Sword art Online CZ/SK Text RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokyo

+2
Eru Roraito
Cardinal
6 posters

Strana 6 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Tokyo             - Stránka 6 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Anyean Sun Aug 17, 2014 11:49 am

Shino

Sorata furt trucoval a tak jsem ho nechala napokoji a šla si po svém. V dálce jsem viděla toho Soratova kamaráda a tak mě něco napadlo. Pomalu jsem se přiblížila k němu a pak ho malíčkem šťouchla do tváře. Furt bolí? Zeptala jsem se a zasmála se.

Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 6 Left_bar_bleue95/100Tokyo             - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 6 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Mighty Floyd Sun Aug 17, 2014 12:10 pm

Ayase

Když jsem došla na na parkoviště, za chvíly tu by jak Ryuunosuke, tak Shino, která ho okamžitě začala cvrnkat do oblyčeje. Stála jsem tam a jelikož už začínalo opět svítit slunce, musela jsem si dlaní stínit oči. Čekala jsem, co se bude dít dál a poslouchala proslovy učitelů.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 6 Left_bar_bleue8/100Tokyo             - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 6 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Cardinal Sun Aug 17, 2014 12:25 pm

Učitelé se postavili do řady a z prava začal prokurátor číst jména a jejich předmět.

Shinobu Yoneda... učí fyziku a chemii, Genpaku Mase... učí matiku a přírodopis, Mitsuzuka Kuwahara... učí český jazyk, japonský jazyk a hudební výchovu, Eisen naito... učí informatiku a matiku, Yukio Miyahira... učí Zeměpis, dějepis, přírodovědu, Mabuchi Asai... učí tělecvik, Tetsu Shibuya... učí chemii a japonský jazyk, Maya Takashima... učí japonský jazyk, anglický jazyk a ostatní jazykové předměty, Ayako Kase... učí hudební výchovu a výtvarnou výchovu, Kadiri Goda... učí matiku a japonský jazyk, Sugi Umeda... učí zeměpis a tělesnou výchovu. Tito učitelé učí 2 stupeň a občanská výchova je propojená s japonským jazykem. Doufám, že budete zdejší učitelé respektovat a budete spolu vycházet. Jestli máte na učitele nějaké otázky, tak se můžete ptát a jestli ne, tak na stole je papír, který vezmete domů a necháte ho vyplnit. Zítra přinesete a začne se s základní vyúkou. Prohlásil a učitelé se usmívali a odpovídali na otázky,
Cardinal
Cardinal
Admin

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 7
Col: 1469
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 6 Left_bar_bleue1260/1500Tokyo             - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1260/1500)

http://saorpg.hateam.com

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 6 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Sun Aug 17, 2014 12:35 pm

Sorata

Většinu učitelů jsem znal, ale nikde nebyla naše třídní. Stále jsem se krčel u stěny a trucoval. Pak ohlásili, že můžeme jít a po cestě si máme vzít papír. Neváhal jsem a rychle se zvedl a došel si pro ten papír, který jsem složil a dal si ho do kapsy. Bez rozloučení ostatních jsem se vydal na metro, které mě má odvést domů. "Bude to ten nejhorší školní rok... " Pomyslel jsem si a se sklopenou hlavou a rukama v kapsách jsem čekal na metro.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 6 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 6 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro AVi.exe Sun Aug 17, 2014 12:40 pm

Ryuunosuke

Přišla ta otravná mrcha a šťuchla mě do tváře a já se zamračil a hnedka se od ní vzdálil. Ne už to nebolí, protože jsem dostal málem smrtelnou... nic neřeš. Řekl jsem a pak otočil hlavou na učitele. Prokurátor nám přestavil učitele a já si vytáhl z tašky rajče a začal ho jíst. Poté jsem si došel pro ten papír a Sorata už šel rychle pryč. Papír jsem si strčil k notebooku a tabletu a vydal se též na metro. Stoupl jsem si nedaleko Soraty a pak si zkontroloval mobil a nic mi zatím nepřišlo, nejspíš neslyšela, když tam mluvil do mikrofonu prokurátor.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 6 Left_bar_bleue6/100Tokyo             - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 6 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Anyean Sun Aug 17, 2014 12:47 pm

Shino

Říkal, že málem dostal smrtelnou.. něco a já se usmála a nejspíš jsem věděla na co naráží. Jéééj řekni mi která to byla? Aspoň nějaká pěkná? Chytrá? Kladla jsem mu otázku za otázkou a šla za ním.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 6 Left_bar_bleue95/100Tokyo             - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 6 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Mighty Floyd Sun Aug 17, 2014 1:36 pm

Ayase

Shino stále rypala do Ryuunosukeho a ke konci proslovu jsem zahlédla Sorata. Sorato....vypadáš hrozně. Neboj se, všechno brzy napravím! Řekla jsem si a šla pro ten papír, který jsem ihned schovala do tašky. Vytáhla jsem si mobil, abych zavolala tátovi, jestli by mě nemohl vyzvednout. Měla jsem novou zprávu, nejspíše od Ryuunosukeho. Ptal se v ni, co je to za plán.
kód:
Chci ho překvapit, osobně se mu zajít omluvit k němu domů. Asi si bude myslet, že ho chci zabít, ale to je vedlejší
Odepsala jsem mu chystala se vytočit tátovo číslo.


Naposledy upravil Mighty Floyd dne Mon Aug 18, 2014 12:33 am, celkově upraveno 1 krát
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 6 Left_bar_bleue8/100Tokyo             - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 6 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro AVi.exe Sun Aug 17, 2014 1:58 pm

Ryuunosuke

Když jsem odcházel, tak se mě ta mrška ptala kdo to byl a jestli je hezká atd a to mě během chvilky začalo štvát a tak jsem se otočil. Nemůžu ti to říct. Řekl jsem a pak nastoupil do metra a přečetl si zpravu.
kód:
Zajímavé, aby to neskončilo naopak. :D  a jakou roli v tom hraju já?
napsal jsem a hnedka poslal. Sedl jsem si co nejdal od holek a čekal až přijedu na stanici, u které bydlím.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 6 Left_bar_bleue6/100Tokyo             - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 6 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Mon Aug 18, 2014 1:26 am

Sorata

Nastoupil jsem do metra a opřel se o tyč a sklopil hlavu. "Gun Gale Online... jak moc ta hra je dobrá? Když je Shino jedna z popuolárních hráčů, tak nejspíš nebude problém se dostat též do topky. Navíc jí znám, takže si jí ve hře budu moc vyhledat a něco vymyslet." Pomyslel jsem si a když metro dojelo na mojí stanici, tak jsem vystoupil a šel pomalu domů. Když jsem došel domů, tak jsem ani nepozdravil a šel rovnou do pokoje. Ryuunosuke měl pravdu a můj mobil byl nabitý na 95% a byl hozený na posteli. Z šuplíku jsem vytáhl NerveGear a z karty sloupl cdčko.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 6 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 6 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Anyean Mon Aug 18, 2014 8:42 am

Shino

Ten blbeček mi to nemohl říct a já se zasmála. Jak myslíš... Řekla jsem a pak metrem odjela domů. Doma v hotelu jsem si udělala nějaké jídlo a pomalu se chystala jít na GGO. Předtím jsem ještě napsal SMS Soratovi.
kód:
Půjdeš na to GGO?
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 6 Left_bar_bleue95/100Tokyo             - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 6 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Mighty Floyd Mon Aug 18, 2014 10:03 am

Ayase

Zavolala jsem tátovi a doufala, že bude mít čas. Nechtělo se mi jet metrem se Soratem, ten pohled bych asi nezvládla. Ohayo! Nemohl by si mě prosíííím vyzvednout? Jsem před nákupním centrem. Byli jsem tu se školou a už jsme zkončili. Řekla jsem a usmála se. Ohayo! Práve jsem na poště s balíkama, takže jestli počkáš tak sedm minut, budu u tebe zlatíčko. Odpověděl a začala jsem se dívat po lavičce. Arigatō! Řekla jsem a šla si sednout na vedlejší lavičku, která byla přímo pod stromem.
kód:
Zatím bych jen potřebovala vědět to, kde bydlí :))
Odepsala jsem mu a čekala na tátův příjezd.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 6 Left_bar_bleue8/100Tokyo             - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 6 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro AVi.exe Mon Aug 18, 2014 10:49 am

Ryuunosuke

Jel jsem metrem a vystoupil na předposlední zastávce. Rychle jsem vyběhl ven a pak mi přišla sms s tím, že Ayase potřebovala vědět jeho adresu.
kód:
Pojedeš metrem linkou A na zastávku "Fugushiha" a hned jak vyjdeš z metra, tak na konci ulici po pravé straně uvidíš velký žlutý dům a ten to je. Kdyžtak si zapni GPS a otevři přílohu co ti k tomuhle posílám.
Napsal jsem a jako příloha byly souřadnice.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 6 Left_bar_bleue6/100Tokyo             - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 6 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Mon Aug 18, 2014 10:52 am

Sorata

Chtěl jsem už jí hrát, ale pak mi přišla zpráva od Shiny a já se akorád trochu pousmál.
kód:
Jo... makám na tom.. během několika minut bych tam měl být.
Napsal jsem a pak mobil položil na stůl a cdčko dal do mechaniky. Ještě jsem si NervGear nenasazoval a čekal, jestli mi Shino odepíše.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 6 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 6 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Anyean Mon Aug 18, 2014 11:10 am

Shino

Dojedla jsem jídlo a pak se protáhla. Přišla mi zpátky zpráva o tom, že na tom Sorata maká. Uvidíme, jak jsi silný ve hře. Pomyslela jsem si a rozklikla si odpověď.
kód:
Jak se ve hře pojmenuješ? Abych tě mohla lehce poznat.
Napsala jsem a sedla si na postel.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 6 Left_bar_bleue95/100Tokyo             - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 6 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Mighty Floyd Mon Aug 18, 2014 11:43 am

Ayase

Táta tu byl dokonce dřív, než říkal, což mě potěšilo. Konnichiwa! Pozdravil a zamával na mě. Konnichiwa! Odpověděla jsem a rozběhla se k autu. Nastoupila jsem dovnitř a když jsem si zapla pás, tak jsem se rozjeli. Dneska končíte něják brzy, jak bylo? Zeptal se a usmál se. Takový pohodový den. Měli jsme seznámení s učiteli a pak rozchod. Dívej co jsem si koupila! Řekla jsem s úsměvem a krabici s AmuSpherem nadzvedla. Copak to je? Zeptal se a víčkem oka se koukl. AmuSphere, o tom jsem četl. Herní konzole umožňující plné ponoření do hry. Řekl a začal přibržďovat, protože na semaforu se objevila červená. Moc těmhle věcičkám nevěřím, ale pry to není nebezpečné. Doufám, že na tom nebudeš závislá zlatíčko. Řekl s úsměvem a pohladil mě. Neboj, akorát se chci trošku odreagovat. Odpověděla jsem s úsměvem a opět jsem se rozjeli. Vytáhla jsem mobil, abych si přečetla Ryuunosukeho zprávu, která mi přišla asi před pěti minutama.
kód:
Děkuju moc! Buď na příjmu, možná te ještě budu potřebovat ;)
Odepsala jsem a my mezitím dojeli před náš dům. Děkuju za odvoz! Hodně štěstí v práci tati! Řekla jsem a dala mu pusu. Vystoupila jsem a rozloučila se. Sayounara! Řekla jsem a usmála se. Sayounara! Odpověděl a při odjezdu mi zamával. Šla jsem si AmuSphere odložit do pokoje a připravit si věci na odpoledne. Sorato, dneska to všechno zkončí. Řekla jsem si a celou nedočkavostí se široce usmála.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 6 Left_bar_bleue8/100Tokyo             - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 6 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro AVi.exe Mon Aug 18, 2014 11:58 am

Ryuunosuke

Šel jsem domů a po cestě mi přišla zpráva od Ayase, abych byl na příjmu, že mě možná ještě bude potřebovat.
kód:
Ok
Napsal jsem a pak se podíval na střechu a obdivoval svůj Hellicate. Pak jsem šel dovnitř a vyzul si boty. Šel jsem do pokoje a zapl pc, na kterým jsem si zapl všechny programy, které potřebuju. Pak jsem šel do kuchyně si udělat nějaké jídlo.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 6 Left_bar_bleue6/100Tokyo             - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 6 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Mon Aug 18, 2014 12:17 pm

Sorata

Shino se mě ve zprávě ptala, jak se budu jmenovat ve hře a já nevěděl co napsat.
kód:
Budu se jmenovat normálně Sorata.
Napsal jsem jí a nandal si NerveGear. Dlouho jsem to na hlavě neměl a tak to byla trochu vzpomínka. Lehl jsem si na postel a rozvalil se do pohodlné polohy. "Linku stato!" Řekl jsem a připojil se do toho systému.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 6 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 6 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Mighty Floyd Mon Aug 18, 2014 12:36 pm

Ayase

Hned po příchodu domů jsem šla do pokoje, popadla tašku a dala do ni dvě kami. Poté seběhla schody, zamkla a utíkala na stanici metra. Když jsem došla, metro zrovna přijelo a já akorát do něj vešla. Mám štěstí...takže na zastávku Fugushiha? Dobře tedy. Řekla jsem si a z kapsičky vytáhla sluchátka. Pustila jsem si něco na pohodu.
Spoiler:
Asi po deseti minutách metro dojelo a podle Ryuunosukeho instrukcí se dostala až ke žlutému domu. Je to tady.. Řekla jsem si a s hlubokým nádechem šla zaklepat na dveře.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 6 Left_bar_bleue8/100Tokyo             - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 6 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Mon Aug 18, 2014 12:43 pm

Sorata

Máma byla v kuchyni a táta v obyváku. Táta uslyšel ťukání a hnedka šel otevřít. Před dveřmi stála půvabná dívka a on akorád pokrčil oči. Hledáš tu někoho? Zeptal se a přemýšlel o tom, kdo by to mohl být. Z dálky se ozvalo. Kdo to je miláčku? Byla to matka a starostlivě přiběhla ke dveřím. Copak tu hledáš ? Jdeš za Soratou? Zeptala se a ťukla táta naběračkou do hlavy.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 6 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 6 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Mighty Floyd Mon Aug 18, 2014 1:09 pm

Ayase

Když jsem zaťukala, přišel otevřít nejspíše Soratův táta a celkem nevlídně se zeptal, co tu pohledávám. Pak přišla jeho máma, která už byla o poznání milejší. Konnichiwa. Ano jdu za Soratem, ale neříkejte mu o tom prosím, chtěla bych ho překvapit. Řekla jsem a roztomile se na ně usmála.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 6 Left_bar_bleue8/100Tokyo             - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 6 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Mon Aug 18, 2014 1:17 pm

Sorata

Táta se zasmál a otevřel dveře do kořán. Nevypadal zrovna nejlíp když přišel... doufám, že ho napravíš. Řekl a pak šel zpátky do obyváku. Pojď dál Řekla matka a pustila Ayase dovnitř. Po schodech nahoru a tam najdeš jeho pokoj. A dej bacha ať nezakopneš o kočku. Dodala matka a frčela zpátky do kuchyně.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 6 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 6 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Mighty Floyd Mon Aug 18, 2014 2:15 pm

Ayase

Soratův táta se zasmál a pozval mě dovnitř.  Řekl, že Sorata nevypadal zrovna nejlíp, tak ať ho napravím. Nebojte, o to se postarám. Odpověděla jsem a šla k jeho pokoji. Potichu jsem otevřela dveře a viděla, jak tam Sorata leží s NerveGearem na hlavě. Na ze mi k tomu ležela prázdná krabička ggo. Kse! Musím ho z toho něják nenápadně dostat. Řekla jsem si a šla napsat Ryuunosukemu.
kód:
 Ahoj, asi po tobě chci hodně, ale dokázal by si zhodit servery ggo? Už jsem u Sorata doma a potřebovala bych ho něják ze hry dostat ^^
Napsala jsem mu a mezitím si vytáhla z tašky kami.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 6 Left_bar_bleue8/100Tokyo             - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 6 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro AVi.exe Mon Aug 18, 2014 2:32 pm

Ryuunosuke

Najedl jsem se a pak se dostal k pc. Ayase mi poslal zprávu o tom, abych nachvilku zhodil GGO servery.
kód:
Heee? Bude to jako se nabourat na centrální policii japosnka, ale zkusím to.
Napsal jsem a otevřel anonymní konzoli.

kód:
Otevřít_Zaskar_System###...
Přístup odepřen!
Uvolnit_Zaskar_System###...
Přístup odepřen!
Login_Ryuunosuke_velicepošetilý_Cardinal System###...
Byl jste úspěšně přihlášen!
Příkaz_Server_Shutdown_10###...
Zadali jste špatný příkaz!
Příkaz_Server_System_Crash###...
Zadali jste špatný příkaz!
Příkaz_ZdrojovýSystém_Čas_Údržba_10###...
Plánovaná údržba nastavena na 10 let! Údržba tak proběhne 18.8.2024.
Příkaz_ZdrojovýSystém_Čas_Údržba_basic###...
Plánovaná údržba nastavena na normální hodnotu! Údržba tak proběhne 30.8.2014,
Příkaz_CardinalSystem_Fatal_ShutDown_3###...
Servery spadnout za...
3...
2...
1...
ShutDown Completed! Error Massage Set "Údržba serverů"
Nahození za 3:59:59
3:59:58
3:59:57
3:59:56
Logout_Ryuunosuke
Byl jste úspěšně odhlášen!

Po několika minutách jsem to zvládl a doufal, že na mě kluci ze Zaskaru nepříjdou.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 6 Left_bar_bleue6/100Tokyo             - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 6 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Mon Aug 18, 2014 3:02 pm

Sorata

Sotva jsem se přihlásil, tak servery spadli do údržby a mě to odhlasilo. Sundal jsem si NerveGear a pak se postavil. Viděl jsem ve svém pokoji Ayase a já pevně sevřel ruku. Co tu děláš?! Řekl jsem celkem ostrým hlasem a pak viděl, jak drží mini kosy v ruce. Vykulil jsem oči a zamrzl. Přišla mě zabít??! Pomyslel jsem si a s hodně velkým překvapenímse začal klepat.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 6 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 6 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Mighty Floyd Tue Aug 19, 2014 2:08 am

Ayase

Ryuunosuke mi napsal, že to zkusí a po chvíly si začal Sorata sundávat NerveGear.
kód:
Jsi skvělý, díky! :)
Odepsala jsem mu a s Kami v rukou čekala, než mě uvidí. Sorata se postavil a celkem ostrým hlasem řekl, co tu dělám. Tvářila jsem se bezcitně a pomalu kráčela směrem k němu. Konnichiwa Sorato...za chvíly to trápení skončí. Navždy.. Řekla jsem, po chvíly pustila kami na zem a s úsměvem mu skočila mu kolem krku. Ryuunosuke mi všechno řekl, věděla jsem, že bys to neudělal! Řekla jsem a na jeho rameno mi ukáplo několik slz. Omlouvám se za to, co jsem ti říkala, moc mě to mrzí. Řekla jsem a s pláčem se k němu ještě víc přitiskla.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 6 Left_bar_bleue8/100Tokyo             - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 6 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Tue Aug 19, 2014 2:17 am

Sorata

Ayase řekla, že to trápení skončí navždy a já udělal krok dozadu. "P-p-počkej! Ono to tak nebylo!!" Zakřičel jsem a pak pustila ty zbraně na zem a objala mě kolem krku. Spadli jsme spolu na postel a mě bušilo srdce tak rychle, že to musela cítit i Ayase. Řekla, že jí Ryuunosuke všechno řekl a věděla, že bych to neudělal. "C-co? Co jí řekl? Však... zamaskovat pravdu lží..." Pomyslel jsem si a pak začala brečet a já jí pohladil po vlasech. Omlouvala se a já nevěděl co říct. Ryuunosuke jí vyplnil díru v srdci lží a já nevěděl, na jak dlouho to vydrží. Též jsem jí objal a co nejvíc si jí k sobě přitiskl. "Nemusíš se omlouvat... chybování je lidské, ale příště prosím bez toho šoku." Řekl jsem a zhluboka dýchal.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 6 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 6 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Mighty Floyd Tue Aug 19, 2014 2:26 am

Ayase

Byla jsem ráda, že bylo vše při starém. Soratovo teplo mi strašně chybělo. Neboj, taky doufám, že už se to nestane. Řekla jsem, pohladila ho po tváři a začala se s ním líbat.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 6 Left_bar_bleue8/100Tokyo             - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 6 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Tue Aug 19, 2014 2:37 am

Sorata

Její tělo bylo to nejlepší, co jsem mohl v tuhle chvíli mohl mít. Ayase doufala, že se to už nestane a já v to taky doufal. Pak mě začala líbat a já hnedka poznal, že to je to pravé a né jako s Shino. Už jsem byl rozhodnutý, že s Ayase chci strávit zbytek svého života. Její ústa jsou tak úžasná, že jsem se z toho pomalu rozplýval. Rukou jsem jí hladil po tváři a druhou rukou jí držel za dolní část zad a držel si jí tak u sebe. Mezitím moje kočka Hikaru se začala tulit k nám.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 6 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 6 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Mighty Floyd Tue Aug 19, 2014 2:55 am

Ayase

Sorata mě krásně líbal a já si to akorát užívala. Po chvíly se přitulila jeho kočka a ukamžitě jsem si ji musela pohladit. Konnichiwa, koho pak to tu máme. Řekla jsem a začala ji hladit po hlave. Pořát se ke mě mačkala a všelijak se proplétala. Chtěla jsem si ji pochovat v náručí, ale když jsem se ji pokusila zvednout, tak zneklidněla a drápkama mi rozepla košili.
Spoiler:
Máš krásnou kočku. Řekla jsem s úsměvem a znova se k Soratovi přitulila.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 6 Left_bar_bleue8/100Tokyo             - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 6 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Tue Aug 19, 2014 4:24 am

Sorata

Bylo to úžasné, protože jsem se nikdy takhle s holkou nelíbal, také to mohlo vypadat celkem amatérsky. Hikaru se k nám přitulil a Ayase ho pohladila po hlavě. "To je Hikaru" Řekl jsem s úsměvem a pak si ho Ayase chtěla vzít, ale nestihl jsem jí varovat, že to Hikaru nemá rád a tak jí  rozepl košili a já viděl to, co bych asi ještě vidět neměl. Zakryl jsem si oči. "Nekoukám" Řekl jsem a trochu se začervenal. Ayase řekla, že mám pěknou kočku a pak se ke mě zase přitulila i když jí Hikaru rozepl košili, což jí nejspíš nevadilo, ale mě to celkem náhanělo husí kůži, protože jsem takhle ještě nikdy žádnou dívku neviděl. Po tom co se přitulila jsem jí hladil vlasy a snažil se nekoukat na to oné místo.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 6 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 6 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Anyean Tue Aug 19, 2014 9:55 am

Shino

Na serverech se provedla údržba a všechny nás to odhlásilo. Povzdychla jsem a dále ležela na posteli. Sorato... doufám, že si ve hře ulevíš a že to pak s Ayase nějak vyřešíš. Řekla jsem si a čekala na to, až nahodí servery.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 6 Left_bar_bleue95/100Tokyo             - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 6 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru