Sword art Online CZ/SK Text RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Začátečnické Město

5 posters

Strana 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Začátečnické Město - Stránka 3 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro AVi.exe Sat Aug 30, 2014 8:08 am

Akaryu

Deno se hnedka vrhla na první žábu kterou viděla a její útok minul a ropucha vypadala celkem nakrknutě. Vystříkla po Deno nějaký sliz a já do ní strčil aby to neschytala. Svým mečem jsem se snažil bránit tomu slizu a trochu mi nakapalo na rukaa, která se mi začala strašně klepat a když jsem chtěl zaútočit, tak mi ruku odjela úplně někam jinam. Argh...! Nemůžu se trefit! Řekl jsem a dál se snažil trefit tu žábu.

AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 3 Left_bar_bleue6/100Začátečnické Město - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 3 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Mighty Floyd Sat Aug 30, 2014 8:52 am

Denorien

Byla jsem připravená se vyhnout dalšímu útoku, ale ta žába mě oslepila a Ryu se ještě k tomu nemohl trefit. Kse! Vykřikla jsem a rychle si otřela oblyčej. Mezitím žába vyskočila a letěla přímo na mě. Couvla jsem dozadu ale zakopla jsem o kamen. S mečem před sebou jsem spadla na záda a letící žába dopadla přímo na něj. Ryu pomoc mi! Zařvala jsem a snažila se tu žábu ze sebe odvalit, protože byla celkem těžká.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 3 Left_bar_bleue8/100Začátečnické Město - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 3 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Cardinal Sat Aug 30, 2014 8:53 am

Začátečnické Město - Stránka 3 Akame
Začátečnické Město - Stránka 3 Akaryu
Začátečnické Město - Stránka 3 Denorien
Začátečnické Město - Stránka 3 Lubbock


Žába chtěla ožužlat Denorieninu hlavu a vzhledem k tomu, že Akaryu se nemohl trefit, tak jeho pomoc byla trošku k ničemu.

Z lesa vyletěl šíp, který zasáhl žábu přímo do hlavy a ta se svalila na bok a Denorien mohla tak v klidu vstát.
V Lese stála osoba s nataženým lukem.
Spoiler:
Vystřelila další ránu a žábu tak dorazila. Jste v pohodě? Zeptala se a přiběhla k nim.



  • Denorien -> 4 XP 4 Col.
  • Akaryu -> 2 XP 1 Col.
  • Sayo -> 5 XP 5 Col.


Naposledy upravil Cardinal dne Sat Aug 30, 2014 10:36 am, celkově upraveno 1 krát
Cardinal
Cardinal
Admin

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 7
Col: 1469
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 3 Left_bar_bleue1260/1500Začátečnické Město - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1260/1500)

http://saorpg.hateam.com

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 3 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro AVi.exe Sat Aug 30, 2014 9:14 am

Akaryu

Nevím co to bylo za debuff, ale nemohl jsem se trefit ani za boha. Ta žába skočila na Deno a ta do ní vrazila její meč, ale tý žábě to očividně moc nevadilo, protože musela mít celkem dost hp. Deno prosila o pomoc a já se tak s klepavkou v ruce rozěběhl k té žábě, ale pak z lesa přiletěl šíp a trefil žábu přímo do hlavy. Sniper? Pomyslel jsem si a pak přiletěl ještě jeden a žába se rozpadla na pixeli nebo co to bylo. Rychle jsem došel k Deno a klekl si k ní. Jsi v pořádku? Zeptal jsem se a pak přiběhl ta dívka, která zachránila Deno. Zvládl bych to... Řekl jsem tiše a sledoval stále ten tik v ruce, který mi znemožňoval něco trefit.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 3 Left_bar_bleue6/100Začátečnické Město - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 3 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Anyean Sat Aug 30, 2014 9:27 am

Akame

Poslouchala jsem Lubbocka, protože mě to celkem zajímalo. Dozvěděla jsem se to, že oba světy bere úplně rozdílně, takže mu nevadí, když v tomhle světě bude chodit s jinou holkou než v reálném životě. Víš, že tato hra klade velké následky na tvůj reálný život? Ale když to bereš takhle... Řekla jsem a u brány se rozhlížela okolo. Všude jsem viděla samé kance a asi to bylo jediné, na čem by jsme se teď mohli farmit. Vidíš tamtoho kance? Zaútočím první a ty zaútočíš hned po mě. Udělím mu první ránu a ty ho tou druhou doděláš. Miř mu směrem nad končetiny. Řekla jsem a nasadila si svůj základní meč. Byl vcelku lehký a hodně slabý.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 3 Left_bar_bleue95/100Začátečnické Město - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 3 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Mighty Floyd Sat Aug 30, 2014 9:42 am

Denorien

Snažila jsem se odvalit tu svini, ale z ničeho nic přiletěl šíp a zába zmizela v pixelech. Co to.. Divila jsem se a pak ke mě přiběhl Ryu a nějáká holka. Oba dva jsem mě ptali, jestli jsem v pořádku, tak jsem se oklepala a postavila zpátky na nohy. Jsem, díky moc za záchranu. Řekla jsem a očistila si meč. Kde ty si se tady vzala? Zeptala jsem se s úsměvem.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 3 Left_bar_bleue8/100Začátečnické Město - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 3 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro DamioS Sat Aug 30, 2014 9:49 am

Lubbock

Akame řekla, že tahle hra klase velké následky na můj reálný život a já se jen usmál. "Budíž.. aspoň to je trochu větší výzva pro tělo." Řekl jsem a před bránou bylo spousta kanců, kteří čekali na to, až z nich budou moje expi. Akame mi vysvětlila taktiku a já jen kýval hlavou. "Oukej... tak začni!" Řekl jsem a šťouchl jí do zad.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 3 Left_bar_bleue105/250Začátečnické Město - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 3 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Cardinal Sat Aug 30, 2014 9:54 am

Sayo se usmála a pak ukázala na les. Támhle v tom lese jsem expila 7 LV. Řekla a pak se otočila na toho malého kluka. To je tvůj kluk? Trošičku prcek ne? Zeptala se a zasmála se.


Divočák:
Začátečnické Město - Stránka 3 MIGnA


Naposledy upravil Cardinal dne Sat Aug 30, 2014 10:06 am, celkově upraveno 3 krát
Cardinal
Cardinal
Admin

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 7
Col: 1469
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 3 Left_bar_bleue1260/1500Začátečnické Město - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1260/1500)

http://saorpg.hateam.com

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 3 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro AVi.exe Sat Aug 30, 2014 10:02 am

Akaryu

Sledoval jsem tu holku s lukem a nejvíc na tom mě uchvátil ten luk. Hustej luk, kde jsi ho vzala? Zeptal jsem se a pak řekla, že jsem její kluk a že jsem prcek. Akorád jsem se začervenal a nahnul hlavu směrem do strany.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 3 Left_bar_bleue6/100Začátečnické Město - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 3 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Anyean Sat Aug 30, 2014 10:14 am

Akame

Lubbock mě popostrčil a já dala mečík za sebe a zavřela oči. Soustředila jsem se na sílu a pak začal zářit oranžově a já se bleskově rozeběhla proti kanci a udělila mu tak první hit, kterému se nemohl vyhnout, protože byl na něho moc rychlí.
Spoiler:
. Lubbocku doraž ho! Zakřičela jsem a čekala na to, až ho Lubbock dorazí.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 3 Left_bar_bleue95/100Začátečnické Město - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 3 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro DamioS Sat Aug 30, 2014 10:22 am

Lubbock

Akame odvedla opravdu dobrou práci a já udělal totéž co Akame, akorád já měl jiný druh meče z promo balíku a tak jsem ho držel normálně v ruce. Otevřel jsem si menu a koukl se na skilly meče. Meč, který jsem měl já uměl základní dash strike stejně jako Akama, tak jsem se stejně začal soustředit a meč se mi nabil a já vyrazil kupředu a kance projel mečem přesně cestou nad končetinami a skončil vedle Akame.
Spoiler:
Kanec se rozpadl na pixeli a nám to dalo expi. Hned jsem si všiml, že tu je něco špatně a to byla zrovna jedna důležitá věc. Otevřel jsem menu a v přátelích si naklikl Akame a pozval jí do skupiny. "Když nám to půjde takhle lehce, tak bude lepší, když budeme ve skupině." Řekl jsem a usmál se.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 3 Left_bar_bleue105/250Začátečnické Město - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 3 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Cardinal Sat Aug 30, 2014 10:33 am


  • Lubbock -> 18 XP 25 Col.
  • Akame -> 6 XP 5 Col.
Cardinal
Cardinal
Admin

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 7
Col: 1469
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 3 Left_bar_bleue1260/1500Začátečnické Město - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1260/1500)

http://saorpg.hateam.com

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 3 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Anyean Sat Aug 30, 2014 10:42 am

Akame

Vycházelo nám to opravdu skvěle, ale skoro celou odměnu si Lubbock shrábl k sobě. Pak mi poslal invite do party a já to přijmula. Dobrá práce.. tímhle tempem nám to půjde rychle, alespoň se ty expi a coli budou rozdělovat spravedlivě. Řekla jsem a vyhlížela dalšího kance. Rozeběhla jsem se na jednoho a pískáním ho naagrovala na sebe. Rychle jsem běžela k dalšímu kanci a na něho skočila a odrazila se od něho. Už mě pronásledovali 2 kanci a já mávla na Lubbocka aby se připravil. Použila jsem Reaver a projela obouma kancema. Bylo to jednoduché, protože mi pomáhali tím, že na mě nabíhali. Lubbocku! Řekla jsem a čekala až je dorazí.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 3 Left_bar_bleue95/100Začátečnické Město - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 3 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro DamioS Sat Aug 30, 2014 10:47 am

Lubbock

Akame se toho nebála a hnedka na sebe naagrovala 2 kance, které projela stejným způsobem, jako předtím. Mě nic jiného než zopakovat způsob nezbývalo. Soustředil jsem se a použil ten samý skill a oba dva ty kance projel. Bylo to též lehké, protože se agrovali na Akame. "Takhle to půjde opravdu lehce... možná by jsme pak mohli zkusit silnější příšery." Řekl jsem a otevřel si mapu, která byla neskutečně velká. "Můžeme zkusit jít támhle dozadu aspoň si prozkoumáme trochu víc mapy." Řekl jsem a ukázal do dálky.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 3 Left_bar_bleue105/250Začátečnické Město - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 3 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Cardinal Sat Aug 30, 2014 10:48 am


  • Lubbock -> 24 XP 30 Col.
  • Akame -> 24 XP 30 Col.
Cardinal
Cardinal
Admin

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 7
Col: 1469
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 3 Left_bar_bleue1260/1500Začátečnické Město - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1260/1500)

http://saorpg.hateam.com

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 3 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Anyean Sat Aug 30, 2014 11:54 am

Akame

Zdálo se to celkem lehké, ale možná to bylo tím, že to je teprve v beta testu, kdy příšery mají redukovaný počet životů a my máme skilly už od začátku. Lubbocku? Kolik ti zbývá EXP do 2 levelu? Mě 70 EXP. Zeptala jsem se a v dálce vyhlížela další kance.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 3 Left_bar_bleue95/100Začátečnické Město - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 3 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro DamioS Sun Aug 31, 2014 9:46 am

Lubbock

Byla to hračka a já už skoro byl druhý level. Akame se mě ptala na to, kdy budu level 2 a já se usmál. 58 XP do dalšího levelu. Řekl jsem a pak se podíval na mapu. Musíme najít nějaké silnější moby. Pomyslel jsem si a ukázal směrem na jednu pláň. Mohli by jsme zkusit silnější moby. Řekl jsem a čekal, jak se Akame rozhodne.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 3 Left_bar_bleue105/250Začátečnické Město - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 3 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Anyean Sun Aug 31, 2014 11:25 am

Akame

Lubbock měl více expů než já a to mě celkem štvalo, ale né natolik, abych kvůli tomu dělala zbytečný dusno. Silnější moby až od vyššího levelu... nechcu zemřít hnedka na startu. Řekla jsem a zahlédla další kance. 3 kanci stáli vedle sebe a já přistoupila blíž k nim a zapískala. Kanci začali chargovat a já aktivovala reaver a 2 z nich projela a udělali dmg. Jednoho jsem netrefila, protože byl od ostatních nejdál. 2 Jsou nahitovaní, ale ten poslední není, tak si dej pozor! Zakřičela jsem a čekala na Lubbocka až ty 2 zabije a já se mezitím uhýbala jejich nájezdům.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 3 Left_bar_bleue95/100Začátečnické Město - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 3 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro DamioS Sun Aug 31, 2014 11:29 am

Lubbock

Akame měla pravdu, protože teď jít na silnější moby, tak by nás nejspíše zabili. Máš pravdu, tak jdeme na další kance! Řekl jsem a Akame naagrovala 3 kance a 2 z nich nahitovala a 1 netrefila. Nabíjel jsem meč a rychle projel skrz ty 2 kance a zabil je, ale ten 3 měl stále plné životy a nohama mě odkopl asi 6 metrů do zádu. Argh! To byla šlupka... Řekl jsem a viděl, jak moje životy o trochu klesli.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 3 Left_bar_bleue105/250Začátečnické Město - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 3 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Anyean Sun Aug 31, 2014 11:32 am

Akame

Lubbock ty 2 zabil, ale ten poslední ho nakopl a celkem hnusně ho odhodil. Mezitím co ten kanec měl aggro na Lubbocka, tak jsem opět nabila reaver a projela kance ze zadu. Tentokrát jsem mířila na krk, abych mu ubrala co nejvíce životů. Po tom co jsem skrz něj projela, tak jsem se otočila a mečem mířila přímo na jeho hlavu s úmyslem jí hnedka useknout.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 3 Left_bar_bleue95/100Začátečnické Město - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 3 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Cardinal Sun Aug 31, 2014 11:34 am

Akame do krku kance udělalila kritické poškození, které kance instantně zabilo.

Lubbock ztratil pouze 12 Životů ze 100.
-> Aktuální zdraví 78


Naposledy upravil Cardinal dne Sun Aug 31, 2014 11:35 am, celkově upraveno 1 krát
Cardinal
Cardinal
Admin

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 7
Col: 1469
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 3 Left_bar_bleue1260/1500Začátečnické Město - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1260/1500)

http://saorpg.hateam.com

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 3 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Cardinal Sun Aug 31, 2014 11:34 am

The member 'Cardinal' has done the following action : Loot

'Šílený Kanec - Loot' :
Začátečnické Město - Stránka 3 Monsterloot_PRASE Začátečnické Město - Stránka 3 Monsterloot_PRASE Začátečnické Město - Stránka 3 Monsterloot_PRASE
Cardinal
Cardinal
Admin

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 7
Col: 1469
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 3 Left_bar_bleue1260/1500Začátečnické Město - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1260/1500)

http://saorpg.hateam.com

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 3 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro DamioS Sun Aug 31, 2014 12:21 pm

Lubbock

Měl jsem 78 životů ze 100 a tak jsem vstal a Akame si s tím lehce poradila. "Je vážně dobrá... to má zkušenosti z jiných her?" Pomyslel jsem si a došel k ní. "Jsi vážně dobrá..zabít toho kance na jednu ránu... to musel být kritický zásah, že?" Zeptal jsem se a koukl se na progress mojeho LV a už mi chybělo jen 7 Expů. "Úžasný!" Řekl jsem si v mysli a koukl se na Akame. "Ještě jednoho kance a mám level, co ty?" Zeptal jsem se a vyhlížel dalšího kance, kterého bych mohl zkusit zabít sám.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 3 Left_bar_bleue105/250Začátečnické Město - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 3 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Cardinal Sun Aug 31, 2014 12:36 pm

Important Announcement!


Většina hráčů použila promo kod jako slevu na různé hry a komponenty, proto jsme se rozhodli, že i ti, kteří kód použili jinak, dostanou menší Mystery pack, jako odměnu za to, že byli jedni z nejrychlejších. Přejeme příjemnou zábavu!



-> Hráči obdrželi zprávu od "Cardinal" s titulem "Mystery Mini Box".

Mystery Mini Box Obsahuje:
Teleportation Stone 1x
Promo colored name
Promo emotikons
Promo rank
V.I.P. chat box
V.I.P. rest room.


Ten kdo otevřel box, tak mohl vidět ostatní Promo hráče odlišnou barvou. Hráč též měl barvu nicku podle barvy vlasů svého avataru. Před jménem si mohl nastavit "Rank" na "Promo Player". V.I.P. chat box můžou používat jenom Promo hráči. Nejedná se o nic super, akorád je to speciální chat box, ve kterém můžou komunikovat jenom Promo hráči. V.I.P. rest room slouží Promo hráčům jako nejrychlejší místo k odpočinku. Jedná se o největší hotel v celém SAOI, který je umístěn hodně daleko od herního světa. Hotel má 120 pater a něco přes 12000 pokojů, které jsou plně vybaveny. Promo hráč může zaplatit 5,000 Colu za to, že se jeho kamarád na 1 den ubytuje v jeho pokoji. Mezi pokoji se dá rychle přecházet pomocí "Cardinal Elevatoru", který funguje na principu zadání jména hráče. Do Hotelu se hráč může teleportovat pomocí itemu, který má v inventáři s nekonečným použitím. V.I.P. Stone of Rest. item se nedá použít v boji ani v antikrystalovém dungeonu, či pasti. Nedá se prodat a ani vyhodit či zničit, nedá se z něho nic craftit a ani není žádná přísada do craftění. V inventáři nezabírá slot.
Cardinal
Cardinal
Admin

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 7
Col: 1469
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 3 Left_bar_bleue1260/1500Začátečnické Město - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1260/1500)

http://saorpg.hateam.com

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 3 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Anyean Sun Aug 31, 2014 12:41 pm

Akame

Lubbockovi trošičku klesli životy a pak se všem zobrazila hromadná zpráva od Cardinal Systemu, který informoval hráče o tom, že ti hráče, kteří použili promo kod na jiné kraviny, tak teď dostanou menší pack s nějakýma věcma. Byla jsem celkem zadýchaná a tak si nachvilku sedla na kámen. Byl to kritický zásah, který se jen tak nepovede, ale je možné, že tam zrovna má kanec slabinu. Řekla jsem a odpočívala. Lubbock si kontroloval jeho progress v lvlu a pak se mě zeptal na to, jak na tom jsem já a já se akorád usmála a otevřela si menu. 17 xpů. Ještě jednoho toho kance a můžeme slavit. Řekla jsem a zasmála se.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 3 Left_bar_bleue95/100Začátečnické Město - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 3 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro DamioS Sun Aug 31, 2014 11:45 pm

Lubbock

Jestli má kanec slabinu na krku, tak to je celkem velká výhoda, protože je zabíjet na jednu ránu nezní vůbec špatně. Akame chybělo 17 EXP a já se usmál. Ohlášení od Cardinala mě celkem udivilo, když dal šanci i těm, kteří ten promo kod využili na něco jiného. "Akame? Kde bydlíš v reálném světě? Už si zmiňovala to, že se budeme muset kontaktovat a tak mě to celkem zajímá. " Zeptal jsem se a čekal na respawn kanců.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 3 Left_bar_bleue105/250Začátečnické Město - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 3 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Mighty Floyd Sun Aug 31, 2014 11:51 pm

Denorien

Holka pry expila level sedm a zeptala se, jestli to je můj kluk. Není, je to můj parťák. Řekla jsem a drcla do něho. Neporadila bys, kde jsou nějáké dobré expící spoty? Zeptala jsem se a začala se po nějákých rozhlížet.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 3 Left_bar_bleue8/100Začátečnické Město - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 3 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Cardinal Sun Aug 31, 2014 11:52 pm

Sayo SPC - System Playable Character

Toho chlapce zajímalo to, kde jsem vzala ten luk a já akorád ukázala na les. V tom lese se celkem dobře dropuje, ale jsou tam silní medvědi, kteří útočí ve skupinkách a díky luku mohu většinu sundat na větší vzdálenost. Řekla jsem a pak si otevřela menu a najela na skill tree a otočila ho směrem na ně. Měli by jste používat začátečnické skilly na zabíjení příšer.. jinak moc neuspějete s obyčejným útokem na tomhle levelu a ještě s takovou useless zbraní. Dodala jsem a pak menu zavřela.
Cardinal
Cardinal
Admin

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 7
Col: 1469
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 3 Left_bar_bleue1260/1500Začátečnické Město - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1260/1500)

http://saorpg.hateam.com

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 3 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro AVi.exe Mon Sep 01, 2014 12:23 am

Akaryu

Deno do mě drcla a vypadalo to opravdu nepřesvědčivě. Pak se jí ptala na lepší expící spoty a když zmínila ten luk, tak jsem chtěl hnedka jít na ty medvědy, ale jak zmínila, tak s tímhle quipem nemáme šanci a tak mě napadlo. Začátečnické skilly ? To mě nenapadlo... a nemohla by si nám třeba trošku pomoci s těma medvědama? Třeba by se rychleji expilo. Zeptal jsem se a prohlížel si svůj mečík.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 3 Left_bar_bleue6/100Začátečnické Město - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 3 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Mighty Floyd Mon Sep 01, 2014 1:52 am

Denorien

Po radách té holky jsem se akorát plácla po hlavě. No jasně, základní skilly. Že mě to nenapadlo se na ně podívat. Řekla jsem si a podívala se na tu holku. Nechtěla bys nám pomoct zdolat pár silnějších monster? Zeptala jsem se ji a doufala v kladnou odpověď.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 3 Left_bar_bleue8/100Začátečnické Město - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 3 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Cardinal Mon Sep 01, 2014 2:28 am

Sayo  SPC - System Playable Character

Oni chtěli mojí pomoc v expení a já akorád pokrčila ruce. Jestli jste 1 lvl, tak vám nepomůžu, protože rozdíl mezi hráči ve skupině musí být aspoň 5 lvlů. Řekla jsem a dala si na mapě další checkpoint.
Cardinal
Cardinal
Admin

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 7
Col: 1469
Zkušenosti:
Začátečnické Město - Stránka 3 Left_bar_bleue1260/1500Začátečnické Město - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1260/1500)

http://saorpg.hateam.com

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město - Stránka 3 Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru