdu naštvaný a to jen kvůli tomu, že jsem nevěděl, jak normálně reagovat, ale reagoval jsem jak úplný hlupák. Koukal jsem se na ní a hluboce vydechoval.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             Left_bar_bleue105/250Tokyo             Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Mighty Floyd Sat Aug 09, 2014 1:29 am

Ayase

Po tom co mi řekl, jsem se rozbrečela ještě víc. Čryřicet....čtyřicet minut za ním utíkám...jen abych si vyslechla tohle? Jak si vůbec mohl dovolit...něco takového říct? Řekla jsem si a pěstí bouchla do země. Se slzami v očích jsem se zvedla ze země a nastoupila do dalšího metra, které přijelo, abych se konečně dostala domů.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Tokyo             Left_bar_bleue8/100Tokyo             Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Sat Aug 09, 2014 1:33 am

Sorata

Ayase akorád víc brečela a hned chtěla jít do metra, ale já jí chytl za ruku a objal jí. "Prosím... když už jsi tady... neodcházej..." Řekl jsem strašně vystresovaným hlasem a pevně jí sevřel. Mobil mi začal vyzvánět, ale já ho ignoroval.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             Left_bar_bleue105/250Tokyo             Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Mighty Floyd Sat Aug 09, 2014 4:51 am

Ayase

Chtěla jsem nastoupit do metra, ale Sorata me chytil za ruku a objal mě. Opravdu? Po tom všem..co si mi řekl? Já...já nevím co mám dělat.. Řekla jsem, lehce ho odstrčila, sedla si na zem o znovu se rozplakala. Metro mezitím ujelo, takže mi nic jiného, než tu s ním zůstat nezbylo.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Tokyo             Left_bar_bleue8/100Tokyo             Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Sat Aug 09, 2014 6:38 am

Sorata

Ayase mě odstrčila a já sklopil hlavu a ona si sedla na zem a znova se rozplakala. Lidé na nás koukali opravdu divným pohledem. "Já... já... neumím ovládát to co řeknu, když jsem tak hluboko raněn. Navíc ani nevím, jestli jsem ten špatný já, nebo ty. Já prostě nevím! Nikdy jsem se v takové situaci neobjevil a.... bolí to... je mi zima, jsem promočený... moje srdce lape po něčem, co by mi zlepšilo náladu... Moje ruce se klepou, protože ... nevím... opravdu moc to bolí!" Řekl jsem a přiložil si ruku na hrudník. Když jsem se teď koukal na Ayasu, tak jsem v ní viděl někoho, koho nejspíš miluju, ale taky někoho, kdo se na mě vykašlal. Měl jsem velké černo před očima a pak jsem taky padnul na kolena a podíval se na Ayasu.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             Left_bar_bleue105/250Tokyo             Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Anyean Sat Aug 09, 2014 6:47 am

Shino

Rozhodla jsem se utíkat za tou holkou už jen proto, aby se nestalo nic špatného, co by je oddělilo od sebe. Došla jsem do parku, ale tam nikdo nebyl, tak jsem si myslela, že to vzdali a šli domů, tak jsem šla do metra a viděla ty dva jak si tam vyměnují názory. Přišla jsem blíž a sundala si kapuci. Sorato... Řekla jsem si, protože pohled na ty dva byl opravdu zdrcující. Klekla jsem si k Soratovi a položila mu ruku na rameno. Bolí viď? Takhle mě to bolelo, když jsi se tak choval ve třídě... vím jaký je to pocit a dá se ovládnout jen jedinou věcí a to je pravda. Musela jsem se smířit s tím, že nebudeš mít čas kvůli Ayase a tak jsem to pustila z hlavy. Ayasa má nejspíš též důvod, kvůli kterému přišla tak pozdě a určitě až uslyšíš pravdu, tak ti bude lépe Řekla jsem a přátelsky ho objala z boku.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Tokyo             Left_bar_bleue95/100Tokyo             Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Mighty Floyd Sat Aug 09, 2014 10:01 am

Ayase

Byla jsem zoufalá, nevěděla jsem co říct. Sorata si ani nedokázal představit, jak jsem se v tu chvíly cítila a když řekl, že neví jestli je na vině on nebo já mi taky moc nepomáhalo. Po chvíly přišla Shino a nejspíše to všechno slyšela, protože mu to začala vysvětlovat. Díky, alespoň někdo to chápe. Řekla jsem a setřela si slzy.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Tokyo             Left_bar_bleue8/100Tokyo             Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Sat Aug 09, 2014 11:26 am

Sorata

Byl jsem úplně mimo, ale pak přišla Shino a objala mě. Řekla mi spoustu věcí, které spíš nahrávali Ayase. Postavil jsem se a chytl Shino za ruku. "Ty jsi měla stejný pocit... ve škole?" Zeptal jsem se jí a též jí objal. "Gomene.... gomene...." Omlouval jsem se a též mi steklo pár slz. Pak jsem jí chytl za ramena a usmál se. "Arigato... " Dodal jsem a pak jí obešel a klekl si k Ayase a jemně jí chytl za ruku. "Jsem nula, co nic nechápe... promiň mi to..." Řekl jsem a sklopil hlavu. Ayase na sukni mohlo dopadnout pár slz.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             Left_bar_bleue105/250Tokyo             Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Anyean Sat Aug 09, 2014 12:43 pm

Shino

Sorata mě objal a začal se mi omlouvat. Políbí mě? Pomyslela jsem si, ale pak mě chytl za ramena a poděkoval mi. Já jsem akorád sklopila oči a pak šel hnedka k té holce. Takže zase nic. Pomyslela jsem si a smutně na ně koukala.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Tokyo             Left_bar_bleue95/100Tokyo             Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru