Sword art Online CZ/SK Text RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Začátečnické Město

5 posters

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Začátečnické Město Empty Začátečnické Město

Příspěvek pro Cardinal Mon Aug 04, 2014 9:55 am

Město, ve kterém začíná každý nový hráč. Nachází se tu spousta obchodů a bytů k pronajmutí.

Začátečnické Město StartingCity
Cardinal
Cardinal
Admin

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 7
Col: 1469
Zkušenosti:
Začátečnické Město Left_bar_bleue1260/1500Začátečnické Město Empty_bar_bleue  (1260/1500)

http://saorpg.hateam.com

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Anyean Tue Aug 26, 2014 12:30 pm

Akame

Objevila jsem se ve městě, které nejspíš je vytvořené pro začátečníky. Byl to opravdu jiný pocit než v GGO. Grafika byla úplně jiná a styl hry též. Jako první jsem otevřela inventář a prohlídla si celé UI, protože v pozdější fázi je potřeba se též dobře vyznat. Rozhlížela jsem se a viděla pár hráčů co se už logli do hry. Bylo tu hodně NPC a já se tak procházela ve středu a přemýšlela co dělat. V inventáři jsem měla nějaký ten základní meč a základní robu, ale vzhledem k tomu, že jsem jedna z hráčů, co mají ten early acces, tak po nasazení armoru se mi nezmění výzor, takže stále vypadám stejně. Věděla jsem, že musím najít rychlé spojence a všimla si jednoho hráče se zelenými vlasy na náměstí. Ahoj, taktéž začínáš, viď? Nechceš spolupracovat? Zeptala jsem se a čekala na jeho odpověď, ale vypadalo to, že je AFK.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Začátečnické Město Left_bar_bleue95/100Začátečnické Město Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro DamioS Wed Aug 27, 2014 1:49 am

Lubbock

Spawnul jsem se ve městě pro začátečníky a bylo to opravdu neuvěřitelné. "Je to úplně jiné... zvyknout si bude nejspíš těžké, ale zase to vypadá úplně úžasně! Pomyslel jsem si a pak ke mě přišla nějaká dívka, která semnou chce spolupracovat. "Není pochyb... v téhle hře nemůžeš mít avatar opačného pohlaví." Řekl jsem si v mysli a pak jen dal ruce do kříže a zívl si. "Proč chceš tak rychle s někým spolupracovat? Není to otravné?" Zeptal jsem se a sedl si ke sloupu, který byl ve středu města.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Začátečnické Město Left_bar_bleue105/250Začátečnické Město Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro AVi.exe Wed Aug 27, 2014 7:52 am

Akaryu

Objevil jsem se ve městě a jako první jsem si prohlížel svůj avatar. To je hodně vtipný... já si myslel, že to bude bílé triko a ne košile... Pomyslel jsem si a otevřel inventář. Ze začátku toho moc nemám... Opět jsem si pomyslel a nasadil si začátečnické brnění, které nezměnilo můj vzhled. Aachjo... Řekl jsem a pak si všiml, že oproti mě jsou NPC něják velký a to mi došlo, že můj avatar je celkem malý. Tak to jsem moc nevychytal... teď si každý bude myslet, že jsem dítě. Řekl jsem si pod nos a coural se náměstím.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Začátečnické Město Left_bar_bleue6/100Začátečnické Město Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Anyean Wed Aug 27, 2014 9:42 am

Akame

Vypadal celkem divně a jeho povaha bylo opravdu neutrální. Na jeho otázku jsem se akorád ďábelsky usmála. Potřebuju ty nejsilnější hráče k tomu, abych vytvořila tu nejsilnější guildu zde na serveru. Řekla jsem a podívala se na oblohu. Bude to celkem těžké, protože to běží na systému o kterém nikdo nic neví. Je tu hodně věcí k proskoumání. Dodala jsem a čekala na jeho odpověď.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Začátečnické Město Left_bar_bleue95/100Začátečnické Město Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Cardinal Wed Aug 27, 2014 9:51 am

Lubbock si mohl všimnout, že mu v menu svítila zpráva. A v té bylo:

kód:
Gratuluji! Byl jsi jeden z prvních, kteří si koupili Sword art Online Infinity jako první ve tvém herním obchodě.
PROMO kod, který jsi dostal se dá použít na 2 věci.
1. Využít kod jako slevu na herní produkt.
2. Použít kod jako ingame výhodu.

Vzhledem k tomu, že ty jsi kod nepoužil a máš tak šanci si otevřít svůj bonus:
PROMO Mystery Box:
-*Obsahuje*-
Promo Starting Gear. 1x
Console Driver
System Commands
Global Rank
Promo Rank
Special Colored Name
Better UI Display
Enemy HP Display
Status Display
Starting 1,000 Col.

Po otevření se kolem uživatele objeví velká záře a jeho jméno se změní na barevné. U Lubbocka to tak je zelené jméno.
Též kolem sebe uživatel má auru, která zobrazuje promo hráče.
Cardinal
Cardinal
Admin

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 7
Col: 1469
Zkušenosti:
Začátečnické Město Left_bar_bleue1260/1500Začátečnické Město Empty_bar_bleue  (1260/1500)

http://saorpg.hateam.com

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Mighty Floyd Wed Aug 27, 2014 10:20 am

Denorien

Objevila jsem se ve hře a dokonce už zahlédla pár hráčů. Waaau, úvodní město je tak krásné... těším se na zbytek mapy! Řekla jsem si a zahlédla nejákého malého chlapce. Ahoj, co bys řekl na spojenectví? Četal jsem, že mobové jsou celkem silní a expit ve dvou by bylo bezpečnější. Zeptala jsem se a dřepla si na zem.


Naposledy upravil Mighty Floyd dne Wed Aug 27, 2014 10:51 am, celkově upraveno 1 krát
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Začátečnické Město Left_bar_bleue8/100Začátečnické Město Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro DamioS Wed Aug 27, 2014 10:39 am

Lubbock

Bylo zajímavé co říkala, ale pak jsem se zasmál. "Nejsilnější guilda? Nejsilnější hráče? To budeš hledat celkem dlouho." Řekl jsem a pak otevřel tu zprávu co mi přišla. Ozářilo mě to a já celou hru viděl úplně z jiného pohledu. Viděl jsem, že ta holka se jmenuje Akame a že je 1lvl. Dokonce jsem viděl její životy. "To je úžasný.." Pomyslel jsem si a moje jméno bylo Zelené a měl jsem i více možností v UI. Rozhlížel jsem se a u každého NPC viděl jeho možnosti a u všech hráčů jméno atd. Vypadal jsem celkem zmateně, ale bylo to vážně cool.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Začátečnické Město Left_bar_bleue105/250Začátečnické Město Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro AVi.exe Wed Aug 27, 2014 10:44 am

Akaryu

Procházel jsem se a pak ke mě přišla nějaká hnědovlasá dívka a chtěla se semnou spojit v bojováním s ostatníma mobama. Pak si dřepla a já si uvědomil, jak velkou chybu jsem udělal, když jsem si vytvářel ten avatar. Chceš spolupracovat jo? Pokuď vím, tak by tu hráči neměli mít problem s tím zabíjet začátečnické moby, ale nápad to je dobrý i když se ti expi budou rozkládat do 2, takže z 1 příšery dostaneš poloviční příděl. Řekl se a pak si stoupl na špičky. Jsi doopravdy holka? nebo máš jenom takový avatar? Zeptal jsem se a čekal, co mi odpoví.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Začátečnické Město Left_bar_bleue6/100Začátečnické Město Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Anyean Wed Aug 27, 2014 10:56 am

Akame

S jeho poznámkou jsem akorád pokroutila očima a pak otevřel zprávu a začal zářit. Měl barevné jméno a zářil divnou aurou. Ano potřebuju nejsilnější hráče a to co se teď stalo mi dokazuje akorád to, že to není náhoda a je v tobě o něco víc. Řekla jsem a pak se rozhlížel okolo a vypadal celkem zmateně.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Začátečnické Město Left_bar_bleue95/100Začátečnické Město Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro DamioS Wed Aug 27, 2014 11:22 am

Lubbock

Prý ve mě bylo víc a já se šibalsky usmál. "Takže Akame... tvůj cíl je vlastnit nejsilnější guildu, což znamená, že budeš potřebovat ze začátku hodně peněz, protože založení guildy není levná záležitost... teda aspoň to tak píše příručka pro...ad..." Raději jsem to nedořekl, protože jsem měl v inventáři příručku pro admina. "Co to znamená?" Pomyslel jsem si a rychle zavřel inventář.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Začátečnické Město Left_bar_bleue105/250Začátečnické Město Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Anyean Wed Aug 27, 2014 11:44 am

Akame

Choval se opravdu divně a dokonce znal moje jméno, které jsem mu neřekla. Co jsi zač, že znáš moje jméno? A že znáš informace o tom, jak je složité vytvořit guildu? Zeptala jsem se ho a pak rychle zavřel inventář. Máš něco, co ostatní nemají? Máš příručku pro začátečníky? Ptala jsem se furt dál, protože mi to bylo fakt divné.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Začátečnické Město Left_bar_bleue95/100Začátečnické Město Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro DamioS Wed Aug 27, 2014 11:48 am

Lubbock

Ta holka už mě podezřívala ze spousty věcí a já akorád pokrčil rukama. "Prostě to vidím... nejspíš to je někde v nastavení... co já vím. Řekl jsem a pak znova otevřel inventář a viděl, že tam mám nějaký promo brnění. Hnedka jsem si ho nandal a můj avatar měl na sobě celkem cool černé brnění.
Spoiler:
"Tak to je bomba!" Řekl jsem a pak se podíval na Akame. "Jsem jeden z těch, co si koupili hru mezi prvníma... tohle jsou akorád věci z promo kodu." Řekl jsem a o té příručce raději mlčel.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Začátečnické Město Left_bar_bleue105/250Začátečnické Město Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Anyean Wed Aug 27, 2014 11:59 am

Akame

Říkal, že to je prý asi v nastavení a tak jsem ho projela a nic takového tam nebylo. Pak si nasadil černé brnění a já akorád vykulila oči. Takže jsi hráč, co má výhody? Jak spravedlivé... když už máš takový krásný armor, tak by si mi mohl pomoci. Řekla jsem a dala ruce do kříže. Taky mě celkem znepokojovalo to, že jsem ten promo kod též nedostala.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Začátečnické Město Left_bar_bleue95/100Začátečnické Město Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Mighty Floyd Wed Aug 27, 2014 12:19 pm

Denorien

Ten kluk se mě zeptal, jestli chci opravdu spolupracovat a jestli jsem holka. Když budeme dva, zabijeme více monster a možná i silnější, takže se ztráta rychle nahradí. Řekla jsem a usmála se. A ano, jsem holka. Dodala jsem a posadila se na zem. Jdeš do toho? Zeptala jsem se a při pohledu na něj si zakrývala dlaní oči před sluncem.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Začátečnické Město Left_bar_bleue8/100Začátečnické Město Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro DamioS Wed Aug 27, 2014 12:41 pm

Lubbock

Cítil jsem se fakt dobře. "Cítím se jako nejsilnější člověk" Pomyslel jsem si a pak se usmál na Akame. "Akame? Ještě bych si zašel koupit pár věcí, tak mě můžeš počkat před městem, nebo pojď semnou očeknout město." Řekl jsem a šel náměstíčkem směrem k obchodům a po cestě jsem viděl prcka s bílíma vlasama a holku co u něho seděla. Přišel jsem k ním a pozdravil je. "Zdravím, koukám, že tu je hodně začátečníků... vy se znáte?" Zeptal jsem se a viděl jejich jména. "Akaryu... a Denorien, celkem zajímavé jména. A též první levely. Pomyslel jsem si a usmál se na ně.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Začátečnické Město Left_bar_bleue105/250Začátečnické Město Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro AVi.exe Wed Aug 27, 2014 12:46 pm

Akaryu

S hromadným expením to špatné není, ale chtělo by to taktiku. Pak mi potvrdila, že je holka a já natáhl ruku a jemně jí šťouchl do ruku. Asadová měla pravdu... fobie tu nefungují. Pomyslel jsem si a usmál se. Určitě ano, protože bych stejnak nevěděl co dělat, takhle si můžeme radit. Řekl jsem a pak přišel nějaký týpek v černém brnění. To se už stihl dostat tak daleko? Pomyslel jsem si a též se usmál. Ano jsme tu nový a s touhle dívkou jsem se právě seznámil. Co ty? Vypadáš, že jsi celkem namakanej. Řekl jsem a koukl se do inventáře, který byl prázdný.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Začátečnické Město Left_bar_bleue6/100Začátečnické Město Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Anyean Wed Aug 27, 2014 12:49 pm

Akame

Opět mě oslovil jménem a to se mi nelíbilo, protože jsem já neznala jeho. Pak chtěl jít ještě něco koupit a já se rozhodla jít s ním, protože jít hned expit není dobrý nápad, když si musíme pořídit nějaký věci na obnovu životů. Půjdu tedy s tebou. Řekla jsem a ten kluk se zastavil hnedka u 2 dalších hráčů. Pozdravil a chtěl vědět, jestli se znají. Jen se vytahuje. Řekla jsem si pod nos a stála těsně za ním.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Začátečnické Město Left_bar_bleue95/100Začátečnické Město Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Mighty Floyd Wed Aug 27, 2014 1:10 pm

Denorien

Byla jsem ráda, že souhlasil a za chvíli došel další hráč. Začátek hry a už takový armor? Že by admin? Zajímalo by mě, kde by se to dalo sehnat. Pomyslela jsem si a pozdravila. Ahoj, nene právě jsme se seznámili. Odpověděla jsem a usmála se. Jaktože už jsi tak namakaný? Zeptala jsem se a smutně zahleděla do volného místa v inventáři.


Naposledy upravil Cardinal dne Wed Aug 27, 2014 1:18 pm, celkově upraveno 2 krát (Reason for editing : Barvy + hrubky)
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Začátečnické Město Left_bar_bleue8/100Začátečnické Město Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro DamioS Wed Aug 27, 2014 1:23 pm

Lubbock

Ta dívka vypadala celkem mile a ten kluk též. Ptali se mě na to, jak je možné, že jsem tak namakaný a já akorád otevřel menu se svýma statama a otočil je směrem na ně. "Jsem stejný hráč jako vy, akorád tohle brnění je bonus k promo kodu, který se dá získat tím, že si koupíte jako první hru ze svého herního obchodu v určité oblasti." Řekl jsem a usmál se. "Rád vás poznávám" Řekl jsem a pak viděl tvář té dívky, která hleděla do svého prázdného inventáře. Svoje menu jsem otočil zpátky na sebe a viděl, že tu mám více tlačítek než ostatní. Viděl jsem ikonku, která vypadala jako konzole a ikonku, která měla symbol šifrování. Celkem jsem se bál na to kliknout a tak jsem raději menu zavřel.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Začátečnické Město Left_bar_bleue105/250Začátečnické Město Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro AVi.exe Wed Aug 27, 2014 1:26 pm

Akaryu

Ten kluk zmiňoval něco o promo kodu a já se zamyslel, kdo mohl koupit první hru u nás v oblasti. Nejvíc jsem podezíral Ayase. Takže tu více hráčů může mít tohle brnění? Přidává to hodně statů? Nebo to je jen kosmetický doplněk? Zeptal jsem se a pak se usmál na tu dívku, protože měla stejně smutnou tvář jako já při pohledu na prázdný inv. Chytl jsem jí za rameno a znovu se usmál. Asi by jsme měli naše inventáře trošičku zaplnit. Řekl jsem a čekal jak bude reagovat.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Začátečnické Město Left_bar_bleue6/100Začátečnické Město Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Anyean Wed Aug 27, 2014 1:28 pm

Akame

Přemýšlela jsem nad tím promo kodem, protože u nás v oblasti to vypdalo, že jsem si první kus koupila já, ale nejspíš mě někdo předběhl. Můžeš se nám představit? Jestli znáš moje jméno, tak musíš znát i jejich jména. Řekla jsem a s rukama v kříži se na něho dívala.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Začátečnické Město Left_bar_bleue95/100Začátečnické Město Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Mighty Floyd Wed Aug 27, 2014 11:02 pm

Denorien

Ten kluk mě chytil za rameno a dodal, že by jsme je měli trochu zaplnit. Skvělý nápad! Odpověděla jsem a pak došla další holka. Říkala, že by se ten v tom černém brnění mohl představit. To by bylo fajn. Řekla jsem s úsměvem a podala mu ruku. Jsem Denorien. Ráda tě poznávám. Představila jsem se a pohybem ruky otevřela ovládací panel a čekala, než mi ostatní nadyktují nicky.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Začátečnické Město Left_bar_bleue8/100Začátečnické Město Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro DamioS Thu Aug 28, 2014 1:51 am

Lubbock

Akame vypadala celkem naštvaně a já se pak akorád usmál a potřásl si rukou s tou krásnou dívkou. "Lubbock, těší mě." Řekl jsem a pak při odtažení ruky jsem jí trochu jemně pohladil ukazováčkem po ruce rukou. "Denorien? Celkem neobvyklé jméno pro holčičí avatar." Dodal jsem a otevřel inventář a svojí postavu. Sundal jsem si brnění a nahodil si svůj styl.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Začátečnické Město Left_bar_bleue105/250Začátečnické Město Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro AVi.exe Thu Aug 28, 2014 6:05 am

Akaryu

Odpovědi jsem se nedočkal, takže mě napadlo hned to, že to před námi skrýval. Ta dívka měla nick Denorien a hned jsem viděl v jeho očích, že se mu líbí, to mi též potvrdil ten detail ruky, který udělal. Nelíbí se mi to, protože to vypadá, že po ní jede. Pomyslel jsem si a jen pokroutil hlavou. Akaryu, ale můžeš mi říkat Ryu. Řekl jsem a pak přišel na to, že moje tělo na větší přemýšlení potřebuje energie, kterou jsem měl v reálném životě z rajčat, ale tady jsem si začal kroutit s vlasy a hnedka mi to dodávalo energii více myslet. Vypadalo to celkem divně, když jsem si kroutil s vláskama.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Začátečnické Město Left_bar_bleue6/100Začátečnické Město Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Anyean Thu Aug 28, 2014 10:25 am

Akame

Ten kluk se konečně představil a celkem ujížděl na té holce. Takže Lubbock? Dobré jméno pro zelenáče. Řekla jsem a zasmála se.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Začátečnické Město Left_bar_bleue95/100Začátečnické Město Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Mighty Floyd Thu Aug 28, 2014 10:49 am

Denorien

Kluci se představili jako Lubbock a Akaryu. Těší mě. Řekla jsem s úsměvem, rozevřela si tabulku s přáteli a přidala si je. Odeslala jsem vám žádost o přátelství, tak si mě prosím přidejte. Řekla jsem a podívala se na tu holku. A jaký je tvůj nick? Zeptala jsem se a usmála. Klidně mi říkejte Deno. Dodala jsem a začala se rozhlížet po okolí. Támhle je nějáký malý obchod, musím ho potom prozkoumat. Řekla jsem si a čekala, co se bude dít.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Začátečnické Město Left_bar_bleue8/100Začátečnické Město Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro DamioS Thu Aug 28, 2014 11:03 am

Lubbock

Deno mi poslala request o přátelství a já to potvrdil. "Koukám, že se hodně ráda přátelí, takový lidi se jen tak nevidí." Pomyslel jsem si a pak se otočil na Akame. "Myslím, že můžeme jít, Akame... náš cíl... tedy tvůj cíl se sám nesplí." Řekl jsem a zamával té dívce. Měl jsem namířeno do jednoho obchodu, kde se dali koupit lektvary na doplnění životů.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Začátečnické Město Left_bar_bleue105/250Začátečnické Město Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro AVi.exe Thu Aug 28, 2014 11:06 am

Akaryu

Ten kluk s tou holkou měli nějaký cíl a když odešli, tak jsem potvrdil žádost o přátelství a pomalu vstanul. S nima bude celkem problém... vypadají na hodně zkušené hráče. Řekl jsem a pak se otočil na Deno. Co si o nich myslíš? Zeptal jsem se a koukl se na můj stav Colu.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Začátečnické Město Left_bar_bleue6/100Začátečnické Město Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Anyean Thu Aug 28, 2014 11:09 am

Akame

S rukama v kříži jsem akorád pokrčila hlavou. Jsem si jistá, že vás ve friend listu nepotřebuji. Řekla jsem a pak Lubbock vyzradil můj nick a mě zčernali oči. Pak začal odcházet a já mu vrazila facku přímo na tvář. Příště drž jazyk za zuby... Dodala jsem  a šla za ním.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Začátečnické Město Left_bar_bleue95/100Začátečnické Město Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Začátečnické Město Empty Re: Začátečnické Město

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru