Sword art Online CZ/SK Text RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Třída 9.A

+2
Mighty Floyd
Cardinal
6 posters

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Třída 9.A         Empty Třída 9.A

Příspěvek pro Cardinal Mon Aug 04, 2014 10:23 am

Třída 9.A je zde 10 Žáků.


Učí se zde všechny předměty.


Třída 9.A         ClassRoom-1

Výpis žáků:

L Lawliet

Spoiler:

Sorata Asaka

Spoiler:

Ayase Fujiwara

Spoiler:

Shino Asada

Spoiler:

Satsumi

Spoiler:

Jin

Spoiler:

Ryunosuke

Spoiler:

Nanami

Spoiler:


Naposledy upravil Cardinal dne Fri Aug 08, 2014 9:42 pm, celkově upraveno 2 krát
Cardinal
Cardinal
Admin

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 7
Col: 1469
Zkušenosti:
Třída 9.A         Left_bar_bleue1260/1500Třída 9.A         Empty_bar_bleue  (1260/1500)

http://saorpg.hateam.com

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Mighty Floyd Thu Aug 07, 2014 1:32 am

Ayase

Se Soratou jsme se vydali na cestu ke třídě. Waau, ani bych neřekla, že je ta škola tak velká. Řekla jsem a pomalu jsme vcházeli na schodiště. Zničeho nic ho začal utěšovat mobil. Máš mobilní chůvičku? Řekla jsem a zasmála jsem se. Šli jsme ke vchodu do třídy a Sorata se mě pustil. Vešla jsem za ním do třídy a byla jsem celkem ráda, že nás tam moc nebude. Všichni už seděli společně a já něchtěla sedět sama, tak si přisedla k Soratovi.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Třída 9.A         Left_bar_bleue8/100Třída 9.A         Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro DamioS Thu Aug 07, 2014 1:56 am

Sorata

Přemýšlel jsem nad tím, jak si Maid-chan vybere tu mobilní chůvičku. Vytáhl jsem mobil a usmál se. "Neber si tu chůvu osobně... nikdo není většinou zvyklí na to, že někdo má speciální program v mobilu." Řekl jsem tiše a Maid-chan se akorád usmála. "Však já jsem něco jako tvoje chůvička." Řekla a já se poškrábal na hlavě a položil mobil na lavici. Doufal jsem, že budu sedět sám, protože mi to minulý rok vyšlo. Po chvilce si ke mě přisedla ta dívka, jejiž jméno jsem zapomněl.
Spoiler:
Začervenal jsem se a s otevřenou pusou se otočil na ní. "Co se to tu děje? Nikdy jsem neseděl s holkou, nebo se dokonce k holce dostal tak blízko a teď to je, jako by se s nima roztrhl pytel." Pomyslel jsem si a usmál se na ní. "Takže... no...hah.... eh.... ... Až skončí třídní proslov, tak ti to tu více ukážu. " Vykoktal jsem ze sebe a furt víc rudl a rudl.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Třída 9.A         Left_bar_bleue105/250Třída 9.A         Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Eru Roraito Thu Aug 07, 2014 2:02 am

Třída 9.A         L

Když jsem přišel do třídy dost míst vzadu bylo už obsazeno, a já měl štěstí s předposlední. Sedl jsem si svým oblíbeným stylem, nohy na židli a byl jsem tam zkroucený asi nějak takto...
Spoiler:
Chvíli nato si ke mě přisedla nějaké modrovlasá holka, která byla ještě líná se zeptat na místo, hned potom vytáhla tužku a začala něco čmárat na papír. Já si akorát povzdychl a začal v tašce hledat další lízátko, a když jsem ho našel tak spokojeně začal lízat...
Eru Roraito
Eru Roraito

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 02. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Anyean Thu Aug 07, 2014 2:11 am

Shino

Kreslila jsem nový komiks a pak ten opičák vytáhl lízátko a začal ho spokojeně lízat. ~Oy tak velký a ujíždí na lízátkách... zajímalo by mě, co má v tý tašce, když se ještě učení nerozdávalo. Řekla jsem si v mysli a pak položila tužku na papír a opřela se stím, že se taky protáhla. Ten opičák seděl doslova jako opička před krmením. ~Oy ~Oy ~Oy... takhle sedíš normáně, nebo se předvádíš? Zeptala jsem se, protože mi to bylo fakt divný. Ten kluk, který se tak zahleděl do té dívky co přišla s ním si sedl těsně před nás. To bude ještě sranda.. Řekla jsem si v mysli a na papírek napsala vzkaz a papír zmuchlala. Hodila jsem ho tak, aby dopadl na lavici toho kluka.

Na papírku bylo napsané:
kód:
Hraješ hry?
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Třída 9.A         Left_bar_bleue95/100Třída 9.A         Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Cardinal Thu Aug 07, 2014 2:20 am

Začalo zvonit a chodby se uklidnily.

Do třídy přišla nová učitelka, která sem byla přeložená ze střední umělecké školy.

Spoiler:

Pomalu došla ke katedře a vytáhla papír se jménama. Ohayo studenti... Jmenuji se Kusigaki, ale vy mi budete říkat jednoduše sensei. Řekla a vytáhla tužku. Koukám, že vás tu moc není... aspoň si nebudu muset zapamatovávat tolik ksichtů. Jako první budete chodit před tabuli a představovat se. Abych si vůbec dokázala přiřadit vaše jméno k vašemu ksichtu. Řekla a ukázala úplně do zádu na žáka, co tak divně seděl. Hej ty! Sedni si pořádně! A nebo můžeš rovnou jít k tabuli a představit se! Zakřičela a dala nohu přes nohu.
Cardinal
Cardinal
Admin

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 7
Col: 1469
Zkušenosti:
Třída 9.A         Left_bar_bleue1260/1500Třída 9.A         Empty_bar_bleue  (1260/1500)

http://saorpg.hateam.com

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Eru Roraito Thu Aug 07, 2014 2:40 am

Třída 9.A         L

Spokojeně jsem lízal lízátko a přitom jsem se zamyslel nad tím kde vězí Watari, protože mě dost zmohla ta cesta s taškou do školy. Mezitím se mě na něco ta ptala, ale já ji nevnímal natolik, abych jí dokázal odpovědět. Gome, ale co jsi říkala ? zeptal jsem se znuděně té modrovlasé dívky a v tu zazvonilo, do třídy vlezla učitelka. Začala se nám představovat, a když se dostala nakonec svojí řeči, tak mě začala okřikovat, což mě dost vadilo, protože lépe jsem si sednout nemohl. A po výzvě k tabuli jsem se zvedl a tradičně zlámaný jsem došel k tabuli, otočil se ke třídě, vytáhl lízátko a spustil. Jmenuji se エル=ローライト (L Lawliet), ve škole se nudím a mám rád cukrátka. K mému postoji a sezení bych se nevyjadřoval, líp to prostě nejde.. a hned potom jsem strčil lízátko zpátky do pusy a vydal jsem se zpátky do lavice...
Eru Roraito
Eru Roraito

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 02. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Anyean Thu Aug 07, 2014 2:47 am

Shino

Ten vandrák mě ignoroval a já zase začala kreslit. Konečně zazvonilo a sensei přišla do třídy. Představila se nám a já se divila, protože tuhle sensei jsem tu ještě neviděla. Chtěla aby jsme se představily a hnedka si k tabuly vzala toho vandráka, který tam šel jako by byl non-stop u počítače. Zlatý AmuSphere... Pomyslela jsem si a když řekl, že k jeho postoji a sezení se raději nevyjadřuje, tak jsem se trochu zasmála. Jsi postižený? . Zeptala jsem se a podepřela si hlavu, protože to začínalo být zajímavé.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Třída 9.A         Left_bar_bleue95/100Třída 9.A         Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Mighty Floyd Thu Aug 07, 2014 3:29 am

Ayase

Když jsem si sedla vedle Soraty, zdál se být trošku překvapený, tak jsem se na něj akorát usmála a vytáhla si z tašky propisku. Nevadí ti že tady sedím viď? Jestli ano klidně si odsednu... Řekla jsem a smutně se na něj podívala. Po chvíly do třídy přišla sensei a chtěla, aby jsme se představili. Jako první na řadu šel nějáký černovlasý kluk. Jeho postoj a způsob, kterým seděl byl opravnu zvláštní. Řekl, že má rád cukrátka a nad tím, jsem se trochu zasmála. Trošku pohodlněji jsem se usadila a poslouchala, co dál z něho vypadne.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Třída 9.A         Left_bar_bleue8/100Třída 9.A         Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro DamioS Thu Aug 07, 2014 3:42 am

Sorata

Těšil jsem se na to, jak to krásně začně, ale zatím jsem byl takový bez sebe. Ta dívka se mě ptala, jestli mi to nevadí a já akorád pokrčil oči a chvilku přemýšlel. "Ne, jsem rád, že jsi si sedla vedle mne." Řekl jsem a pak se usmál. "Co mám dělat? Řekl jsem takovou blbost...!" Pomyslel jsem si a pak mi na lavici přilétl papírek s dotazem, jestli hraju hry. Nevěděl jsem od koho to přilétlo, ale když jsem se otočil, tak mi bylo jasné, že to musela hodit ta holka s těma akvamírinovými vlasy. Přemýšlel jsem co mám napsat a pak se podíval na tu dívku co seděla vedlě mě. "Tši-Kso! Jsem uprostřed propadliny a jsou tu dva provazi... kterého se chytnou? Já nevím!!!" Pomyslel jsem si a na papírek napsal.

kód:
Ano hraju, ale víc mě baví programování a bojové umění.

Pak jsem papírek hodil zpátky a prohlížel si tu dívku co vedle mě seděla. "Ay... Ayi? Ayo? Aya? Sakra! Nemůžu si vzpomenout na její jméno! Taky se jí nemůžu zeptat znova jak se jmenuje, protože bych jí nejspíše urazil a nebo se úplně znemožnil." Pomyslel jsem si a dal hlavu na lavici a koukal do mobilu.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Třída 9.A         Left_bar_bleue105/250Třída 9.A         Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Cardinal Thu Aug 07, 2014 3:47 am

Sensei si vyslechla toho černovlasého kluka a pak akorád bouchla do stolu. Dělat si srandu z někoho, kdo má potíže, je opravdu nevhodné. Ozvlášť, když se teď máte všichni poznat, takže to asi vypadá, že vás přihlásím na adaptační kurz. Řekla Sensei a napsala si znova jeho jméno na papír a lavici ve které sedí. Dobře, mám k tomu nějaké výhrady. Při hodine nebudeš jíst žádné sladkosti a budeš sedět normálně a je mi jedno, jestli to jinak nejde, protože sedět může i ten nejvíc postižený člověk. Řekla a pak si všimla, jak jeden kluk poslal papírek směrem do zádu, vzala houbu a hodila jí po tom klukovi. Hej ty! Nedomlouvej si rande a pojď nám o sobě něco říct! Vykřikla a znovu si sedla a čekala co z něho vypadne.
Cardinal
Cardinal
Admin

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 7
Col: 1469
Zkušenosti:
Třída 9.A         Left_bar_bleue1260/1500Třída 9.A         Empty_bar_bleue  (1260/1500)

http://saorpg.hateam.com

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Eru Roraito Thu Aug 07, 2014 4:33 am

Třída 9.A         L

Potom co jsem si vyslechl Kusigaki, Kdo je u tebe postiženej? pomyslel jsem si a šel si sednou tak jak si přála, protože jsem to nechtěl nijak víc rozmatlávat, neboť by to rozhodně nechápala. Moje soustředění kleslo o 40%, protože jsem si sedl až moc netradičně, což mě bylo v tuhle chvíli dost jedno, ale co mi jedno nebylo, je fakt, že mi klesala hladina cukru v mozku, proto jsem vytáhl z tašky kyblíček s glukózou a brčko a začal jsem nahlas usrkávat, to bohužel nešlo, protože ta glukóza byla spíš ve stavu želatiny a to mi dost vadilo. Začal jsem ji proto nabírat lízátkem...

Kyblíček s glukózou:
Eru Roraito
Eru Roraito

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 02. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Anyean Thu Aug 07, 2014 4:48 am

Shino

Ten vandráček mě furt ignoroval a tentokrát přišla nová meta a to glukóza. Vykulila jsem oči a s hubou až na zemi se divila, jestli si fakt lízátkem nabírá glukózu a dává si jí do pusy. ~Oy, chceš dostat cukrovku? Zeptala jsem se a pak učitelka prohlásila, že si nemá domlouvat rande při hodině. Nebojte sensei, už jsme hotový. Řekla jsem a zašklebila se. Rozdělala jsem papírek a přečetla si ho. Na druhou stranu mě napadlo napsat něco opravdu šíleného.

kód:
Chceš jít na rande?

Pak jsem čekala, až se vrátí.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Třída 9.A         Left_bar_bleue95/100Třída 9.A         Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro DamioS Thu Aug 07, 2014 4:57 am

Sorata

Sensei byla naštvaná, když jsem jí hodil zpátky ten papírek. Nic jiného než jít před tabuli mi nescházelo. Došel jsem před tabuli a na všechny se usmál. "Jmenuju se Sorata Asaka, jsem z části programátor a taky jsem se učil bojové umění. Po základce chci jít na střední uměleckou školu a dostat se tak na úplný vrchol programování. Jsem klíďas, ale vadí mi, když tu někdo zmiňuje špatný informace."
U poslední věty, při které jsem říkal, že němám rád, když někdo zmiňuje špatný informace jsem hodil facepalm.
Spoiler:
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Třída 9.A         Left_bar_bleue105/250Třída 9.A         Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Cardinal Thu Aug 07, 2014 5:01 am

Sensei se usmála a vstala, poklepala mu na rameno a pak vzala křídu, kterou napsala na tabuly webovou stránku SUŠ. Ze SUŠ jsem přišla... je tam spoustu žáků s velkými talenty. Tvoje představení bylo celkem dobré, ale jsem si jistá, že to rande byla pravdivá věc. Řekla a zasmála se, pak mu poplácala po zádech a sedla si. Sorata Asaka... 4 lavice. Pomyslela si a pak ukázala na tu holku, která si tam čmárala na papír (Shino). Teď ty! Chci tu teď vidět jednu dívku. Řekla sensei a čekala co z ní vypadne.
Cardinal
Cardinal
Admin

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 7
Col: 1469
Zkušenosti:
Třída 9.A         Left_bar_bleue1260/1500Třída 9.A         Empty_bar_bleue  (1260/1500)

http://saorpg.hateam.com

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Eru Roraito Thu Aug 07, 2014 6:13 am

Třída 9.A         L

Spokojeně jsem svačil, když se mě ta modrovlasá holka ptala jestli chci dostat cukrovku. Neboj se mozek tohle všechno spálí a ještě bude málo... Není možnost dostat cukrovku. odpověděl jsem a pak začal hrabat v tašce další lízátko, když jsem ho vyhrabal, tak Kusigaki vytáhla k tabuli další oběť a tou byla moje spolusedící. Byl jsem docela zvědav do z ní vypadne.
Eru Roraito
Eru Roraito

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 02. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Anyean Thu Aug 07, 2014 6:45 am

Shino

Sensei si tentokrát vybrala mne. Při odchodu k tabuly jsem se otočila na toho kluka a vyplázla jazyk. I když budeš takhle sedět? Zeptala jsem se a zasmála se. Při tom, jak jsem šla k tabuly, tak jsem tomu frajerovi položila ten papírek nenápadně na lavici. A když se vracel, tak ho mohl vidět. Došla jsem k tabuly a usmála se. Jmenuji se Shino Asada, ale většina mi říká podle mojí přezdívku v GGO, Sinon. Ráda kreslím komiksi a čtu mangu. Ráda hraju hry... to je vše. Řekla jsem a čekala co si o tom řekne nová sensei.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Třída 9.A         Left_bar_bleue95/100Třída 9.A         Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro DamioS Thu Aug 07, 2014 7:10 am

Sorata

Byl jsem rád, že to mám za sebou a při příchodu do mé lavice jsem viděl papírek, který nemohl být od nikoho jiného než od té holky. " Co zase ch...." Zarazil jsem se když jsem si to přečetl a já akorád viděl černo a velký bílej nápis  
kód:
Chceš jít na rande?
Spoiler:

Vypadal jsem opravdu divně. "R...r....r....ra...n..dE?" Koktal jsem v mysli a pak papír zmačkal a v ruce ho sevřel tak pevně, že mi málej praskla ruka. "Já... nemůžu... si vybrat... každý ten provat má nějaké klady a proti klady a já... prostě nevím... nikdy jsem tohle nezažil a teď se to na mě vrhne tak rychle... kso!" Lítalo mi hlavou a tak jsem zapl mobil a napsal ruční zprávu tátovi:
kód:
Táto... mám tu problém... jedna holka mě chce pozvat na rande...
Když jsem to napsal, tak se to hnedka odeslalo a já čekal na odpověď a když přišla, tak jsem nemohl uvěřit svým očím.
kód:
Ano! To je můj kluk! Boduj chlapče boduj! Přiveď jí domů! Budeme slavit!

Zaklapl jsem mobil a též ho pevně sevřel. Nevěděl jsem co dělat a když se ta holka představila, tak řekla, že hraje GGO a že ve hře se jmenuje Sinon. "Cože? Já myslel... že... " Pomyslel jsem si a už raději na nic nemyslel, akorád jsem bouchl hlavou o lavici a mobil mi spadl na zem i s papírkem.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Třída 9.A         Left_bar_bleue105/250Třída 9.A         Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Cardinal Thu Aug 07, 2014 7:47 am

Sensei se usmála a zapsala si její jméno a pozici v lavici. Kreslíš komiksi? Taky půjdeš na SUŠ? Zeptala se Sensei a pak si všimla, jak Sorato byl úplně mimo. Až půjdeš okolo, tak ťukni do toho pitomce. Nechci aby mi v hodině někdo spal. Řekla a otočila list. Někdo další pojďte a ať to odsejpá.
Cardinal
Cardinal
Admin

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 7
Col: 1469
Zkušenosti:
Třída 9.A         Left_bar_bleue1260/1500Třída 9.A         Empty_bar_bleue  (1260/1500)

http://saorpg.hateam.com

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Anyean Thu Aug 07, 2014 8:22 am

Shino

Sensei byla celkem milá a já se usmála. To mě nenapadlo, ale děkuji za typ, určitě to na SUŠ zkusím. Řekla jsem a po cestě přiložila Soratovi ruku k hlavě, přesně jako bych měla zbraň. ~Oy Bang! Měl by jsi se probudit hrdino. Řekla jsem a šla do své lavice. Ten opičák už měl další lízátko a já jen zakroutila hlavou a všimla si toho papírku na zemi. Je z toho hotovej... a to jsem čekala, že tu bude větší zábava. Řekla jsem si a začala kreslit.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Třída 9.A         Left_bar_bleue95/100Třída 9.A         Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Mighty Floyd Thu Aug 07, 2014 9:11 am

Ayase

Po té co si L sednul, sensei vyvolala tu modrovlasou holku se slovy, ať si se Soratou nedomlouvá rande. Sorata je milý, chtěla bych ho poznat o trošku víc... Řekla jsem si a s lechce sklopeným pohledem jsem přemýšlela, jestli nad tou holkou mám nějákou šanci. Z modrovlásky se vyklubala gamerka jménem Shino. Když se vracela, namířila Soratovi na hlavu a "vystřelila" aby ho probrala, protože po přečtení papírku jebnul hlavou o stůl. Byla to celkem rána a trošku jsem sebou cukla. Když sensei řekla, ať jde někdo další, zvedla jsem se a mlčky šla k tabuli. Konnichiwa! Řekla jsem a decentně se uklonila. Jmenuju se Ayase Fujiwara. Ve volném čase se věnuju bojovému umění a poslouchám metal. Řekla jsem a posadila se zpět do lavice.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Třída 9.A         Left_bar_bleue8/100Třída 9.A         Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Eru Roraito Thu Aug 07, 2014 9:35 am

Třída 9.A         L

Když ta holka došla k tabuli, tak se zní vyklubal gamer, co kreslí komiksy a to byla pro mě dost divná kombinace. A upřímně mě upustila touha ji nabídnout lízátko, protože teď už mi ty informace stačili, ale ten kluk Sorata vypadal jako by potřeboval povzbudit, proto jsem to druhé lízátko po něm hodil, když ta druhá holka odešla k tabuli se představovat. Cumlal jsem lízátko, ale když řekla o metalu, tak jsem zvedl hlavu a podíval se na ní tímto pohledem, kterého si mohla všimnout při cestě do lavice.

Třída 9.A         1252364969688_f
Eru Roraito
Eru Roraito

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 02. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro DamioS Thu Aug 07, 2014 10:05 am

Sorata

Měl jsem hlavu na lavici a pak mi někdo odstřelil hlavu a nejspíš jsem i dokonce věděl, kdo to byl. Poslouchal jsem co říká ta dívka co sedí vedlě mě a konečně jsem si zapamatoval její jméno. Pak na mě někdo opět něco hodil a bylo to lízátko. Otočil jsem se
Spoiler:
a ten týpek se koukal na tu dívku opravdu nejistým pohledem. "Proč se tak na ní koukáš? Něco ti nesedí? Každopádně dík za to lízátko... určitě mi zlepší situaci." Řekl jsem a pak se zamračil na tu holku vedle něho. Otočil jsem se zpátky a když se vrátila, tak jsem se na ní usmál. "Ayase-san? Nechceš jít odpoledne ven?" Řekl jsem tak, aby to slyšela i ta holka zamnou.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Třída 9.A         Left_bar_bleue105/250Třída 9.A         Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Anyean Thu Aug 07, 2014 10:18 am

Shino

Kreslila jsem si a pak tam šla ta holka do které se Sorata zamiloval. Ani jsem jí neposlouchala, ale zarazil mě pohled toho eLa. Seděla jsem a dala ruce do kříže.
Spoiler:

Co se ti na ní nezdá? Pověz, celkem mě to zajímá. Řekla jsem a čekala, že mi také hodí lízátko.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Třída 9.A         Left_bar_bleue95/100Třída 9.A         Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Cardinal Thu Aug 07, 2014 10:24 am

Hmm... další bojové umění, to tady chcou všichni všem neklepat zadky? Pomyslela si sensei a pak mávla na Ayase. Dobře. Píšu si tě. Řekla Sensei a napsala si Ayase vedle Soraty. Tak děcka! Dáme si menší přestávku... potřebuju si skočit ještě pro pár papírů. Zatím si můžete jít něco koupit do kantýny. Řekla Sensei a odešla pro papíry.
Cardinal
Cardinal
Admin

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 7
Col: 1469
Zkušenosti:
Třída 9.A         Left_bar_bleue1260/1500Třída 9.A         Empty_bar_bleue  (1260/1500)

http://saorpg.hateam.com

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Eru Roraito Thu Aug 07, 2014 10:35 am

Třída 9.A         L

Když oba naléhali, tak se nedalo nic jiného dělat. Pro moje štěstí byla vyhlášena přestávka proto jsem si sedl svým oblíbeným stylem s nohama nahoře. Namočil jsem lízátko do glukózy olízl jej a spustil Jsou tu dvě varianty. V první řadě si myslí, že bude vypadat drsně, a proto si vymyslela historku s Metalem. Což je pro mě varianta na 90%. říkal jsem a přitom si namáčel opět lízátko do glukózy a to jsem si teď strčil do pusy olízl a po krátké pauze pokračoval. A nebo je tu druhá varianta, kde opravdu poslouchá Metal a někde se proto stala chyba v jejím vzhledu. dořekl jsem a opět jsem olizoval glukózu z lízátka, a když se na mě Shino takto dívala tak jsem neodolal a zeptal se jí Lízátko ?
Eru Roraito
Eru Roraito

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 02. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Anyean Thu Aug 07, 2014 10:46 am

Shino

Vyslechla jsem si jeho teorie a celkem mě to udivilo, že přišel na tolik možností. Nejsi zas takový... člobrnda, jak by podle vzhledu každý usoudil. Každopádně tvoje teorie jsou opravdu dobré a já osobně si myslím, že to bude teorie číslo 2. Řekla jsem a zasmála se. Pak se mě zeptal na lízátko a já otočila hlavou a usmála se.
Spoiler:
Ano, chtěla bych lízátko, jestli teda dáš. Řekla jsem a nastavila ruku.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Třída 9.A         Left_bar_bleue95/100Třída 9.A         Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Eru Roraito Thu Aug 07, 2014 11:02 am

Třída 9.A         L

Když jsem si vyslechl názor Shiny, tak jsem trochu čekal její odpověď. Pak souhlasila s lízátkem, a já neměl důvod jí ho odpírat, když jsem jí ho nabídl. Namočil jsem proto moje lízátko opět do glukózy a podal jí ho se slovy Tady máš, užij si ho. a čekal jsem až si ho vezme, abych si mohl vytáhnout nové.
Eru Roraito
Eru Roraito

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 02. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Mighty Floyd Thu Aug 07, 2014 11:10 am

Ayase

Když jsem si sedla do lavice, ti dva za mnou si o mě začali vyměňovat názory. Nevím jestli si L myslel, že jsem hluchá ale celkem mě vytočil. Postavila jsem se a to lízátko, co podával Shině jsem mu vytrhla z ruky, narvala do pusy a decentně mu jednu vlepila. Nebuď drzý. Řekla jsem a spokojeně se usmála. Znovu jsem se usadila a podívala se na Sorata. Ukážeš mi kde je bufet prosím tě? Zeptala jsem se s úsměvem a pomalu šla ke dveřím.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Třída 9.A         Left_bar_bleue8/100Třída 9.A         Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Anyean Thu Aug 07, 2014 11:18 am

Shino

Ta holka mu sebrala lízátko a narvala mu ho do pusy a vlepila mu facku. Zasmála jsem se a postavila se též. Jednu už dostal z jedné strany a tak jsem mu vlepila facku z té druhé strany. A příště můžeš být zdvořilý. Řekla jsem a vzala si komiks do ruky. Šla jsem na chodbu a tam se opřela o stěnu a smutně koukala na zem.
Spoiler:
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Třída 9.A         Left_bar_bleue95/100Třída 9.A         Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru