Sword art Online CZ/SK Text RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokyo

+2
Eru Roraito
Cardinal
6 posters

Strana 8 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Tokyo             - Stránka 8 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Anyean Fri Aug 22, 2014 11:56 am

Shino

Bylo to opravdu zajímavé, protože mi to celkem hrálo do plánu, kdy bych byla já v hlavních linií a ten blbeček by mě kryl ze zadu.
kód:
To vůbec není špatné... bude to dobrý plán, kdy já budu v předních linií a ty budeš v zádu a krýt mě. Ve hře se taky mažou všechny city na okolnosti, tak to není jako v reálném životě, proto můžu tak dobře hrát GGO. Ty se zase nebudeš krčit před holkama. :-D
Napsala jsem a venku začalo pršet a tto mě též donutilo zavřít okno.

Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 8 Left_bar_bleue95/100Tokyo             - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 8 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Mighty Floyd Fri Aug 22, 2014 12:23 pm

Ayase

Soratův táta byl celkem vtipný a přátelský, takže jsem se i párkrát zasmála. Za chvíly přišla jeho máma a s krásně upečeným krocanem. Woow, vypadá to úžasně! Řekla jsem a jeho máma pronesla, ať se tu chovám jako doma. Arigatō. Dodala jsem a máma začala nandávat jídlo na talíř. Itadakimasu! Popřála jsem a dala se do jídla.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 8 Left_bar_bleue8/100Tokyo             - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 8 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Fri Aug 22, 2014 1:59 pm

Sorata

Pustil jsem se též do jídla a pořádně si ho vychutnával. "Ayase tu nejspíš bude přes noc, protože venku hodně prší a začíná bouřka." Řekl jsem po polknutí kousku krocana. Přemýšlel jsem nad tím, kde bude Ayase spát a nejspíš to padne na mojí postel. "Ayase je do mě tak zamilovaná, že mě nechala udělat tolik věcí, které by si normální holka nenechala líbit... je vážně super... nebojí se používat svoje tělo, jako svojí zbraň. Je tak sladká, že bych se do ní nejraději zakousl a ještě v tom pyžámku... Awww.." Pomyslel jsem si a prohlížel si Ayase. Yare, yare ani při večeři z ní nemůžeš spustit oči? Bacha bacha! Nebo ti uteče krocan! Vykřikl táta a rychle mi z talíře sebral kousek krocana a dal si ho do pusy. "No... strašně jí to v tom pyžamu sluší a je pravda, že z ní nemůžu spustit oči." Řekl jsem na rovinu a zaostřil na tátového krocana. Rychle jsem mu též kousek sebral a rychle si ho dal do pusy. "Ha! Stále jsem rychlejší... ale tvůj tréning vždycky pomáhal táto" Řekl jsem a zasmál se. Matka akorád sledovala a při našem vystoupení se akorád chechtala. Byl jsem opravdu šťastný... měl jsem zde svojí skvělou rodinu a nejspíše i svojí životní lásku.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 8 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 8 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro AVi.exe Sat Aug 23, 2014 5:12 am

Ryuunosuke

To co napsala mě celkem zarazilo, protože nemít ve hře fobii by byla fakt výhoda.
kód:
To myslíš vážně? Fobie se nepřenáší do hry? Tím pádem to bude celkem super... rozhodně se těším, protože to bude druhý realný život.
Napsal jsem a přemýšlel už dopředu a snažil se vymyslet jméno guildy. BUdeme jedni z prvních hráčů... nejspíš a hlavně budete v beta testu, což znamená, že beta testeři pak budou mít v ostré verzi celkem výhody. Je tam prý lepší guild systém, než na ostatních cardinal systémech. Celkově je to nejnovější cardinal systém, který bude nejspíš hodně výkonný a takměř nulová šance se do něho hacknout. Hm... jaké jméno... Rushing Wolves...Imperial Soldiers... Clashing Titans... New Vengeance... hmm bude to muset pořádně promyslet. Pomyslel jsem si a vzal si papír s tužkou a pomalu začal kreslit logo.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 8 Left_bar_bleue6/100Tokyo             - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 8 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Anyean Sat Aug 23, 2014 7:26 am

Shino

Ten blbeček byl celkem překvapený, když jsem mu řekla, že se ve hře nejspíš nebude bát holek a to mě celkem též zarazilo, protože "genius" jako on to jednoduše nevěděl.
kód:
To bude... je tam prá i lepší guild systém, takže se bude lépe dohlížet na hráče z velína. Chtěla bych guildu, která by byla nejlepší na serveru... Night Raid..
Napsala jsem do SMS a pak poslala. Vytáhla jsem si nějaké jídlo k večeři a pomalu se najedla.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 8 Left_bar_bleue95/100Tokyo             - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 8 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro AVi.exe Sat Aug 23, 2014 9:17 am

Ryuunosuke

Asadová navrhla jméno guildy Night Raid a já popřemýšlel a zdálo se mi to, že by to mohlo být ok.
kód:
To nezní špatně a když budeš najímat jen hráče, kteří budou z beta testu, tak budeme určitě nejlepší guilda.
Napsal jsem a přemýšlel nad tím, jestli by si to Sorata též koupil. Pomyslel jsem ještě nad Ayase, která to též měla. Ayase by se též mohla připojit. Pomyslel jsem si a chtěl jí napsat, ale nemohl jsem, protože byla u Soraty.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 8 Left_bar_bleue6/100Tokyo             - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 8 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Anyean Sat Aug 23, 2014 10:19 am

Shino

Jedla jsem nudle s kučecí omáčkou a po několika minutách jsem dojedla konečné sousto. Mezitím mi přišla zpráva od toho blbečka. Najímat jenom lidi z beta testu.. když to půjde tímhle způsobem, tak budeme opravdu nejsilnější guilda. Pomyslela jsem si a uklidila talíř do dřezu.
kód:
Máš pravdu, když budeme nabírat jenom lidi z beta testu, tak budeme ta nejsilnější guilda, ale musíme si rychle vybudovat reputaci, což znamená, že budeme potřebovat silné zbraně.
Napsala jsem a odeslala.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 8 Left_bar_bleue95/100Tokyo             - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 8 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro AVi.exe Sat Aug 23, 2014 11:41 am

Ryuunosuke

Asadová zmínila to, že budeme potřebovat silné zbraně a ve většině strategií se zbraně vytvářejí a dropují ze silných bossů. Zbraně které padají z bossů a různých tajných skrýší... hra je v beta-verzi a nebude ještě mít zveřejněný seznam zbraní nebo seznam dropů. Pomyslel jsem si a začal psát zprávu.
kód:
Máš zkušenosti s hraním viď? Vzhledem k tomu, že to je nový cardinal system, tak se ti nebudou sharovat staty z GGO. Budeme muset rychle jednat a rychle hrát a dostat se co nejdál.
Dopsal jsem a odeslal. Hledal jsem na internetu většinu informací o SAOI:
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 8 Left_bar_bleue6/100Tokyo             - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 8 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Mighty Floyd Sat Aug 23, 2014 12:57 pm

Ayase

Sorata vtipkoval s jeho tátou a já se akorát usmívala. Pak začali dělat divné věci s krocanem. Eww, co to proboha dělají? Pomyslela jsem si a zakousla finální sousto. Arigatõ za skvělou večeři. Půjdu už nahoru. Řekla jsem s úsměvem a šla do Soratova pokoje. Táta se o mě nejspíš strachoval, tak jsem mu zavolala. Ohayo. Dneska přespím u Soraty, v téhle bouřce jít domů by nebyl nejlepší nápad. Řekla jsem a lehla si na postel. Oha....budeš u něj spát?! Jsi si jistá? Jen aby na tebe nevyjel. Dej si na něho pozor zlatIčko! Řekl a já akorát protočila oči. Neboj, budu opatrná. Tak konnichiwa. Řekla jsem a ukončila hovor. Mohl by mi víc věřit.. Řekla jsem si a na chvíli zavřela oči.


Naposledy upravil Mighty Floyd dne Sun Aug 24, 2014 6:06 am, celkově upraveno 2 krát
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 8 Left_bar_bleue8/100Tokyo             - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 8 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Sat Aug 23, 2014 8:40 pm

Sorata

Ayase už odešla do pokoje a já uklidil talíře a pomohl matce je umýt. Sorato,  když už tady bude spát,  tak nedělej nějaké blbosti a dopřej ji ten největší luxus. Řekl táta a já se usmál a odcházel pomalu do pokoje.   Neboj tati...  Pamatuješ si slib co jsem dal sestře? Nehodlám ho porušit. Řekl jsem a na obloze lítali blesky jeden za druhým. V mém pokoji to mohlo vypadat trochu strasidelně.  Vešel jsem do pokoje a Ayase nejspíš dotelefonovala s tátou nebo mámou. Můžeš spat na mé posteli...  Já si ustelu na zemi.  Řekl jsem a usmál se na ni.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 8 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 8 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Anyean Sun Aug 24, 2014 10:38 am

Shino

Byla jsem celkem unavená a nejspíš to vypadalo, že už půjdu spát, ale pak mi přišla zpráva od blbečka a v ní psal, že se staty hráčů nesdílí kvůli verzi cardinálu.
kód:
Bude to beta, takže budeme muset zjistit co nejvíc dobrých farmících spotů a pak v ostré verzi je využít.
Odeslala jsem zprávu a šla se vysprchovat.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 8 Left_bar_bleue95/100Tokyo             - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 8 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Mighty Floyd Sun Aug 24, 2014 10:47 am

Ayase

Po chvíly odpočívání na posteli přišel Sorata a řekl, že si klidně ustele na zemi. Arigatõ, si moc hodný. Řekla jsem a usmála se na něho. Asi nemáté kartáček na půjčení viď? Ráda bych si umyla zuby. Dodala jsem a pomalu šla na chodbu.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 8 Left_bar_bleue8/100Tokyo             - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 8 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Sun Aug 24, 2014 10:50 am

Sorata

Ayase chtěla pujčit kartáček na zuby a já se akorád usmál a ze šuplíku vytáhl ústní vodu. "Buď si pujčíš můj kartáček a nebo to můžeš zkusit ústní vodou." Řekl jsem a šel s ní.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 8 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 8 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Mighty Floyd Sun Aug 24, 2014 11:44 am

Ayase

Sorata řekl, že buď mi půjčí svůj nebo použiju ústní vodu. Radši tu vodu. Odpověděla jsem a usmála se. Vešla jsem do koupelny a na prst si dala trochu pasty. Zuby jsem si lehce vyčistila prstem a práci dokončila ústí voda. Ahhh, svěží dech je k nezaplacení. Řekla jsem a dala Soratovi pusu na tvář. Mezitím co si čistil zuby, šla jsem si lehnout na postel. Venku byla šílená bouře a já akorát znervózněla.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 8 Left_bar_bleue8/100Tokyo             - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 8 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Sun Aug 24, 2014 11:51 am

Sorata

Vyčistil jsem si zuby a pak si opláchl pusu. Ayase mi dala polibek na tvář a já cítil, jak studený byl. Narostla mi celkem husí kůže, ale pak jsem se hodil do normálu a odnesl ústní vodu, kterou tam Ayase nechala. V pokoji jsem jí schoval do šuplíku a pak se podíval na Ayase jak leží, což bylo strašně roztomilé. Koukl jsem se na konverzaci mezi mnou a Ryuunosukem. "Neboj... tentokrát už to nepokazim" Pomyslel jsem si a počítač vypnul, protože venku byla opravdu velká bouřka. Ze skříně jsem vytáhl madraci, kterou jsem si dal vedle postele na zem. vytáhl jsem též pár polštářů a deku. Zatáhl jsem okno závěsem a sedl si k Ayase. "Jsem rád, že si tu semnou... jsi strašně nádherná... nejspíš se chován, jako bych dostal hračku a hrál si s ní každý den, ale nikdy jsem nic takového nepocítil a je to úplně poprvé, co jsem si našel takovou krásnou dívku, která mě má ráda takového, jaký jsem." Řekl jsem a usmál se.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 8 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 8 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Mighty Floyd Sun Aug 24, 2014 12:20 pm

Ayase

Ležela jsem na posteli a ty blesky mě opravdu vyváděly z míry. Pak přišel Sorata a řekl mi moc pěkných věcí, po kterých se mi moc ulevilo. Dokonce řekl, že to je poprvé co našel tak krásnou dívku, co by ho měla ráda takového, jaký je. Soratoooo, ani nevíš jak moc tě mám ráda. Řekla jsem, začervenala se a objala ho ze zadu. Taky jsem ráda za to, že mě máš rád takovou, jaká jsem. Řekla jsem a ještě víc se k němu přimáčkla.


Naposledy upravil Cardinal dne Sun Aug 24, 2014 12:23 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : Barvy + hrubky.)
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 8 Left_bar_bleue8/100Tokyo             - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 8 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Sun Aug 24, 2014 12:40 pm

Sorata

Ayase říkala, že mě má moc ráda a já se akorád šťastně usmál a pak mě objala. Byla též ráda, že jí mám rád takovou, jaká je. Položil jsem svojí hlavu přímo k její. "Jsi ta vůbec nejhezčí dívka, kterou jsem kdy potkal... jsem zvědaví, co na to řekne sestra až přijede, protože mi říkala, že si nikdy nenajdu krásnou dívku." Řekl jsem a trochu se zasmál.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 8 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 8 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Mighty Floyd Sun Aug 24, 2014 12:54 pm

Ayase

Sorata pokračoval v lichocení a já se akorád červenala. Jak vidíš, tak se mýlíla. Řekla jsem a políbila ho. už si půjdu lehnout. Musím se pořádně vyspat. Řekla jsem a zachumlala se do peřiny.


Naposledy upravil Cardinal dne Sun Aug 24, 2014 1:04 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : Barvy)
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 8 Left_bar_bleue8/100Tokyo             - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 8 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Sun Aug 24, 2014 1:03 pm

Sorata

Venku to bylo opravdu strašidelné a mě to celkem vadilo, protože při takovém počasí většinou neusnu. Ayase už chtěla jít spát a pak mě políbila. Užil jsem si ten okamžik a pak jí pohladil po tváři a lehl si na madraci, která byla na zemi. "Dobrou a sladké sny." Řekl jsem a dal si ruce za hlavu a koukal do stropu.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 8 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 8 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro AVi.exe Mon Aug 25, 2014 4:22 am

Ryuunosuke

Brouzdal jsem po webu a hledal nějaké ty informace o SAOI a nic jsem nenašel. Není o tom na netu nic krom toho, co vývojaři zveřejnily... Pomyslel jsem si a pak se podíval z okna a všiml si, že v celé čtvrti vypadla elektřina a jedině můj dům byl plně pod elektřinou. Funguje to až moc dobře... ale nevím jestli ty redukce vydržej celou noc. Pomyslel jsem si a na hlavním panelu přepnul sílu na pouhých 230V. Pak mi přišla zpráva, že všechny farmící spoty budeme muset vyuřít v ostré verzi jako první krok.
kód:
To máš pravdu... navíc pokuď je party systém vylepšený, tak by měla mít bonusové expi. Vývojaři nejspíš zavedou to, že řím dýl bude parta aktivní, tak tím se více bonusové exp budou získávat. Každopádně je to strategická hra, takže můžeme očekávat, že chytřejší lidi nás nějak předběhnout.
Napsal jsem a k večeři si dal rámen v kelímku.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 8 Left_bar_bleue6/100Tokyo             - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 8 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Anyean Mon Aug 25, 2014 4:55 am

Shino

Chystala jsem se už jít a mezitím mi přišla zpráva od blbečka.
kód:
Chytřejší lidi? Já myslela, že ty jsi ten nejchytřejší. :D Uvidíme no.
Napsala jsem a přikryla se dekou, protože bylo celkem chladno.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 8 Left_bar_bleue95/100Tokyo             - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 8 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Mighty Floyd Mon Aug 25, 2014 7:40 am

Ayase

Venku bouřilo stále víc a víc. Byla jsem nervózní a trošku se bála. Vztala jsem, vzala si peřinu a lehla si na Soratovo rameno. Bojím se, můžu se vyspat vedle tebe? Zepala jsem se a přisunula se blíž k němu.
Spoiler:
Hned se cítím víc bezpečně. Řekla jsem si a spokojene s usmála.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 8 Left_bar_bleue8/100Tokyo             - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 8 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Mon Aug 25, 2014 8:53 am

Sorata

Koukal jsem do stropu a po chvilce zavřel oči. Po chvilce si Ayase lehla ke mě a řekla, že se bojí a jestli se může vyspat vedle mě. Trošku jsem se začervenal, protože jsem nebyl zvyklí na to ležet vedle dívky. "Neboj postarám se o tebe." Řekl jsem a jednou rukou si jí víc přitlačil k tělu a držel jí, aby se cítila bezpečně. Hlavu jsem jemně přitlačil k jejím vlasům a přitulil se. "Takhle by to mohlo být furt." Dodal jsem a usmál se.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 8 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 8 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Mighty Floyd Mon Aug 25, 2014 6:03 pm

Ayase

Byla jsem ráda, že to Soratovi nevadilo a dokonce řekl, že by to tak mohlo být furt. To by bylo moc fajn. Řekla jsem, jednu ruku mu položila na hruď a zavčela oči. Oyasuminasai, Sorato. Dodala jsem a za malý moment usnula.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 8 Left_bar_bleue8/100Tokyo             - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 8 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Mon Aug 25, 2014 8:17 pm

Sorata

Hladil jsem Ayase po hlavě a po chvilce přestal. "Oyasuminasai." Řekl jsem a dal jí pusu na čelo. "Já... jí tak strašně moc miluju" Pomyslel jsem si a též zavřel oči a snažil se usnout.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 8 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 8 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro AVi.exe Mon Aug 25, 2014 8:25 pm

Ryuunosuke

Byl jsem unavený a tak jsem se protáhl a zívl si. Pak mi přišla zpráva od Asadové.
kód:
Nejsem nejchytřejší, ale zase nejsem ten nejhorší
Napsal jsem a pak si šel lehnout a po chvilce usnul.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 8 Left_bar_bleue6/100Tokyo             - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 8 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Anyean Mon Aug 25, 2014 11:59 pm

Shino

Ležela jsem zakrytá kvůli zimě a na poslední zprávu jsem se akorád usmála a vypnula mobil. Zabořila jsem hlavu do polštáře a po chvilce usnula.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 8 Left_bar_bleue95/100Tokyo             - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 8 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Cardinal Tue Aug 26, 2014 12:05 am

Z důvodu rychlejšího beta testu přesuneme děj hry k začátku.

Z Úterý na Sobotu.

-> Den: Sobota
-> Počasí: Hodně oblačno s částečnou přeháňkou.
-> Informace: První den, kdy v SAOI bude spuštěn první server jménem "Zeregnar".
Uwagi company též vytvořili FAQ a online supporta, který se nachází na webu: http://www.uwagicompany.jp/saoi/onlinesupport.
Můžete se zde ptát na různé informace a taky hlásit špatný chod hry.
Cardinal
Cardinal
Admin

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 7
Col: 1469
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 8 Left_bar_bleue1260/1500Tokyo             - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (1260/1500)

http://saorpg.hateam.com

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 8 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Anyean Tue Aug 26, 2014 5:31 am

Shino

Ráno jsem se probudila a koukla se na hodiny. Bylo něco kolem 8 hodiny ráno a venku to moc dobře nevypadalo. Dneska byl den, kdy se spustí server pro SAOI a já to nechtěla promeškat. Vytáhla jsem cd a zasunula ho do přístroje. AmuSphere už byl připraven a já jen čekala, až se objeví zelená u "Connect". Dneska to vypukne... Pomyslela jsem si a zatím si šla udělat nějakou tu snídani.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 8 Left_bar_bleue95/100Tokyo             - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 8 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro AVi.exe Tue Aug 26, 2014 9:10 am

Ryuunosuke

Probudil jsem se kolem osmé a hnedka se podíval na kalendář, na kterém jsem měl zaškrtnutý tento den, jako vellmi důležitý a byl to den, kdy se měli hodit do provozu servery SAOI. Dal jsem cd do konzole a čekal až se chytne signál se serverem.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 8 Left_bar_bleue6/100Tokyo             - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 8 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Mighty Floyd Tue Aug 26, 2014 9:44 am

Ayase

Probrala jsem se v osm, ale v posteli ležela ještě do půl deváté. Konečně sobota, byl to náročný týden. Řekla jsem si, navlíkla župan a šla si umýt zuby. Po pěti minutách jsem se vrátila do pokoje, postel ustlala a pokusila se připojit na servery SAOI. Jsem zvědavá, jak to funguje. Řekla jsem si pod nos, zapojila disk a dala si AmuSphere na hlavu. Nevím jestli byl problém u mě, ale čekala jsem na spojení se serverem.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 8 Left_bar_bleue8/100Tokyo             - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 8 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 8 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru