Sword art Online CZ/SK Text RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokyo

+2
Eru Roraito
Cardinal
6 posters

Strana 5 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Tokyo             - Stránka 5 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Anyean Sat Aug 16, 2014 10:16 am

Shino

Sorata vůbec neměl náladu a po té otázce řekl, že si vystačí s GGO. Pak tu byla recenze na turnaj v GGO a já hodně přemýšlela o tom, jestli se zaregistruju a nebo, jestli se na to vykašlu. Věděla jsem, že už nejspíš lepší nebudu, ale možná by to mohlo vyjít. Nakonec jsem se rozhodla, že to nejspíš vzdám, ale dostanu se mezi nejlepší hráče ve Sword Art Online Infinity. Když myslíš, ale GGO není žádná sranda.. je tam spousta profesionálních hráčů z celého Japonska. Řekla jsem a otočila hlavu na Soratu.

Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 5 Left_bar_bleue95/100Tokyo             - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 5 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Sat Aug 16, 2014 10:24 am

Sorata

Stále jsem myslel jen na Ayase a pořád jsem měl divnější a divnější pocit. Chtěl bych jí hned teď obejmout a dát jí pusu, ale nemohl jsem... mohl jsem mít tak nádhernou dívku, ale já to jednoduše zkazil. "Shino? Nevím, jestli se na tebe bude Ayase zlobil, ale mohla by jsi si s í promluvit?" Řekl jsem smutným hlasem a pak se akorád zoufale pousmál. "Profesionální... je mi to jedno... hlavně, že si budu moc na někoho vystřelit." Dodal jsem a pak se zohl a chytil si hlavu.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 5 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 5 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Mighty Floyd Sat Aug 16, 2014 11:22 am

Ayase

List dopadl na zem a přišla mi další zpráva. On mě vidí, ale já jeho ne, no pecka... Řekla jsem si a začala psát.
kód:
Nemám po dnešku zrovna skvělou náladu, takže mě prosím tě nesleduj. Tenhle signál si přeber jak chceš, to už je na tobě :*
Napsala jsem a zvedla ruku se vztyčeným prostředníčkem. Asi po dvaceti sekundách předávání signálu jsem se postavila a šla si sednou do vedlejší kavárny. Potřebovala jsem si vyčistit hlavu u cappuccina a croissantu s medem.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 5 Left_bar_bleue8/100Tokyo             - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 5 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro AVi.exe Sat Aug 16, 2014 12:13 pm

Ryuunosuke

Přišla mi divná zpráva s divným smajlíkem, trochu jsem se zaksichtil a pak provedla celkem srandovní signál. Pak odešla do kavárny a já šel chvilku opačným směrem a pak se otočil tak, abych šel podél výlohy. Procházel jsem, jako bych o ní nevěděl a pak se jen tak podíval a viděl jí. Vešel jsem dovnitř a čekal, jak bude reagovat, když se stalo to se Soratou. Dá se říct, že semnou by neměla mít problém. Došel jsem k pultu a oběnal si nějaký koláč k zakousnutí. Vzal jsem si ho s táckem a když jsem kolem ní procházel, tak jsem vzal židli a posunul jí do co největšího úhlu, abych nebyl tak blízko. Můžu si přisednout? Chtěl bych s tebou mluvit. Řekl jsem a čekal, jak bude reagovat, protože si mě nemohla představit pod tím člověkem co jí psal.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 5 Left_bar_bleue6/100Tokyo             - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 5 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Anyean Sat Aug 16, 2014 12:31 pm

Shino

Sorata byl rád, že si do něčeho střelí a to mě celkem vyděsilo, protože mít chuť na někoho střílet se jen tak nestává. Chytla jsem ho za rameno a usmála se. Cítíš zlost, viď? Uvolni se a za pár dní to bude dobrý... uvidíš. Řekla jsem a pak se ohlížela a nikde neviděla toho blbečka co se mě štití.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 5 Left_bar_bleue95/100Tokyo             - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 5 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Sat Aug 16, 2014 12:37 pm

Sorata

Furt jsem měl před očima tu scénku, kdy mi říká, ať jdu za Shino. Co bych měl dělat? Shino mám po boku, ale já nechci za ní... já chci za Ayasou. "Cítím velkou zlost na sebe... chci Ayasu zpátky... já jí prostě potřebuju! Vryla se mi tak do srdca, že bez ní nemůžu žít." Řekl jsem a stále se držel za hlavu. Mobil jsem měl doma, takže jsem jí nemohl ani nic napsat a pujčovat si mobil od Shiny nejspíš nebyl dobrý nápad.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 5 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 5 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Anyean Sat Aug 16, 2014 1:05 pm

Shino

Sorata si na Ayase udělal tak velkou závislost, že to bylo ještě horší jak kouření. Chytla jsem ho za ruku a pohladila jí. Dostaneme jí zpátky, to ti slibuju. Řekla jsem a pak se usmála. Nezajdeme si dát něco k pití? Zeptala jsem se a postavila se.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 5 Left_bar_bleue95/100Tokyo             - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 5 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Mighty Floyd Sat Aug 16, 2014 1:20 pm

Ayase

Vešla jsem do kavárny a okamžitě mě dostala ta delikátní vůně čerstvě pražené kávy. Došla jsem k pultu, objednala si cappuccino, dva croissanty a když jsem zaplatila, tak jsrm si šla sednout ke kulatému stolku. Croissanty jsem si polěvala medem, který byl připravený v lahvičce na tácku uprostřed stolu. Dostala jsem se do limbu. Do stavu míru a klidu. Zahlédla jsem Soratova kamaráda jak si objednal koláč a šel s ním mojím směrem. Chtěl si přisednout a popovídat si. Neměla jsem nic proti, tak jsem kývla, ale stejně to bylo jedno, protože si už přisunul židlu. Zatím nebyla příležitost se seznámit, jsem Ayase. Řekla jsem a napila se z šálku.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 5 Left_bar_bleue8/100Tokyo             - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 5 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro AVi.exe Sat Aug 16, 2014 1:32 pm

Ryuunosuke

Ayase byla celkem klidná a já položil na stůl tablet. Ayase... stihl jsem si ho zapamatovat ze školy. Já jsem Ryuunosuke. Řekl jsem a dal si kousek koláče do pusy. Na tabletu jsem otevřel Hellicate a Ayase mohla vidět, jak to všude bliká.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 5 Left_bar_bleue6/100Tokyo             - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 5 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Sat Aug 16, 2014 1:44 pm

Sorata

Shino chtěla jít na pití a já akorád kývnul hlavou a pomalinku šel k nějakému bistru, které vypadalo, že bude velmi dobré. Koukl jsem se na výběr drinků a zaujal mě drink jménem "Zničená láska". Se sklopeným výrazem jsem ukázal na ten drink. "Jednou ten drink Zničená Láska". Řekl jsem a vytáhl jeny na stůl, pak jsem čekal, až si i Shino něco objedná.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 5 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 5 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Mighty Floyd Sat Aug 16, 2014 1:57 pm

Ayase

Ryuunosuke se představil a položil na stůl svůj tablet. Těší mě. Řekla jsem a jeho tablet začal blikat, což narušilo relaxační atmosféru způsobenou tlumenými světli. Copak to máš? Zeptala jsem se a pousmála se při tom.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 5 Left_bar_bleue8/100Tokyo             - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 5 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro AVi.exe Sat Aug 16, 2014 2:17 pm

Ryuunosuke

Sjel jsem po displeji a rychle blikání vypnul. Ayase se zeptala, co to mám a já akorád otočil tablet směrem na ní. To je systém Hellicate. Univerzální širokopásmový satelit, který mi pomáhá v hodně věcech. Můžu ho ovládat na dálku a zjistit tak pozici něčeho během chvilky. Můžu třeba zjistit, že si byla včera po škole díky školnímu kamerovýmu systému. To byl ten důvod, že? Řekl jsem a otočil tablet zpátky. Věděl jsem, že bude reagovat ostře, ale chtěla vědět co to mám, tak jsem slušně odpověděl.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 5 Left_bar_bleue6/100Tokyo             - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 5 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Anyean Sat Aug 16, 2014 10:56 pm

Shino

Sorata šel do nějakého baru, kde si objednal drink na špatnou náladu. Byl to poněkuď velký výběr drinků a já si vybrala drink "Kotlík Lásky". Sorata dal už jeny na stůl a já žádné jeny nevytahovala, protože jsem počítala s tím, že Sorata platí. Ten Kotlík Lásky vypadá dobře. Řekla jsem a usmála se.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 5 Left_bar_bleue95/100Tokyo             - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 5 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Mighty Floyd Sat Aug 16, 2014 11:53 pm

Ayase

Když se Ryuunosuke zmínil o tom včerejšku, začali se mi do očí hrnout slzy, ale naštěstí jsem je udržela. Mlč prosím..nechci o tom mluvit. Řekla jsem a sklopila pohled. K čemu to vůbec potřebuješ? Zeptala jsem se a nechápavě na něho podívala. Z tašky jsem vytáhla kapesník, abych si osušila těch pár slz, kterým se povedlo uniknout.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 5 Left_bar_bleue8/100Tokyo             - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 5 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Sat Aug 16, 2014 11:56 pm

Sorata

Shino si objednala kotlík lásky a hned co to číšník donesl, tak jsem se do toho pustil. Nápoj byl sladký a je se poprvé trochu zaksichtil. "Je to strašně sladký" Řekl jsem a znovu se napil.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 5 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 5 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro AVi.exe Sun Aug 17, 2014 12:04 am

Ryuunosuke

V Ayasuně tváři jsem viděl, že jí vyteklo pár slz a mě došlo, že to nejspíš nebude dobré téma, ale prostě jsem musel říct to co si myslím. Jsem programátor a je to moje práce, navíc ti potřebuji říct něco hodně důležitého. Jaksi jsem tak trošičku více inteligentnější než normální člověk a vidím to všechno z jiného pohledu než ty. Chci ti jenom vysvětlit pár věcí a byl bych rád, kdyby si to přijmula. Řekl jsem a čekal, jestli si to nechá říct, protože se mohla dozvědět pravou pravdu.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 5 Left_bar_bleue6/100Tokyo             - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 5 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Anyean Sun Aug 17, 2014 1:24 am

Shino

Číšník nám donesl drinky a já se na něho usmála. Sorata se do toho hnedka vrhl a pak se akorád ksichtil a říkal, že to je sladký. Můj drink byl opravdu dobrý a proto jsem posunula sklenku blíž k Soratovi. Napij se. Je to dobré. Řekl jsem a čekala až se Sorata napije.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 5 Left_bar_bleue95/100Tokyo             - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 5 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Mighty Floyd Sun Aug 17, 2014 1:27 am

Ayase

Když jsem si utřela slzy, z Ryuunosuka vypadlo, že mi chce vysvětlit pár věci. Vytažené kapesníčky jsem položila na stůl a připravovala se na to, že bude mluvit o Soratovi. Tak povídej, ale s citem prosím. Řekla jsem a sevřela dlaně, protože jsem měla pocit, že to nic příjemného nebude.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 5 Left_bar_bleue8/100Tokyo             - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 5 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Sun Aug 17, 2014 2:37 am

Sorata

Pil jsem svůj sladký koktejl a pak mi Shino nabídla ten svůj a já se usmál a cucnul si. "Wau! Máš celkem dobrý odhad na dobré drinky." Řekl jsem a pak dopil ten svůj sladký. "Co myslíš... odpustí mi to?" Zeptal jsem se, protože mě to furt trápilo.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 5 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 5 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro AVi.exe Sun Aug 17, 2014 2:48 am

Ryuunosuke

Ayase byla hodně nervózní a já se jí ani nedivil. Nevím, jak to mám říct s citem. Řekl jsem a pak se zhluboka nadechl. Už od začátku jsem byl se Soratou v kontaktu... psal mi, že jsi neodolatelně super a že se těší na první schůzku. Celou dobu jsem si ho kontroloval a celé odpoledne se nepohl z místa. Pak mi napsal, že si nepřišla a hnedka mi přišlo spoustu věcí divné. Věděl jsem, že Sorata bude vyvádět a říkat hovadiny, proto jsem sedl na metro a jel. Málem jsem se x krát vyvrátil z toho, kolik tam bylo holek, ale to sem nepatří. Když jsem vystoupil, tak jsem vidět hnedka tu nejpodstatnější část, kdy Asadová obejmula Soratu a tím na něho silně aplikovala svojí vůni. Podpořila vás oba, ale vy to vidíte tak, že všechno zkazila. Od té doby se ta vůně na Soratovi věsí doposud a tím jsem si 100% jistý, protože Soratova máma pere uniformu 2 týdně a to ve středu a v pátek. Ty jsi mu řekla, že ať už ti nikdy neříká takové věci a to on dodržel. Ve škole nic neříkal, protože by řekl zase ještě větší hovadinu, která by vedla úplně někam do neznáma. Tím, že mlčel, jsi si myslela, že to je pravda, ale mýlíš se. To co si z něho cítila, byla vůně aplikovaná v minulém dni v metru. Její voňavka byla od Playboye a aplikuje vůni na 78 hodin. Zvlášť se aplikuje na oblečení a vydrží tak v látce hodně dlouho, pokuď se tedy nevypere. Po tvém odchodu Sorata zuřil... málem to odnesli všichni okolo a já kvůli tomu vypadám jako rajče. Kdyby nebylo Asadoví, tak bych stihl něco říct, ale tvář mě bolela tak, že jsem prostě nemohl. Zkus si to celé zrekapitulovat a uvidíš, že ti to dá smysl.    Řekl jsem a dojedl svůj koláč.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 5 Left_bar_bleue6/100Tokyo             - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 5 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Mighty Floyd Sun Aug 17, 2014 3:45 am

Ayase

Po tom co řekl, se mi málem zastavilo srdce. Začala jsem si uvědomovat, že jsem na něho naštvaná úplně zbytečně. Cítím se hrozně..za to co jsem mu řekla chudáčkovi. Řekla jsem si a lehce se mi spustili slzy. Ale jsem zároveň šťastná, že jsem se mýlila. Děkuju Ryuunosuke, ani nevím jak ti mám poděkovat. Odpustím mu, ale né hned teď. Připravím si pro něj menší překvapení, ale budu k tomu potřebovat tvoji pomoc. Řekla jsem, přistoupila k němu a vší silou ho objala. Díky moc. Dodala jsem a zakončila to pusou na tvář. Potom se prosím ozvi, řekla bych ti co bych od tebe potřebovala. Moje číslo si určitě vystopuješ. Řekla jsem, mrkla na něj a šla na záchody.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 5 Left_bar_bleue8/100Tokyo             - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 5 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Anyean Sun Aug 17, 2014 4:07 am

Shino

Bylo celkem hezké slyšet, že umím vybírat drinky, ale vůbec mě netěšilo, že na to furt myslel. Určitě ti odpustí... máš spoustu přátel, kteří ti pomohou. Řekla jsem a pomalu vstala od stolu. Měli bychom jít. Dodala jsem a vytáhla Soratu ven z baru.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 5 Left_bar_bleue95/100Tokyo             - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 5 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro AVi.exe Sun Aug 17, 2014 5:34 am

Ryuunosuke

Ayase děkovala a zmínila to, že neví, jak mi má poděkovat. S neutrálním výrazem jsem jí sledoval a pak řekla, že mu odpustí, ale ne hned a že si pro něho připraví překvapení a bude k tomu potřebovat mojí pomoc, nevěděl jsem co se jí honilo v hlavě. Pak ke mě přistoupila a já chytil husí kůži. Hodně silně mě objala a já se po chvilce začal klepat, pak mi dala pusu na tvář a to už jsem vyl odrovnán.
Spoiler:
Spadl jsem ze židle a na její poslední slova akorád kýval hlavou a klepal se. S-s-st-straš-strašně moc ... dě-děsivé Pomyslel jsem si a pak odešla na záchod a já se zotavoval z toho šoku. Ze země jsem se pomalu dostal na židli a položil hlavu na stůl. Jak se to někomu může líbit? Už jen si představit z úst do úst... blee humus. Pomyslel jsem si a vytáhl mobil na kterém jsem si vyměnil SIM kartu a z paměti si uložil její číslo.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 5 Left_bar_bleue6/100Tokyo             - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 5 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Sun Aug 17, 2014 5:41 am

Sorata

Opravdu Shino zmínila přátelé a já si nebyl tak jistý. Ryuunosuke to chtěl všechno vyzradit a Shino akorád dokončila to co Ryuunosuke začal tím, že její vůně byla cítit při tom, jak prošla kolem ní. Moji přátelé v podstatě hrají proti mě a to se mi nelíbilo, proto jsem si na ně musel dát větší pozor. "Nemůžu už nikomu věřit... Všechny je ve hře zničím!" Pomyslel jsem si a nahodil děsivý výraz.
Spoiler:
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 5 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 5 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Anyean Sun Aug 17, 2014 7:44 am

Shino

Sorata vypadal opravdu divně a já se celkem o něho bála. Jsi v pohodě? Zeptala jsem se a chytla ho jednou rukou za rameno.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 5 Left_bar_bleue95/100Tokyo             - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 5 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Sun Aug 17, 2014 8:06 am

Sorata

Organizoval jsem si svůj plán a pak se mě Shino zeptala, jestli jsem v pohodě a já se na ní podíval. "Nejsem... potřebuju Ayasu... né vlastně... já jsem ten nejhorší já nepotřebuju nikoho... nikdo nepotřebuje mě... ."  Řekl jsem a pak si vzpomněl na GGO. "Dneska až příjdu domů, tak se lognu na GGO a zaregistruju se na ten turnaj a dokážu, že nepotřebuju nikoho k tomu, abych byl takovým, jaký jsem." Dodal jsem a pak šel pomalu směr východ k parkovišti.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 5 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 5 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Anyean Sun Aug 17, 2014 9:26 am

Shino

Sorata v pořádku nebyl a pak zmínil spoustu věcí o tom, že nikoho nepotřebuje a nikdo nepotřebuje jeho. Hodně prátel tě potřebuje. I já. Řekla jsem a pak pokrčila oči. Jestli sotva začneš, tak nemáš šanci se do BK dostat. Dodala jsem a šla za ním.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 5 Left_bar_bleue95/100Tokyo             - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 5 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Mighty Floyd Sun Aug 17, 2014 10:50 am

Ayase

Byla jsem šťastná,znova jsem se na něj pořádně těšila. Doufám, že mi odpustí.. Zneklidněla jsem a vešla na záchody. Hned u dveří bylo několik umyvadel a zeď zdobylo obří zrcadlo. Proboha já vypadám! Řekla jsem si a šla se okamžitě přemalovat, protože se mi opět díky slzám rozmazal makeup. Když jsem byla hotová, vyšla jsem ven a vzpoměla si, že na parkovišti se seznamuje s učiteli. S AmuSpherem v pod paží jsem se tam teda zašla podívat, ať už to mám za sebou.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 5 Left_bar_bleue8/100Tokyo             - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 5 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Sun Aug 17, 2014 10:59 am

Sorata

Pokračoval jsem k východu a pak rychle zahnul a sedl si za velký květináč, protože tamtudy procházela Ayase. Dal jsem ruce do kříže a jen čekal, kdy si všimne Shino. "Aspoň si to zkusim... nemusím být profesionální hráč na to, abych si mohl zkusit zastřílet." Řekl jsem a čekal až Ayase odejde a pak jsem šel též. Venku bylo celkem rušno a já si sedl ke stěně obchoďáku a přisunul si k sobě nohy co nejvíce. Se sklopenou hlavou jsem poslouchal a snažil se zachytit všechno, co tam říkaj.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 5 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 5 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro AVi.exe Sun Aug 17, 2014 11:45 am

Ryuunosuke

Po chvilce zotavení Ayase už odešla a já pomalu odcházel též. Venku jsem si stoupl poblíž Ayase (cca 10 metrů). Vzal jsem mobil a ručně Ayase napsal.
kód:
Co to má být za překvapení? Něco velkého?
Pak jsem to odeslal a čekal co mi napíše.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 5 Left_bar_bleue6/100Tokyo             - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 5 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Anyean Sun Aug 17, 2014 11:49 am

Shino

Sorata furt trucoval a tak jsem ho nechala napokoji a šla si po svém. V dálce jsem viděla toho Soratova kamaráda a tak mě něco napadlo. Pomalu jsem se přiblížila k němu a pak ho malíčkem šťouchla do tváře. Furt bolí? Zeptala jsem se a zasmála se.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 5 Left_bar_bleue95/100Tokyo             - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 5 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru