Sword art Online CZ/SK Text RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Třída 9.A

+2
Mighty Floyd
Cardinal
6 posters

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Třída 9.A         - Stránka 2 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Anyean Thu Aug 07, 2014 11:18 am

Shino

Ta holka mu sebrala lízátko a narvala mu ho do pusy a vlepila mu facku. Zasmála jsem se a postavila se též. Jednu už dostal z jedné strany a tak jsem mu vlepila facku z té druhé strany. A příště můžeš být zdvořilý. Řekla jsem a vzala si komiks do ruky. Šla jsem na chodbu a tam se opřela o stěnu a smutně koukala na zem.
Spoiler:

Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 2 Left_bar_bleue95/100Třída 9.A         - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 2 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Eru Roraito Thu Aug 07, 2014 11:39 am

Třída 9.A         - Stránka 2 L

Potom co jsem dostal facku od Ayase, jsem se zamýšlel nad tím kdo je tu drzí, bohužel došel jsem pouze k názoru, že je to ona. Vždyť jsem ho chtěl ... řekl jsem, že mi bylo sotva rozumět, protože jsem měl v puse to lízátko, ale nedořekl jsem, protože mi v hnedka přilítla druhá. Než jsem to rozdejchal tak zatím všichni odešli. Letos to bude opravdu zábava. pomyslel jsem si a šel se podívat ven a při cestě jsem se stavil na záchodě...
Eru Roraito
Eru Roraito

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 02. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 2 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro DamioS Thu Aug 07, 2014 11:48 am

Sorata

Zvedl jsem si mobil a oprášil ho, pak se Ayase zvedla a vlepila facku tomu klukovi zamnou. "Nechtěl bych dostat facku od takové krásné dívky." Pomyslel jsem si a pak mu dala facku i ta druhá. "Nechtěl bych dostat facku ještě od ní... " Opět jsem si pomyslel a pak Shino zmizela na chodbě a já se podíval na Ayase. "Rád ti to ukážu" Řekl jsem a vyšel ze třídy na chodbu a zahlédl Shino jak tam byla opřená o stěnu a smutně koukala do země. "Nesnáším ten pocit, když někomu ublížím." Pomyslel jsem si a došel k ní. "Gomene, ale nemusíš z toho být smutná. Je to teprve první den..." Řekl jsem a pak se ohlídl za Ayase.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 2 Left_bar_bleue105/250Třída 9.A         - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 2 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Anyean Thu Aug 07, 2014 11:54 am

Shino

Koukala jsem na zem a přemýšlela. Sorata ke mě přišel a omlouval se mi. Papírek si zmačkal, takže to znamená jen jediné... Řekla jsem a ještě víc sklopila oči. Pak jsem sevřela komiks co jsem měla v ruce a pak ho přitlačila Soratovi na hruď. Možná někdy jindy. Dodala jsem a šla zpátky do třídy.

Na papíře byl komiks, ale uvedu jenom písemnou formu.

kód:
1.Obrázek:
Dívka: Ohayo! Ráda tě poznávám!
Chlapec: Ohayo.. taky tě rád poznávám

2.Obrázek:
Dívka: Vypadá to, že budeme spolužáci.
Chlapec: Jo... už to tak nejspíš bude.

3.Obrázek:
Chlapec: Slyšel jsem, že hraješ hry, jsi v nich fakt dobrá, viď?
Dívka: Ano... nechceš si někdy zahrát semnou?

4.Rozmazaný obrázek:
Chlapec: Urč.... *zbytek textu už nebyl napsán*
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 2 Left_bar_bleue95/100Třída 9.A         - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 2 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro DamioS Thu Aug 07, 2014 12:11 pm

Sorata

Shino řekla, že když jsem ten papírek zmačkal, tak už bylo jasno a já se zasekl, protože mi došlo, že to byl vtip, který navazoval na vtip od senseiky. "Takže ona to myslela vážně...?" Pomyslel jsem si a pak odešla se slovy "Možná někdy jindy". Cítil jsem se provinile a pak se koukl na ten papír a viděl komiks, který přesně popisu mě a Shino. Z jejího komiksu jsem vyčetl to, že si semnou chtěla zahrát hru. Komiks jsem sevřel a dostal opravdu nechutný pocit, který mě píchal všude po těle. "Posr*l jsem to?!" Pomyslel jsem si a chytl se za ruku a jemně se zohl bolestí.
Spoiler:
"Ona... ona si jen chtěla zahrát hru a já v tom viděl úplně něco jiného... zase jsem to posr*l!! " Zakřičel jsem si v mysli a začal se klepat, pak jsem se otočil na Ayase  a objal jí. "Pověz... co mám udělat, abych se zbavil pocitu, který mě vyní za to, že jsem udělal něco špatně?" Zeptal jsem se a za Ayaseninymi zády sevřel plným stiskem komiks.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 2 Left_bar_bleue105/250Třída 9.A         - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 2 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Mighty Floyd Thu Aug 07, 2014 12:29 pm

Ayase

Když jsme vešli na chodbu, Shina tam seděla se sklopeným pohledem a vypadala celkem zdrceně. Sorata ji šel utěšit, ale jakmile se přiblížil, odbila ho a na hruď mu přitiskla nějáký papír, nejspíše jednu z jejích kreseb. Sorata se začal s depresivním pohledem svíjet a po chvíly me objal s otázkou, jak se zbavit pocitu, že něco udělal špatně. Víš jak si se ptal, jestli nechci zajít odpoledne ven? Šla bych moc ráda. Řekla jsem s úsměvem a dala mu pusu na tvář.
Spoiler:
Pojď, ať to do zvonění stihneme. Řekla jsem a znovu se usmála.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 2 Left_bar_bleue8/100Třída 9.A         - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 2 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Anyean Thu Aug 07, 2014 12:35 pm

Shino

Pozorovala jsem ze dveří a pak zašla do třídy. Nemáš zač. Řekla jsem si v mysli a pak se usmála. Sedla jsem si na místo a vytáhla mobil. Informovala jsem zatím kamaráda, který mi pomáhal ve hře.

kód:
Mohla jsem mít dalšího hráče... bohužel jsem to musela udělat jiným způsobem, takže to chvilinku potrvá.

Napsala jsem a pak zaklapla mobil a hlavu si položila na lavici.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 2 Left_bar_bleue95/100Třída 9.A         - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 2 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro DamioS Thu Aug 07, 2014 12:45 pm

Sorata

Čekal jsem na odpověď, protože holky vědí nejvíce, jak se v takových situacích zachovat. Pak jsem od ní dostal pusu na tvář a já zrudl.
Spoiler:
Rozbušilo se mi srdce a začal jsem cítit úplně něco jinhé než jsem cítil do těďka. Byl to opravdu divný pocit, který mi nevadil, ale říkal mi, že to bude jednou osobou a to tou, která teď stojí předemnou. "Abych byl upřímný, tak jsem to řekl jen proto, abych nějak narazil na Shino, ale... nakonec z toho je úplně něco jiného." Řekl jsem a prohlídl si jí. "Nikdy jsem nevěřil tomu, co většina lidí popisuje, ale teď se cítím opravdu divně a připadá mi, že jsi hezčí. Úplně jsi se teď předemnou otevřela." Řekl jsem a nechápavě na ní koukal. Pak jsem se oklepal a komiks si dal do kapsy.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 2 Left_bar_bleue105/250Třída 9.A         - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 2 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Mighty Floyd Thu Aug 07, 2014 1:29 pm

Ayase

Po tom co řekl, mi bylo jasné, že je s holkama trošku nezkušený, ale nevadilo mi to. Upřímě, bylo to celkem roztomilé. Ty si kecka. Řekla jsem a usmála se na něho. Pojď, mám chuť na donut. Dodala jsem a čekala, než se Sorata vydá na cestu.


Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 2 Left_bar_bleue8/100Třída 9.A         - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 2 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro DamioS Thu Aug 07, 2014 1:44 pm

Sorata

Ayase to brala fakt pozitivně a byl jsem rád, že moje upřímnost jí nevyvrátila. "Víš... jsem tak trochu víc upřímný, tak doufám, že ti to nebude vadit." Řekl jsem a šel směrem do kantýny, která byla na patře a úplně na konci. Přistoupil jsem k okýnku a ukázal na skořicové kolečko. "Jedno... dvě skořicové kolečka." Řekl jsem a paní mi dala 2 skořicové kolečka, které jsem zaplatil a jedno dal Ayase. "Je to dobrota, jez." Řekl jsem a rozdělal si kolečko z obalu a hned ho začal jíst.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 2 Left_bar_bleue105/250Třída 9.A         - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 2 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Mighty Floyd Thu Aug 07, 2014 2:04 pm

Ayase

Sorata konečne rozmrznul a dal se do pohybu. Nevadí, ale jen, aby se ti to později nevymstilo. Řekla jsem a s úsměvem ho následovala. Když jsme vešli do bufetu, okamžitě mě zasáhla vůně skořice. Sorata šel k pultu a já se postavila přímo za něho. Za sklem jsem zahlídla tác plný skořicových donutů, tak jsem se zohla blíže ke sklu, abych si je pořádně prohlídla. Počkat... tohle nejsou donuty? Jsou to jen skořicové kroužky. No nevadí, ale i tak bych je nejradši snědla všechny! Řekla jsem si a začínali se mi v puse dělat sliny. Když jsem se postavila, Sorata držel v ruce dva kroužky a jeden z nich mi podal. Ahh, Arigato gozaimasu. Řekla jsem a usmála se. Itadakimasu. Dodala jsem a dala si první sousto. Ta chuť! Perfektní! Řekla jsem si a okamžitě si musela dát další.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 2 Left_bar_bleue8/100Třída 9.A         - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 2 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro DamioS Thu Aug 07, 2014 2:08 pm

Sorata

Skořicový kroužek byl jako vždycky úplně úžasný. Ayase vypadalo, že taky chutnalo. Když jsem dojedl, tak jsem se usmál a připadal si opravdu uvolněně. "Něco mi říká, že Ayase bude super kamarádka." Pomyslel jsem si a sledoval, jak její ústa hamaj skořicové kolečko, vsimnul jsem si, že po tom co dojedla, tak měla okolo pusy drobky a tak jsem ji je rukou utřel. Vzhledem k tomu, že jsem to moc s dívkama neuměl, tak jsem nevěděl co budu muset dělat při odpolední procházce. "Co budeš chtít dělat odpoledne?" Zeptal jsem se jí a čekal, jestli vymyslí nějaký super plán.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 2 Left_bar_bleue105/250Třída 9.A         - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 2 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Eru Roraito Thu Aug 07, 2014 9:53 pm

Třída 9.A         - Stránka 2 L

Šel jsem na záchod, kde jsem vykonal svoje potřeby a pak se spokojeně vracel zpátky. Když jsem otevřel dveře na chodbu, uviděl jsem jak si Sorata nabaluje dvě holky zároveň a mě se už v hlavě začal rýsovat graf pravděpodobností jak by mohl Sorata dopadnout.
kód:
a) 50% Posere to
b) 27% Povede se mu získat jednu získat
c) 20% Povede se mu získat obě zároveň
d)   3% Sám se rozhodne je nechat

Přemýšlel jsem nad tím co jsem zase vymyslel a přitom jsem se vracel do třídy, protože jsem dostal chuť na donut. Ve třídě ležela akorát Shina, což bylo pro mě trochu neobvyklé, když jsem jí viděl jenom kreslit komiksy. Pro jistotu jsem to raději nechal být a sedl si opět s nohama na židli a začal v tašce hledat sáček s donutama.
Eru Roraito
Eru Roraito

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 02. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 2 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Anyean Fri Aug 08, 2014 12:00 am

Shino

Přemýšlela jsem se smutným pohledem a pak si pod hlavu dala ruce a hlavu do nich pořádně zabořila. Teprve první den... mohl by to být první a zároveň poslední. Pomyslela jsem si a pak přišel můj soused a očividně zase potřeboval tunu cukru. Chtěla jsem něco říct, ale raději jsem to nechala být, protože uspět v téhle třídě nad někým je opravdu těžké.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 2 Left_bar_bleue95/100Třída 9.A         - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 2 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Mighty Floyd Fri Aug 08, 2014 1:36 am

Ayase

Když jsme dojedli, Sorata mi rukou utřel dropky z pusy. Arigatō, ale mohl sis na to vzít alespoň kapesník. Řekla jsem a zasmála se. Co třeba kino? Zeptala jsem se s úsměvem a v zápětí vytáhla mobil, abych zkontrolovala čas. Za chvíly bude zvonit, měli by jsme jít. Řekla jsem a za ruku ho táhla směrem ke třídě.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 2 Left_bar_bleue8/100Třída 9.A         - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 2 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro DamioS Fri Aug 08, 2014 2:07 am

Sorata

Řekla, že jsem si mohl vzít kapesník a já jen trochu pokrčil ruku a sáhl do kapes, ve kterých jsem měl akorád peníze na metro a mobil s tím komiksem. Pak zmínila kino a já hlavou pootočil trochu do strany a začervenal se. "Takže ona to fakt myslí vážně.. na první menší seznamovací vycházku kino? Teď už to zrušit nemohu." Pomyslel jsem si a pak se usmál. "Nevím, jestli to nebude trošičku divné, ale je to dobrý nápad." Řekl jsem a pak mě chytla za ruku a táhla mě směrem ke třídě. Ve třídě byly zatím ti 2 a já viděl Shino, jak tam sedí úplně zhrouceně. Věděl jsem, že to byla chyba a tak jsem se chtěl i vřeleji omluvit a neudělat si z ní někoho, kdo mě bude nenávidět. Otočil jsem se na Ayse a usmál se. "Jsi úžasná, díky tobě mám tu statečnost dát vše do pořádku. " Řekl jsem a mrknul na ní, pak jsem šel směrem k lavici ve které seděla Shino. Klekl jsem si a chytnul jí za ruku."Ještě jednou, gomene... po tom, co jsem si přečetl ten komiks, tak mi došlo, jak špatně jsem se choval. Máš opravdu úchvatný talent, ty obrázky jsou geniální. A taky jsem pochopil to, že jsi si semnou chtěla zahrát nějakou hru, viď? Nebudu se tomu bránit." Řekl jsem a doufal, že všechno bude v pořádku.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 2 Left_bar_bleue105/250Třída 9.A         - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 2 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Anyean Fri Aug 08, 2014 2:23 am

Shino

Ležela jsem na lavici a koukala směrem na druhou lavici a pak se tam objevil Sorata a chytl mě za ruku. Co chce? Pomyslela jsem si a když se mi znova začal omlouvat, tak jsem ruku vykroutila a zvedla hlavu.
Spoiler:
Chvilku jsem se na něho dívala a pak se koukla na tu dívku se kterou chodí. Teď budeš mít víc práce s něčím jiným, než s hraním her. Řekla jsem a štouchla ho do čela.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 2 Left_bar_bleue95/100Třída 9.A         - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 2 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Eru Roraito Fri Aug 08, 2014 2:56 am

Třída 9.A         - Stránka 2 L

Spokojeně jsem žvejkal donuty, když přišel Sorata a spustil na Shino takový wombo kombo. Já dělal jako by se nic nedělo, ale v hlavě se začal rýsovat nový pravděpodobnostní graf jak by mohl Sorata dopadnout.
kód:
a) 34% Posere to
b) 33% Povede se mu získat jednu získat
c) 0% Povede se mu získat obě zároveň
d) 33% Sám se rozhodne je nechat

Připadal jsem si tam nějak navíc tak jako všude, kde se normálně pohybuju, bohužel tady jsem si to musel vysedět, takže se nedalo nic moc dělat. A proto jsem pokračoval v pojídání donutů a čekal co se z toho ještě vyklube.
Eru Roraito
Eru Roraito

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 02. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 2 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Mighty Floyd Fri Aug 08, 2014 3:10 am

Ayase
Před vchodem do třídy jsem Soratu pustila a otočila se na něho. Ještě si skočím na záchod, když už vím kde je. Řekla jsem a usmála jsem se. Z kapsy jsme vytáhla mobil se sluchátky a pustila si hudbu, abych to na záchod a zpět vůbec stihla.
Spoiler:
Rozutíkala jsem se a jakékoli překážky jsme zdolavala pomocí salta či parakotoulu. Když jsem běžela do schodů, vypadlo mi jedno sluchátko a nějáký kluk na mě zakřičel. Máš pěknou prcku. Zastavila jsem se, šla k němu a dala mu high kick přímo na ústa. A ty zase pěkné zuby, škoda že už ti nezdobí tvoji velkou hubu. Řekla jsem a pokračovala v cestě na záchod. Když jsem byla hotová, zazvonil zvonek a já sprintovala rychle zpátky. Málem jsem podjela na vypadaných zubech toho debila, ale naštěstí jich moc nebylo. Doběhla jsem lehce rozcuchaná, ale sensei naštěstí nebyla přítomna. Jsem tu! Řekla jsem, usmála se na sorata a začala se lehce upravovat.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 2 Left_bar_bleue8/100Třída 9.A         - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 2 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Cardinal Fri Aug 08, 2014 3:23 am

Na chodbě bylo celkem rušno a když Sensei Aiza vyšel ze záchodů, tak viděl, jak jedna holka vyrazila zuby jednomu chlapcovi. Pak odešla na záchod a hned co vyběhla ze záchodů jí chytil na límec.
Spoiler:
Hej! hej! Tady se takhle nechováme, opravdu si uvědomuješ, co si mu udělala? Z toho bude průšvih mladá dámo. Myslím, že si popovídáme s ředitelem. Řekl Aiza a vedl jí až do ředitelny, po cestě sebral toho kluka a vedl ho též. V ředitelně jsem je dovedl k židlím a ukázal ať si sednou.

Ředitel se postavil a podíval se na ně vážným pohledem.
Spoiler:
Jste tu první den a už děláte problémy? Nemám problém vás poslat hnedka na zvláštní školu! Vykřikl a pak si všiml, že ten kluk je skoro bez zubů. Teď mi řekněte jak to bylo, nebo vás odsud nikdy nepustím a hnedka zavolám rodičům. Řekl Ředitel a posadil se.
Cardinal
Cardinal
Admin

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 7
Col: 1469
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 2 Left_bar_bleue1260/1500Třída 9.A         - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1260/1500)

http://saorpg.hateam.com

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 2 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro DamioS Fri Aug 08, 2014 3:29 am

Sorata

Shino řekla, že budu mít víc práce s něčím jiným, než s hraním her. Vypadalo to, že si myslí, že s Ayasou jsem už ve vážném vztahu. "Mysli si co chceš, ale není to tak!" Řekl jsem a přisunul si k ní židličku, na kterou se posadil. "Co když s tebou ty hry budu chtít hrát?" Řekl jsem a čekal co mi odpoví. Už začal zvonit zvonek a většina žáků se vrátila až na Ayasu. Měl jsem celkem obavi.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 2 Left_bar_bleue105/250Třída 9.A         - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 2 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Anyean Fri Aug 08, 2014 3:32 am

Shino

Bylo úchvatné, jak najednou otočil smysl jednání. Tak... Nedořekla jsem a už zvonilo a Sorata si sedl na své místo. Utrhla jsem papírek a na něj napsala svoje telefoní číslo.

kód:
763 403 990 Napiš mi.

Papírek jsem mu hodila na lavici a čekala až příjde Sensei. Dokonce z neznámého důvodu tu nebyla jeho vyvolená.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 2 Left_bar_bleue95/100Třída 9.A         - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 2 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Mighty Floyd Fri Aug 08, 2014 3:36 am

Ayase

Ani jsem nedoběhla do třídy a už mě držel za límec nějáký učitel. Aby toho nebylo málo, tak z toho vinil mě. No pecka.. Řekla jsem si a po cestě sebral i toho kluka. V ředitělně se nás ředitel snažil nějspíše vystrašit a dodal, že zavolá i našim rodičům. Byl na mě sprostý, tak jsem si to nenechala líbit. Toť vše. Řekla jsem, dala si ruce do kříže a čekala co se bude dít dál.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 2 Left_bar_bleue8/100Třída 9.A         - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 2 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Cardinal Fri Aug 08, 2014 3:53 am

Ředitel vytáhl papíry na kterých byl celý školní řád. Tak ho máš jednoduše ignorovat a nevyrazit mu zuby. Řekl a pak jim podal papíry. Zde je školní řád, který si tu na poškole řádně pročtete. Řekl ředitel a koukl se na hodiny. Rovnou si můžete zrušit všechny plány, které máte na odpoledne. Ještě zavolám rodičům a informuji je o tom. Teď běžte dokončit docházku a přesně za 3 hodiny vás tu chci mít a to platí pro oba! Dodal ředitel a usmál se.

kód:
Žák má právo:

*  Na vzdělání podle školského zákona, školního vzdělávacího programu.
*  Na informace o průběhu a výsledcích svého vzdělávání.
*  Vyjadřovat se ke všem rozhodnutím týkajícím se podstatných záležitostí jeho vzdělávání. Pedagogický tým věnuje těmto vyjádřením odpovídající pozornost.
*  Být volen a volit do školního parlamentu, pracovat v něm a jeho prostřednictvím se obracet na vedení školy. Vedení školy má povinnost stanoviskům a vyjádřením školního parlamentu věnovat odpovídající pozornost. Obrátit se na školní parlament při potřebě řešit problémy související se školou.
*  Na informace a poradenskou pomoc školy nebo školského poradenského zařízení v záležitostech týkajících se vzdělávání. Na pomoc při problémech se zvládáním nároků školy.
*  Na otevřený přístup k informacím a činnostem, které podporují jeho všestranný osobnostně sociální rozvoj. Na ochranu před informacemi a činnostmi, které ohrožují jeho psychické a fyzické zdraví.
*  Na ochranu před všemi formami diskriminace, násilí, zneužívání.
*  Znát kritéria hodnocení výsledků vzdělávání /viz Příloha 1/, být dostatečně a včasně informován o svém pokroku, o případných problémech, vyjádřit se ke svému hodnocení.
*  Na zajištění dostatečného prostoru pro všestranný rozvoj osobnosti, pro vlastní aktivitu v poznávání, sociální komunikaci, dostatek odpočinku a volného času. Režim dne vychází ze základních fyziologických a psychických potřeb žáka.

Žák má povinnost:

*  Účastnit se výuky podle rozvrhu.
*  Dodržovat dohodnutá pravidla chování, se kterými je seznámen a na jejichž tvorbě se spolupodílel..  
*  Respektovat práva druhého. Je nepřípustné násilí vůči druhému, ponižování, zesměšňování a další formy omezování práv druhého.
*  Plnit pokyny pedagogických pracovníků školy vydané v souladu s právními předpisy a školním řádem.
*  Aktivně se účastnit výuky, je spoluodpovědný za výsledky svého vzdělávání. Výuka probíhá na základě dialogu, vzájemného respektu a pochopení mezi učitelem a žákem.  
*  Respektovat pokyny školy k ochraně zdraví a bezpečnosti. Dodržovat během výuky i mimo výuku v prostorách školy a na akcích školy mimo budovu školy zásady bezpečnosti a hygieny.
*  Dodržovat režim školy, přicházet do školy nejpozději 5 min. před zahájením vyučování.
*  Využívat prostory, zařízení a učební pomůcky školy, tak aby byly udrženy v pořádku. Za úmyslné poškození majetku školy bude vyžadována náhrada vzniklé škody.
*  Dbát dobrého jména školy.
*  Usilovat o konstruktivní řešení případných konfliktních situací ve škole.
*  Nevzdalovat se z budovy školy během vyučovací doby, bez vědomí učitele.
*  Během výuky mít vypnutý mobilní telefon (zcela, nejen zvonění).
*  Přezouvat se při příchodu do školy.
*  Nenosit do školy věci, které mohou ohrozit zdraví, způsobit úraz. V této souvislosti je  nepřípustné užívání drog a návykových látek, alkoholu a tabákových výrobků.
*  Informovat vyučujícího v případě ztráty osobní věci.
*  Poskytnout pomoc spolužákům, v rámci svých možností, případně oslovit pedagogické pracovníky školy, aby potřebnou pomoc zajistili.
Z dodržování pravidel chování vyplývají výchovná opatření /viz Příloha 1/
 

IV.
Zákonní zástupci žáků

Zákonní zástupci žáků mají právo:

*  Na informace o průběhu a výsledcích vzdělávání dítěte, na poradenskou pomoc školy nebo poradenského zařízení v záležitostech týkajících se vzdělávání.
*  Vyjadřovat se ke všem rozhodnutím týkajícím se podstatných záležitostí vzdělávání jejich dětí ve škole. Na konzultaci s pedagogy.
*  Na přítomnost ve vyučování.
*  Požádat o zdůvodněné uvolnění z výuky. Na jednu vyučovací hodinu uvolňuje žáka vyučující, do dvou dnů třídní učitel, na více dní ředitelka školy.
*  Vznášet podněty a připomínky k práci školy, pedagogickým pracovníkům, vedení školy, školské radě.
*  V případě pochybností o správnosti hodnocení na konci prvního nebo druhého pololetí,  požádat ředitele školy o komisionální přezkoušení žáka ( do 3 pracovních dnů ode dne, kdy se o hodnocení prokazatelně dozvěděl, nejpozději však do 3 pracovních dnů od vydání vysvědčení ) Komisionální přezkoušení se koná nejpozději do 14 dnů od doručení žádosti nebo v termínu dohodnutém se zákonným zástupcem žáka. /viz vyhláška č.48/2005 Sb./

Zákonní zástupci jsou povinni:

*  Zajistit účast žáka ve výuce dle platného rozvrhu.
*  Na vyzvání ředitele školy projednávat se školou závažné otázky týkající se vzdělávání žáka.
*  Informovat školu o změně zdravotní způsobilosti, zdravotních obtížích žáka nebo jiných závažných okolnostech, které by mohli mít vliv na průběh vzdělávání.
*  Informovat školu o nepřítomnosti žáka ve vyučování, jejích důvodech, do tří kalendářních dnů od počátku nepřítomnosti žáka. Nepřítomnost žáka může být omluvena zdravotními důvody, závažnými rodinnými důvody. Zákonný zástupce informuje třídního učitele prostřednictvím e-mailu, telefonu, osobně.
*  Při zvýšené nepřítomnosti konzultovat s třídním učitelem zajištění optimálního průběhu vzdělávání, plnění školní povinné docházky.
*  V případě neomluvených hodin žáka, na vyzvání projednat situaci se školou.
 

V.
Provoz a vnitřní režim školy

*  Školní budova je přístupná od 8,00 hodin pro všechny žáky. Žáci přicházejí do školy nejpozději 5 minut před zahájením výuky.
*  Po příchodu do budovy si žáci odkládají obuv a svršky v šatnách a odcházejí do učeben nebo ŠD. V šatnách se zbytečně nezdržují. V průběhu vyučování je žákům vstup do šaten povolen pouze se svolením vyučujícího.
*   Vyučující či vedoucí vykonává dozor nad žáky po celou dobu pobytu ve škole a dohlíží na ně až do odchodu z budovy nebo předání do ŠD. Žákům není dovoleno v době mimo vyučování zdržovat se v prostorách školy či na školní zahradě bez dozoru učitele.
*  Vyučující v poslední vyučovací hodině dohlédne na čistotu a pořádek v učebně a zavře všechna okna. Totéž platí při každé výuce v učebně PC a tělocvičně.
*  Přestávky mezi vyučovacími hodinami jsou desetiminutové. Po druhé vyučovací hodině se zařazuje přestávka v délce 30 minut a v případě příznivého počasí bude dětem   umožněno pobývat venku. Přestávka mezi dopoledním a odpoledním vyučováním trvá 50 minut.
Provoz školní družiny a školní jídelny se řídí vnitřními řády těchto zařízení.

VI.
Bezpečnost a ochrana zdraví žáků

*  Pedagogičtí pracovníci dbají na bezpečnost a ochranu zdraví žáků při vzdělávání a s ním přímo souvisejících činnostech. Poskytují žákům nezbytné informace k zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví. Přihlížejí během vyučovacího procesu k základním fyziologickým potřebám žáků. V rámci vzdělávacího programu je rozvíjena hodnota zdraví.
*  Pedagogičtí pracovníci aktivně podporují pozitivní vzájemné vztahy mezi žáky, využívají pedagogické metody rozvíjející sociální dovednosti žáků. Pomáhají při řešení konfliktů. Škola předchází vzniku sociálně patologických jevů, spolupracuje s rodinou, odbornými institucemi.
*  Škola zajišťuje vnitřní kontrolu bezpečnosti prostor, dodržování pravidel chování, proškolování pracovníků školy v této oblasti.
*  Škola vede evidenci úrazů žáků, vyhotovuje a zasílá záznam o úrazu stanoveným orgánům a institucím.
*  Ve škole není povolena reklama a prodej výrobků ohrožujících zdraví, psychický nebo morální vývoj dětí. Ve škole není povolena činnost politických stran a politických hnutí ani jejich propagace.
 

Sensei přišla do 9 třídy s papírama a všem je rozdala. Tyto papíry vaše rodiče vyplní a vy je přinesete nazpátek. Řekla a když přišla k Soratovi, tak se koukla vedle něho a ta dívka byla pryč. Kde vězí ta dívka? Zeptala se a položila jí papíry na prázdné místo. Na jednom papíře je formulář, který vyplníte teď vy. Řekla a sedla si za katedru.

kód:

1. Na jakou střední školu by si chtěl?
2. Tvůj věk.
3. Těšíš se na další školní rok? (ANO/NE)
4. Vyhovuje ti třída a spolužáci? (ANO/NE)
5. Budeš se snažit dodržovat pořádek ve třídě? (ANO/NE)
Cardinal
Cardinal
Admin

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 7
Col: 1469
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 2 Left_bar_bleue1260/1500Třída 9.A         - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1260/1500)

http://saorpg.hateam.com

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 2 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro DamioS Fri Aug 08, 2014 4:05 am

Sorata

Shino mi hodila papírek s jejím číslem a já nevěděl, jestli si jí mám přidat nebo ne, ale chtěl jsem vědět odpověď, takže jsem si jí přidal. "763 403 990... " Pomyslel jsem si a zadal číslo do mobilu. Napsal jsem zprávu a odeslal jí.
kód:
Odpovíš mi?
Pak přišla sensei a rozdala spoustu papírů, které byly na vyplnění. Pak se ještě zeptala na Ayasu a já akorád pokrčil rameny. Dotazník byl celkem zajímavý. Vyplnil jsem ho opravdu rychle:
kód:
1. SUŠ
2. 16
3. Ano
4. Ano
5. Ano

Vstanul jsem a odevzdal to senseii. "Sensei? Jdu najít Ayasu... nejspíš se někde ztratila." Řekl jsem a ani nečekal na odpověď a rychle vyběhl ze třídy a šel směrem k ředitelně, protože tam byl největší plác.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 2 Left_bar_bleue105/250Třída 9.A         - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 2 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Anyean Fri Aug 08, 2014 4:09 am

Shino

Přišla mi zpráva a já se usmála. Začala jsem psát zprávu a u toho se šibalsky ušklebila.
kód:
Já jsem ti už odpověděla... jestli si teda ten komiks nevyhodil a jestli si se koukl i na druhou stranu...
Odeslala jsem zprávu a Sensei nám rozdala papíry. Sorata pak šel hledat tu ztracenou princeznu a já se vrhla do vyplňování.

kód:
1. Zatím nevím, ale asi SUŠ
2. 15
3. Ano
4. Ano
5. Ano.

kód:
Na druhé straně komiksu bylo napsané:
Prosím!...Potřebuju tě.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 2 Left_bar_bleue95/100Třída 9.A         - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 2 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Mighty Floyd Fri Aug 08, 2014 4:30 am

Ayase

Když jsme vešli na chodbu, byla jsem pořádně naštvaná. Příště si dávej pozor na jazyk. Nebo se ti stane něco horšího. Řekla jsem a sevřela pěsti. Šla jsem směrem ke třídě a oproti mě šel Sorato, nejspíše mě hledal. Neboj, nic vážného se nestalo. Řekla jsem a se sklopeným pohledem odešla do třídy. Sumimasen sensei, trošku jsem se spozdila. Omluvila jsem se a šla si sednou do lavice, kde jsem měla nějáký dotazník.
kód:
1. Nevím
2. 16
3. Možná
4. Ano
5. Asi ano
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 2 Left_bar_bleue8/100Třída 9.A         - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 2 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro DamioS Fri Aug 08, 2014 4:42 am

Sorata

Ayase vypadala hodně divně a to mě celkem trápilo, protože se mohlo stát něco, co by jí ublížilo. Mlčky jsem šel zpátky do třídy a hned si sedl do lavice. Měl jsem opravdu velké obavy o to, co se mohlo stát. Pak mi přišla zpráva a tichým tonem se ozvalo. Sorata-kun, máš zprávu od té holky, která pro tebe nakreslila komiks. Řekla Maid-chan a já si jí rychle přečetl. Komiks jsem měl pořád v kapse a tak jsem ho otočil a viděl, že mě z nějakého důvodu potřebuje. Hned jsem odepsal.
kód:
To mě tak nutně potřebuješ ve hře? Kvůli čemu?
Pak jsem zaklapl mobil a strčil ho do zpátky do kapse. Otočil jsem hlavou směrem na Ayase a jednou rukou jí chytl za tu její. "Klidně mi to můžeš říct." Šeptl jsem a usmál se.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 2 Left_bar_bleue105/250Třída 9.A         - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 2 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Eru Roraito Fri Aug 08, 2014 4:46 am

Třída 9.A         - Stránka 2 L

Hmmm zajímavé pomyslel jsem si a žvejkal donut. Chvíli na to zazvonilo a přišla Kusigaki a přinesla nějaké formuláře, které by měli rodiče vyplnit, pak řekla, že tam je formulář co máme vyplnit my a teď. Hledal jsem ten papír stylem, že jsem posouval jednotlivé papíry až jsem našel ten co jsem měl vyplnit mezi tím jsem druhou rukou jedl další donut. Vyhrabal jsem z kapsy nějakou propisku a začal vyplňovat.
kód:
1. JVUT
2. 16
3. NE
4. ANO
5. NE (a zato dopsal) MUSÍM DOPLŇOVAT HLADINU CUKRU A TO SE VÁM NELÍBÍ.

Vyplnění formuláře bylo až moc lehké a já potom čekal co se bude dít a dojídal poslední donut.
Eru Roraito
Eru Roraito

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 02. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 2 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Anyean Fri Aug 08, 2014 5:00 am

Shino

Sorata mi odepsal a já se sklopenýma očima psala další zprávu.
kód:
Musím ti něco říct, ale takhle to nedokážu.
Napsala jsem a odeslala. Pak jsem si všimnula, jak jí chytil za ruku a já sklopila hlavu. Zajímalo by mě tolik věcí, ale osud míří jinam. Pomyslela jsem si a ten kluk vedle mě si ty listy prohazoval tak divným způsobem, jako by byly vyrobeny z uranu. Nemusíš se bát, ten papír tě nekousne. Řekla jsem a aspoň něják si zlepšila náladu.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Třída 9.A         - Stránka 2 Left_bar_bleue95/100Třída 9.A         - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 2 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Eru Roraito Fri Aug 08, 2014 6:26 am

Třída 9.A         - Stránka 2 L

Nemusel jsem čekat dlouho a Shina se o mě začala zajímat. Aha, já měl dojem že mě chce sežrat. odpověděl jsem, protože mě zrovna nic jiného nenapadlo a nechtěl jsem s sní rozebírat můj životní styl. Následně jsem čekal co se bude dít dál.
Eru Roraito
Eru Roraito

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 02. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Třída 9.A         - Stránka 2 Empty Re: Třída 9.A

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru