Sword art Online CZ/SK Text RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Třída 9.A

+2
Mighty Floyd
Cardinal
6 posters

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Goto down

Třída 9.A         - Stránka 5 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Mighty Floyd Thu Aug 14, 2014 10:55 am

Ayase

Soratův kamarád říkal něco o tom, jestli je připravený na pravdu. Na jakou pravdu, o čem to pořát mluví Sorato? Řekla jsem a můj pohled zvážněl. Shino se na toho kluka rozběhla a dala mu pěstí. Když vystartovala, rozvířila okolní vzduch a ucítěla jsem stejnou vůni, jakou má Sorata na oblečení. Tak moment... Řekla jsem a pomalu mi to začalo docházet. Ty...a Shino.. Ani jsem to nedořekla a do očí se mi vhrnuly slzy. Naštvaným a zárvěň smutným pohledem jsem se podívala na Sorata.

Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 5 Left_bar_bleue8/100Třída 9.A         - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 5 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro AVi.exe Thu Aug 14, 2014 10:56 am

Ryuunosuke

Chtěl jsem říct to, proč vlastně Ayase nepřišla, protože jsem se dostal do kamerového systému a prohlížel si časy, ve kterých byl údajně Sorata v parku. Pak přišla ta akvaríminová hlava a dala mi pěstí do tváře. Spadl jsem na zem a pak mě chytla za kravatu a já se kroutil jako žížala. Pusť mě! Pusť mě! Pusť mě!! Jdi ode mě!! Křičel jsem a pak přišel Sorata a uklidňoval toho magora co mě tu chce zničit. Klepal jsem se kvůli své fobii a čekal až mě pustí.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 5 Left_bar_bleue6/100Třída 9.A         - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 5 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro DamioS Thu Aug 14, 2014 11:42 am

Sorata



Nakonec to prasklo a Ayase vše došlo. Vykulil jsem oči a hodně dlouhou dobu nemrkal. Honilo se mi hlavou tolik myšlenek, které ukazovali na to, že Ryuunosuke je hajzl a že mě zradil a nebo je špatná Shina, která to odstartovala a zapečetila tak můj vztah do hluboké krabice. Viděl jsem se v černotě a jen jsem sklopil hlavu. "Ksoooooooooooooooo! Nemůžu.... Nemůžu to vystát! Jsem špatnej ! Jsem ten nejhorší! Jen proto, protože se snažím ostatním pomáhat a sám sobě škodím! Ne... za to může ta holka Shino.... celou dobu to určitě plánovala aby mě dostala do slepého bodu.... Ne... Může za to Ryuunosuke... on to celé nakousl a zničil mi tak kus mého života... kus mého srdce... já ho.... zabiju! Zabiju ho! ZABIJU! Nee... můžu za to já... zabiju se? ZABIJU SE?! Ne... Ahahahaahah! Přece nejsem hlupák abych se zabíjel... ale... dívka mých snů se právě teď cítí podvedena a já se cítím, že mě tu každý zradil....Ryuunosuke... Shino....Ayase.... kdo je ten špatný? Kdo by to mohl být?! Nevíš co ty troubo?! NEVÍŠ! Protože to jsi ty! Ty jsi ten nejhorší! Ty za všechno můžeš! TY si všem způsobyl takové problémy!.... Ne... takhle to nedopadne... nechci jí ztratit...i kdyby mě to stálo život! Řval jsem a křičel v mysli, pak se mi zase odhalilo okolí a já z černoty viděl Ayasu jak brečí. Sklopil jsem hlavu a všichni spolužáci už stáli okolo a já nevěděl co dělat. Byl jsem hodně nezkušený a proto jsem si klekl k Ayase a objal jí. Nezmohl jsem se k žádné řeči, protože jsem si uvědomil, co jsem vlastně udělal... ublížil jsem tolika lidem, že se cítím jako vrah.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 5 Left_bar_bleue105/250Třída 9.A         - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 5 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Anyean Thu Aug 14, 2014 11:51 am

Shino

Ayase to už došlo a já sklopila hlavu a toho blbečka pustila. Vypadal jako troska, co má právě umřít. Nevěděla jsem co dělat, protože Sorata tam stál nehybně a koukal se na Ayasu. Věděla jsem, že za to můžu já. Stála jsem a sledovala ty dva, protože jsem nechtěla, aby se jim to zhroutilo, protože bych byla já ta špatná a Sorata by mě pak nenáviděl. Sorato... Řekla jsem si v mysli a doufala, že to nepokazí.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 5 Left_bar_bleue95/100Třída 9.A         - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 5 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Mighty Floyd Thu Aug 14, 2014 12:17 pm

Ayase


Sorata akorát vykulik oči a tvářil se překvapeně. Takže je to pravda...Řekla jsem a ještě víc se rozbrečela. Už jednou jsem te upozorňovala, ať mi neříkáš takové věci jako posledně.....ale ty..ty uděláš něco ještě horšího..Sprostě mě podveš. Podvedl si mě Sorato!! Podvedl....Řekla jsem a brečela do dlaní, které jsem si dala na oblyčej. Sorata stále mlčel, klekl si a obejmul mě. Děláš si ze mě srandu?! Támhle máš Shinu, za ní si běž, nebo ti už nění dost dobrá? Dovolíš, aby se do tebe zamilovala a pak ji bezcitně odhodíš tak jako mě? Řekla jsem a brečela dál. Ani si nedokážeš představit jak se teď cítím... Dodala jsem, odstrčila ho a dala mu facku. Naprosto zdrcená jsem popadla tašku a utíkala pryč. Nechtěla jsem ho ani vidět. Udělala jsem něco špatně?....doufám, že je spokojený, využil mě a odhodil....zlomil mi srdce... Řekla jsem si a vyběhla ze školy ven.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 5 Left_bar_bleue8/100Třída 9.A         - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 5 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro DamioS Thu Aug 14, 2014 12:38 pm

Sorata

Ayase to nepochopila a říkala věci, které jsem nechtěl slyšel. Nezmohl jsem se ani pípnout a pak mi dala facku a utekla. V očích jsem měl během sekundy plno slz a já zamraženě koukal na místo na kterém byla Ayase. Cítil jsem se opravdu hrozně. "Uděláš něco ještě horšího.... Sprostě mě podvedeš... Podvést... já... nikoho nepodvedl..." Pomyslel jsem si a pak mi dal facku jeden ze spolužáků za to, že jsem jí nechal utéct, ale on necítil to co já... on tu dívku nemiluje... já jo. Chytl jsem mu ruku a tak silně jí stiskl, že se mu během chvilky odkrvila. "Víš úplný ho*no... já jí miluju... chápeš to ku*va?!" Zakřičel jsem a nohou ho kopl do břicha a on se prolétl třídou až pod stůl. Otočil jsem se na Shinu s opravdu nehezkým pohledem. Ruku jsem měl sevřenou v pěst a pak silně uhodil do podlahy. "Ksoo!! Ayase! Vrať see!!" Křičel jsem a pak vyběhl na chodbu, ale ona už byla pryč. Měl jsem rudé oči a pak se vrátil do třídy a zvedl Ryuunosukeho z podlahy za límec. "Ty... ty.... " Opakoval jsem a na mojí ruce vyskakovaly žilky.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 5 Left_bar_bleue105/250Třída 9.A         - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 5 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Anyean Thu Aug 14, 2014 12:45 pm

Shino

Poslouchala jsem Ayase a nevěřila vlatním uším... byl konec. Sorata byl úplně zničený a dokonce i odkopnul spolužáka a na mě se podíval nehezkým pohledem. Sorata...? Řekla jsem si v mysli a sklopila hlavu. Za všechno můžu já, jenom já.. opět. Pomyslela jsem si a pak Sorata začal zvedat toho blbečka a nejspíš to vypadalo, že ho za to obviňuje. Rychle jsem Soratu chytla ze zadu a pevně ho sevřela. Sorato! Za to můžu já.. já jsem zodpovědný za všechno.. vybij si na mě tu zlost, protože si to zasloužim.. kvůli mě si ztratil Ayase! Zakřičela jsem a pevně ho držela.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 5 Left_bar_bleue95/100Třída 9.A         - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 5 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro AVi.exe Thu Aug 14, 2014 12:54 pm

Ryuunosuke

Ta mrcha mě pustila a já se odplazil od ní co nejdál. Mezitím Sorata a Ayase měli zrujnovaný vztah a já akorád pokroutil očima a povzdychl si. Jsi hlupák Sorato. Pomyslel jsem si a pak ke mě Sorata přišel a chytl mě za límec. Tímhle nic nevyřešíš Sorato... udělal si chybu a kdyby se to dozvěděla v průběhu tvého vztahu, tak by tě to ještě více mrzelo, než teď. Ber to jako to nejlepší, co si mohl udělat, protože by na to jednou 100% přišla, ale slibuju ti, že ti jí pomůžu najít. Řekl jsem a přimouřil oči, protože to vypadlo, že mi jedna přilítne a navíc jsem dneska dostal tolik facek, že už mě bolí celá tvář.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 5 Left_bar_bleue6/100Třída 9.A         - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 5 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Cardinal Thu Aug 14, 2014 12:58 pm

Když Ayase opouštěla budovu, tak jí zastihl ředitel a dal jí mobil. Copak se stalo? Zase nějaký potíže? Zeptal se ředitel a čekal na třídu, kterou měl doprovodit do centra.


Učitel pro 9.A už čekal před školou.
Cardinal
Cardinal
Admin

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 7
Col: 1469
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 5 Left_bar_bleue1260/1500Třída 9.A         - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1260/1500)

http://saorpg.hateam.com

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 5 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro DamioS Thu Aug 14, 2014 1:06 pm

Sorata

Byl jsem opravdu naštvaný a pak mě Shino ze zadu objala a řekla, že za všechno může ona. Pustil jsem Ryuunosukeho a otočil se na Shinu. Věděl jsem, že teď už nemůžu ztratit nic, protože tu nejdůležitější část sebe... jsem právě ztratil. Objal jsem Shino a brečel jí do ramene. "Ty za to nemůžeš... můžu za to já... kdybych tě nepohladil po tváři a nedal ti ten hnusný pocit, tak bych nemusel udělat to co jsem udělal a nemuselo to tak dopadnout. Všechno to je moje vina... už od začátku." Řekl jsem a pak se mi opět vykreslilo to, jak Ayase říkala "Támhle máš Shinu, za ní si běž, nebo ti už nění dost dobrá? Dovolíš, aby se do tebe zamilovala a pak ji bezcitně odhodíš tak jako mě ". Po tom jsem jí pořádně sevřel a rukou jsem jí pohladil po vlasech. "Nikdy bych neudělal stejnou chybu dvakrát... a proto chci, aby si mi pomohla, prosím... Shino... ty mě miluješ viď? Dej mi to najevo a pomoz mi." Řekl jsem a stále mi tekly slzy na její rameno.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 5 Left_bar_bleue105/250Třída 9.A         - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 5 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Anyean Thu Aug 14, 2014 1:18 pm

Shino

Sorata řekl až do detailu jak to bylo a z toho vyznělo to, že za to mohl on už od začátku. Sorato... Řekla jsem tichým hlasem a pak pokračoval. Řekl, že ho prej miluju a že mu to mám dát najevo a pomoct mu. Celkem mě to zarazilo, protože tohle jsme už měli zasebou. Sorato... na světe je teď jen jedna osoba, která tě miluje...a to je Ayase. To, že ti utekla, neznamená, že je definitivní konec, ale spíš ti to dá čas vymyslet pořádný plán, jak si jí přivést zpět. Ráda ti s tím pomůžu, ale jenom přeci jsme si něco slíbili. Řekl jsem a dala mu pusu.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 5 Left_bar_bleue95/100Třída 9.A         - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 5 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro DamioS Thu Aug 14, 2014 1:23 pm

Sorata

Po tom co řekla Shino jsem se akorád trochu usmál a pak mi dala pusu. "Arigato... něco vymyslíme a přivedeme jí zpátky, ale budu potřebovat tvojí plnou podporu." Řekl jsem a chytl jí za ramena. "Jsem rád, že tu můžu mít takové lidi, jako jsi ty." Dodal jsem a usmál se.

DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 5 Left_bar_bleue105/250Třída 9.A         - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 5 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro AVi.exe Thu Aug 14, 2014 1:24 pm

Ryuunosuke

Pomalu jsem vstával a rukou si držel tvář, protože mě bolela z těch facek. Postavil jsem se a viděl Soratu, jak se zase cicinkuje s tou mrchou. Baka... Řekl jsem a dal ruce do kříže.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 5 Left_bar_bleue6/100Třída 9.A         - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 5 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Anyean Thu Aug 14, 2014 1:27 pm

Shino

Ten blbeček se ještě postavil a dovolil si něco říct. Zamračila jsem se a vlepila mu další facku. Pak jsem se koukla na hodiny a ty říkali, že bychom měli už jít před školu za učitelem. Jdeme... možná potkáš Ayase a budeš se moc omluvit. Řekla jsem a pomalu vyšla ze třídy ven.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 5 Left_bar_bleue95/100Třída 9.A         - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 5 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro DamioS Fri Aug 15, 2014 2:36 am

Sorata

Shino dala Ryuunosukemu další facku a já se akorád zasmál. Pak zmínila, že bychom měli jít za učitelem, který na nás čeká před školou. Kývnul jsem hlavou a rychle vyběhl na chodbu a seběhl schody. Vyšel jsem před budovu a viděl učitele. "Jsme tu" Řekl jsem a rozhlížel se okolo, jestli tu náhodou někde není Ayase.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 5 Left_bar_bleue105/250Třída 9.A         - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 5 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Mighty Floyd Fri Aug 15, 2014 2:42 am

Ayase

Ředitel mi cestou ven předal telefon, akorát jsem v rychlosti poděkovala a běžela dál. Sedla jsem si na nedalekou lavičku, na které jsem se vybrečela. Měla bych se v tom obchodním centru alespoň ukázat...nechci mít další problém. Řekla jsem si a utřela oči. Měla jsem od pláče rozmazané stíny a linky. Stejně to je fuk, když už na mě nikomu nezáleží.... Řekla jsem si ale nakonec jsem se lechce přemalovala. Chtěla jsem počkat než výjdou oni, ale to bych zahlédla Sorata. Postavila jsem se a šla tedy na před, směrem k nákupnímu centru.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 5 Left_bar_bleue8/100Třída 9.A         - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 5 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Cardinal Fri Aug 15, 2014 3:40 am

Učitel se usmál a mávl na ně. Tak můžeme vyrazit? Není to moc daleko. Řekl a čekal až všichni dojdou k němu.
Cardinal
Cardinal
Admin

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 7
Col: 1469
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 5 Left_bar_bleue1260/1500Třída 9.A         - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1260/1500)

http://saorpg.hateam.com

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 5 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro AVi.exe Fri Aug 15, 2014 4:46 am

Ryuunosuke

Ta mrcha mi dala další facku sotva po tom, co jsem se postavil a já znovu sletěl na zem. Baví jí to? Pomyslel jsem si a opět si chytl tvář, protože mi strašně brněla. Pomalu jsem si postavil a vzal si tašku. Tvář jsem měl rudou víc jak rajče. Šel jsem za Soratou a po chvilce jsme byli venku, kde už čekal ten učitel co nás tam má zavést. Vytáhl jsem mobil a koukl se na Hellicata.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 5 Left_bar_bleue6/100Třída 9.A         - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 5 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Anyean Fri Aug 15, 2014 5:01 am

Shino

Šla jsem ven a tam už čekal učitel a mávl na nás. Byla tu celá naše třída až na mojeho souseda a na Ayasu. Čekala jsem až nám dá učitel povolení vyrazit. Vytáhla jsem mobil a poslala zprávu kamarádovi o tom, že jdeme do nákupního centra a že tam bude výstava nových her.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 5 Left_bar_bleue95/100Třída 9.A         - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 5 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro DamioS Fri Aug 15, 2014 8:09 am

Sorata

Už jsme tu byli všici a já se sklopenou hlavou a rukama v kapsách čekal až výjdeme. "Co budu dělat...? Dělám jednu chybu za druhou a... škodím sobě i mým prátelům." Pomyslel jsem si a koukal na zem, která byla celá pod velkým stínem mraku.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 5 Left_bar_bleue105/250Třída 9.A         - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 5 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Cardinal Fri Aug 15, 2014 8:12 am

Učitel zvedl ruku a prohlásil. Yosh děcka! Vyrážíme! Držte se u sebe a nechoďte po cestě. Jak jsem řekl, tak to není moc daleko a až tam dorazíme, tak vám dáme 30 minutový rozchod a pak před nákupním centrem se poznáte s učitely. Potom akorád šel směrem k nákupnímu centru.


Mraků bylo stále víc a víc a vypadalo to na bouřku.
Cardinal
Cardinal
Admin

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 7
Col: 1469
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 5 Left_bar_bleue1260/1500Třída 9.A         - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1260/1500)

http://saorpg.hateam.com

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 5 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro AVi.exe Fri Aug 15, 2014 8:27 am

Ryuunosuke

Šel jsem těsně za Soratou a ten vypadal opravdu hrozně. Nechtěl jsem na něho moc mluvit, protože mi bylo jasné, že by reagoval nějak převrženě. Sledoval jsem akorád mobil a vypadalo to, že naše třída byla jako první co vyšla. Celou cestu jsem jen mlčel a šel podle učitele.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 5 Left_bar_bleue6/100Třída 9.A         - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 5 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Anyean Fri Aug 15, 2014 8:37 am

Shino

Šla jsem vedle Sorata a jen se dívala na to, jak moc zničený byl. Uvidíme, jestli ho nějaká nová hra nadchne. Pomyslela jsem si a nelíbilo se mi to počasí.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 5 Left_bar_bleue95/100Třída 9.A         - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 5 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro DamioS Fri Aug 15, 2014 8:43 am

Sorata

Pomalinku jsem šel za učitelem a stále jsem měl sklopenou hlavu se smutným výrazem. Přemýšlel jsem co budu dělat a jestli mi vůbec někdy Ayase odpustí... každopádně jsem měl menší záložní plán, který bych použil jako největší trumf, ale taky by to bylo moc riskantní. "Pane učiteli? Vy učíte občanskou výchovu, že? Co by jste dělal, kdyby vás upustila vaše vyvolená a dala vám facku? jednal by jste hnedka nebo počkal, až se to trochu uklidní?" Zeptal jsem se tichým hlasem učitele a přemýšlel dál.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 5 Left_bar_bleue105/250Třída 9.A         - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 5 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Mighty Floyd Fri Aug 15, 2014 8:55 am

Ayase

Při cestě do obchodního centra přibívalo stále víc a víc mraků. Podívala jsem se na oblohu a začínala vypadat celkem děsivě. Kse! Budu si muset koupit deštník.. Řekla jsem si a pomalu se blížila ke vchodu. Prý tam je nějáhá výstava her, mohla bych shlídnout nějákou prezentaci a možná si jednu koupit. Řekla jsem si. Přišlo mi to jako dobrý nápad, potřebovala bych se něják odreagovat, na vše zapomenout a nějáká z her by mi v tom mohla pomoct.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 5 Left_bar_bleue8/100Třída 9.A         - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 5 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru