Sword art Online CZ/SK Text RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokyo

+2
Eru Roraito
Cardinal
6 posters

Strana 7 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Tokyo             - Stránka 7 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Anyean Tue Aug 19, 2014 9:55 am

Shino

Na serverech se provedla údržba a všechny nás to odhlásilo. Povzdychla jsem a dále ležela na posteli. Sorato... doufám, že si ve hře ulevíš a že to pak s Ayase nějak vyřešíš. Řekla jsem si a čekala na to, až nahodí servery.

Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 7 Left_bar_bleue95/100Tokyo             - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 7 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Mighty Floyd Tue Aug 19, 2014 1:30 pm

Ayase

Po tom, co mi Hikaru rozepl košili Sorata řekl, že se nedívá. Klidně se podívej. Řekla jsem s úsměvem a sedla si na něho. Nebo se ti snad moje tělo nelíbí? Dodala jsem a chytla ho za ruce.


Naposledy upravil Cardinal dne Tue Aug 19, 2014 8:47 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : Barvy)
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 7 Left_bar_bleue8/100Tokyo             - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 7 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Tue Aug 19, 2014 1:41 pm

Sorata

Ayase řekla, že se klidně můžu podívat a já pomalu otevřel oči s tím, že jsem se jí koukal do obličeje a ne na hruď. Myslel jsem, že ti to bude vadit. Řekl jsem a pak mě chytla za ruce a řekla něco, co mě celkem udivilo. Zacervenal jsem se a u toho se též usmál. Máš nádherný tělo, ale to se lehce řekne, když ho neuvidím v plné kráse a nebudu si 100% jisty. Řekl jsem a trochu se zasmál. Věděl jsem, že to bylo celkem pitomé, ale když si ze mě udělala takovou sranda, tak proč bych nemohl já.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 7 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 7 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro AVi.exe Wed Aug 20, 2014 7:53 am

Ryuunosuke

Nejspíše to vyšlo a já vzal mobil a začal psát zprávu Asadové.
kód:
Mluvil jsem s Ayase a přesvědčil jí o tom,že to tak nebylo... Ayase mi to zhltla v celém měřítku a já potřebuju, aby jsi už nic nedělala,protože by se to mohlo pokazit. Tohle je max, co pro ně mohu udělat... jinak pravdu znám,proto jsem jí řekl lež, kterou bere jako pravdu. Nesnaž se to už napravit, prostě nic. Jinak jestli si hrála GGO, tak ty servery jsem shodil já.
Napsal jsem a hnedka to odeslal. Vymazal jsem historii mojich akcí a zapl si film.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 7 Left_bar_bleue6/100Tokyo             - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 7 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Anyean Wed Aug 20, 2014 9:12 am

Shino

Přisla mi zpráva nejspíš od toho blbečka co byl jako rajče. Ta zpráva byla celkem zajímavá a hlavně mě zarazilo, že to dokázal ukecat. Takže Ayase mu odpustila? Hm... čekala jsem, že to bude na delší dobu. Řekla jsem si a na zprávu odpověděla.
kód:
Ok... doufám, že tě za to zavřou.
Pak jsem si lehla a čekala, až to nahodí.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 7 Left_bar_bleue95/100Tokyo             - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 7 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Mighty Floyd Wed Aug 20, 2014 9:27 am

Ayase

Když mi řekl, že si bude jistý teprve až ho uvidí v plné kráse, tak jsem se trošku začervenala a usmála. Neboj, všeho se dočkáš. Řekla jsem a pohladila ho po tváři. Močový měchýř se mi pomalu plnil a potřebovala jsem ho vyprázdnit. Sorato, kde máte prosím koupelnu? Potřebuju si odskočit. Řekla jsem se a sesedla z něho.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 7 Left_bar_bleue8/100Tokyo             - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 7 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Wed Aug 20, 2014 9:31 am

Sorata

Ayase řekla, že se všeho dočkám a já se pak akorád začervenale usmál a kývnul hlavou. Pak se zeptala, kde máme koupelnu a já se posadil. "Když vyjdeš z mého pokoje, tak hnedka nalevo." Řekl jsem a zapl počítač, protože jsem někomu dlužil velké díky.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 7 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 7 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Mighty Floyd Wed Aug 20, 2014 10:09 am

Ayase

Když mě Sorata nasměroval, postavila jsem se a šla ke dveřím. Arigatō! Řekla jsem a vyšla na chodbu. Koupelna byla opravdu blízko, takže jsem tam byla hned. Sedla jsem si na záchod a akorát si oddychla. Lehká jako pírko....Řekla jsem si a spláchla. Soratova mamka nejspíše prala, protože na umyvadle byl lavor s mídlovou vodou. Potřebovala jsem si umýt ruce, tak jsem lavor vzala a chtěla ho položit na zem. Bohužel v tu chvíly mi po noze skočil Hikaru, trochu vody jsem vylila na zem a na mokré zemi uklouzla.
Spoiler:
Kse! Řekla jsem celkem na hlas a vzpamatovávala se z pádu.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 7 Left_bar_bleue8/100Tokyo             - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 7 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro AVi.exe Wed Aug 20, 2014 10:15 am

Ryuunosuke

Sledoval jsem film a pak mi přišla zpráva od Asadové a psala, že doufá, že mě zavřou a já akorád zakroutil hlavou.
kód:
Škoda, že se to nestane. Mohla by jsi být třeba trochu vděčná... ušetřil jsem ti práci.
Napsal jsem a koukl se na hodiny. Chtěl jsem se už ponořit do hry, ale servery ještě nebyli k dispozici.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 7 Left_bar_bleue6/100Tokyo             - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 7 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Wed Aug 20, 2014 10:19 am

Sorata

Ayase odešla nejspíš na záchod a já spustil aplikaci, přes kterou jsem komunikoval s Ryuunosukem. Pak jsem uslyšel ránu z koupelny a rychle do ní vběhl. Na zemi ležela Ayase a všude bylo mokro a klouzalo se to. Než jsem si to stihl uvědomit, tak jsem uklouzl též projel jsem se až přes košík a končil hlavou těsně pod Ayase. "Aww.." Vydal jsem zvuk bolesti a pak otevřel oči a viděl víc než dost, tak jsem raději oči zavřel a chytl se za bok.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 7 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 7 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Anyean Wed Aug 20, 2014 11:20 am

Shino

Ten blbeček ve zprávě mluvil o tom, že mi ušetřil práci a já akorád pokroutila očima.Nevěděla bych, jak to nejspíš vyřešit, protože by na mě byla Ayase nejspíše naštvaná... on měl čisté pole k zahrání. Byl to jeho šach mat. Pomyslela jsem si a jen bouchla rukou do zdi.
kód:
Je mi jedno jak moc si do toho zasáhl.. stejnak to nezmění pravdu. Ty jsi si též koupil SAOI,viď? Uvidíme se ve hře.
Napsala jsem mu a přemýšlela nad svojí přezdívce, protože svojí pžezdívku z GGO jsem nechtěla použít, protože by mě Sorata poznal.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 7 Left_bar_bleue95/100Tokyo             - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 7 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Mighty Floyd Wed Aug 20, 2014 11:39 am

Ayase

Sorata nejspíše zaslechl můj pád, protože okamžitě přizpěchal na pomoc. Při té rychlosti sklouzl a skončil přimo pod mýma nohama. Bože není ti nic? Zeptala jsem se starostlivě a začala pomocí ručníků vytírat podlahu.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 7 Left_bar_bleue8/100Tokyo             - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 7 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Wed Aug 20, 2014 11:45 am

Sorata

Ayase se mě zeptala, jestli mi nic není a já se pak chytl za hlavu a rychle se zvedl. "Jo..jo dobrý." Řekl jsem a pak se podíval na Ayase. Opět jsem si zakryl oči, protože jsem na to nebyl zvyklí. "Ehh... prostě normální reakce." Řekl jsem a trochu se začervenal a pak se zasmál.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 7 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 7 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Mighty Floyd Wed Aug 20, 2014 11:59 am

Ayase

Bylo celkem roztomilé, jak se porát Sorata styděl, tak jsem mu chtěla udělat menší radost. Přisunula jsem se k němu, vzala jeho ruce a přiložila je na moje prsa. Líbí? Zeptala jsem se a usmála. Doufám, že teď příjdou jeho rodiče... Řekla jsem si a čekala na Soratovu reakci.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 7 Left_bar_bleue8/100Tokyo             - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 7 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Wed Aug 20, 2014 12:15 pm

Sorata

Ayase to vytřela a já se chtěl přidat, ale pak mi chytla ruce a dala je na svoje prsa. V tu dobu jsem zrudl úplně na maximální úroveň. "Eh--eeeh--eeehh.. j-jo... fa-fa-fajn." Vysoukal jsem ze sebe a pomalu otevíral oči. Ayase byla šťastná a ani jí to nevadilo, přitom většina holek má problémy s tím se svléknout, nebo se nechat osahat.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 7 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 7 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Mighty Floyd Wed Aug 20, 2014 12:37 pm

Ayase

Viděla jsem, jak Sorata zrudl, a za chvíly řekl, že je to fajn. Si tak roztomilý když se stydíš. Miluju tě Sorato. Řekla jsem a dala mu pusu. Nemáš nějáké oblečení na půjčení? Zeptala jsem se a opatrně postavila na nohy. Trošku jsem se namočila. Dodala jsem a roztomile se usmála.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 7 Left_bar_bleue8/100Tokyo             - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 7 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Wed Aug 20, 2014 1:00 pm

Sorata

Prý jsem roztomilý, když se stydím a já se akorád poškrábal na hlavě a pak mi dala pusu a řekla, že mě miluje. Pohladil jsem jí po tváři a koukal se jí do očí. "Určitě... pujčim tě najkou košilu, ale nevím, jestli ti bude přes..." Řekl jsem a pak jí jemně pohladil po tváři. Měl jsem chuť na ní vyjet a pořádně si jí užít, ale nemohl jsem, né tady. Sáhl jsem po ručníku a usušil jí. Pak jsem jí chytl za ruku a dovedl jí do pokoje. V pokoji jsem se koukl do skříně a vytáhl košilu, která by jí mohla být. "Můžeš zkusit tuhle" Řekl jsem a doufal v to, že neřekne, že má mokrou i sukni a kalhotky, protože na to bych náhradu asi nesehnal. Věděl jsem, co bude následovat a tak jsem se otočil, aby se mohla převléct.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 7 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 7 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro AVi.exe Wed Aug 20, 2014 1:09 pm

Ryuunosuke

Asado psala, že jsem si též kupoval SAOI, což znamená, že mě musela vidět. Povzdychl jsem si a dal si do pusy kousek rajčete.
kód:
Ano koupil jsem si SAOI... a nejspíš se tam budu jmenovat Akaryu, copak? Chceš spolupracovat?
Zeptal jsem se ve zprávě a dokoukával si film.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 7 Left_bar_bleue6/100Tokyo             - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 7 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Mighty Floyd Wed Aug 20, 2014 1:32 pm

Ayase

Sorata mě pohladil po tváři a řekl, že mi určitě nějákou pujčí. Nevěděl, jestli mi bude přes prsa a když se to pokusil říct a zadrhl se, akorát jsem se usmála. Chytil mě za ruku a dovedl mě do pokoje. Hodil mi jednu z košil a otočil se. Arigatõ.  Řekla jsem a začala se převlékat. Jak si Sorata myslel, prsa se mi do ní nevešla ale i tak jsem se pokusila knoflíky zapnout. Sorato, nemáš větší? Zeptala jsem se a čekala, až se podívá.
Spoiler:
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 7 Left_bar_bleue8/100Tokyo             - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 7 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Wed Aug 20, 2014 1:51 pm

Sorata

Čekal jsem až se prevlect,  ale pak se ozvala, že ji to je malý a já se otočil a vypadalo to celkem hrozně. Přemýšlel jsem co bych ji mohl dát, ale nic mě nenapadlo.   No... Kdyby si neměla tak moc velké....  Prsa, tak by se to dalo. Řekl jsem tichým hlasem a pak vytáhl pyžamo,  které mělo vršek i spodek.  Hodil jsem ji oboje a usmál se. Musíš mít promočene všechno,  tak zkus to pyžamo. Řekl jsem a čekal,  až se převleče.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 7 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 7 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Mighty Floyd Thu Aug 21, 2014 2:43 am

Ayase

Když mi podal pyžamo, které už bylo od pohledu o něco větší, řekl, že kdybych neměla tak velké prsa, vlezla bych se do toho. Neříkej to tónem, jako kdyby si mi to vyčítal. Řekla jsem a trošku se zamračila. Převlékla jsem se do toho pyžama, které mi sedělo krásně. Tohle je o moc lepší, děkuju. Poděkovala jsem a sedla si na postel.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 7 Left_bar_bleue8/100Tokyo             - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 7 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Thu Aug 21, 2014 5:48 am

Sorata

Ayase řekla, abych jí to neříkal tonem, jako kdybych jí to vyčítal a já se pak usmál a otočil se, aby se mohla převléct. "Gomene, nebylo to myšleno zle" Řekl jsem a poškrábal se na hlavě. Ayase ohlásila, že to je lepší a já si oddychl. Pak si sedla v tom pyžamu na postel a já se na ní podíval. Byla neuvěřitelně roztomilá v tom mužským pyžamu. "Sluší ti to, možná by si mohla vyměnit holčičí pyžámko za klučičí" Řekl jsem a zasmál se. Její mokré věci leželi na zemi a tak jsem je vzal a všiml si, že mezi tím oblečením jsou i kalhotky a tak jsem to chytil za kraje a v koupelně to dal na sušák. Vrátil jsem se a sedl si na židli. Pomalu jsem projížděl přátelé na chatovacím programu a hledal Ryuunosukeho.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 7 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 7 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Mighty Floyd Thu Aug 21, 2014 11:32 am

Ayase

Sorata řekl, že mi to v klučičím pyžamu sluší. Arigatō. Řekla jsem, lehce se začervenala a roztomile se usmála. Potom někam odnesl moje mokré věci a když přišel zpět, sedl si k počítači. Podívala jsem se z okna a začínalo se nepěkně zatahovat. Asi bude bouřka, budu muset jít domů. Řekla jsem a pozorovala černající se oblohu.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 7 Left_bar_bleue8/100Tokyo             - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 7 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Anyean Thu Aug 21, 2014 11:33 am

Shino

Bylo mi divné, když mi poslal jméno, které bude používat ve hře. Trochu jsem se zamyslela a pak se usmála.
kód:
Nejspíš se pojmenuju Akame, podle toho co jsem četla, tak tam jsou starověké zbraně a můj charakter se bude specializovat na Katany. Hodlám taky změnit hodně vzhled, protože tam též psali to, že tam je systém snímání tvojeho vzhledu, takže když si to nebudeš hlídat, tak každý pozná tvůj realný vzhled. A jestli chci spolupracovat... chci být nejlepší a budu potřebovat někoho s dobrým mozkem, protože ta hra je hodně strategická a nejspíš nebudu schopná vymyslet tak dobré strategie, které by se stali výhodou.
Napsala jsem a pak zabořila hlavu do polštáře.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 7 Left_bar_bleue95/100Tokyo             - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 7 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Thu Aug 21, 2014 11:46 am

Sorata

Venku se zatahovalo opravdu rychle a já našel Ryuunosukeho v chatu a byl online.
kód:
Sorata: Zdarec Ryuunosuke, díky moc, že si Ayase řekl pravdu... opravdu si toho važím a omlouvám se za to, jak jsem na tebe vyjel. Jsi fakt jednička. ;)
Napsal jsem a pak se podíval na Ayase, protože řekla, že nejspíš bude muset jít domů a pokroutil pusou. "Tvoje oblečení jen tak rychle neuschne a jít domů v pyžamu." Řekl jsem a pak otevřel okno a začalo opravdu nechutně pršet.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 7 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 7 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Mighty Floyd Thu Aug 21, 2014 12:27 pm

Ayase

Dívala jsem se z okna a Sorata řekl, že moje oblečení jen tak neuschne. Hned, jak to dořekl začalo nechutně pršet. Nebude ti vadit, že tady zůstanu? Nechci tu překážet.. Řekla jsem a sledovala, jak se protrhly mračna. Vypadá to, že tahle bouře tak rychle nezmizí. Řekla jsem si a sedla zpátky na postel.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 7 Left_bar_bleue8/100Tokyo             - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 7 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Thu Aug 21, 2014 12:39 pm

Sorata

Když začalo pršet, tak jsem rychle zavřel okno a pak se posadil vedle Ayase. Chytl jsem jí za ruku a usmál se. "Určitě mi to vadit nebude. Bo naopak budu rád, když tu zůstaneš. Do rána to určitě uschne a matka nám udělá dobrou snídani." Řekl jsem a pak matka začala volat na večeři. "Pojď mamka dobře vaří." Řekl jsem jí a dal jí pusu na tvář, pak jsem jí za ruku táhl do kuchyně. U stolu byli 4 místa a já si sedl na svoje oblíbené. Táta si chtěl sednout vedle mě, ale já do něj drcnul a on pochopil, že chci sedět vedle Ayase. Čekal jsem až matka donese jídlo a táta měl opravdu několik otázek. Tak co? Jak vám to klape? Je vidět, že tě umí udělat opravdu šťastným... to se jen tak nikomu nepovede. Řekl táta a trochu se zasmál.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 7 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 7 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Mighty Floyd Thu Aug 21, 2014 2:23 pm

Ayase

Přemýšlela jsem, jestli nemám raději zavolat tátovi, ale pak Sorata řekl, že bude rád když zůstanu. Arigatõ. Řekla jsem a dala mu pusu. Soratova máma volala na večeři a Sorata mě za ruku táhl dolů. Sedli jsme si ke stolu a jeho táta se zeptal, jak nám to klape. Ježííííš. Zastyděla jsem se a trochu se začervenala. Je na mě moc hodný, stará se jak jen to jde. Řekla jsem a usmála se. Summimasen, že jsem u stolu v pyžamu, ale polila jsem se a Sorata mi ho pujčil jako náhradní oblečení. Dodala jsem a trochu si prohlídla kuchyň.


Naposledy upravil Mighty Floyd dne Fri Aug 22, 2014 10:01 am, celkově upraveno 1 krát
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 7 Left_bar_bleue8/100Tokyo             - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 7 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Fri Aug 22, 2014 4:19 am

Sorata

Rozhovor táty a Ayase byl celkem v pohodě a já se akorád usmíval a drbal se na hlavě. Ayase se omlouvala, že tu je v pyžamu a táta se opět zasmál a nalil si víno. To je v pohodě... pamatuju ty léta, kdy tu Sorata seděl jenom v trenkách, viď? Řekl a mrknul na mě a já trochu zrudl a pak se zasmál. Matka přinesla jídlo pod pokličkou a pak jí dala pryč a my mohli cítit nádherně voňavého krocana. "Sugoi! To vypadá opravdu dobře!" Řekl jsem a dal ruce k sobě. "Itadakimasu!" Řekl jsem a odloupl si vidličkou kousek krocana. Itadakimasu! Řekl táta a matka a též si kousek vzali. Na stole byl ještě talíř se zeleninou a doplňkama, jako je wasabi a omáčka. Chovej se tu jako doma. Řekla matka a usmála se na Ayase.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 7 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 7 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro AVi.exe Fri Aug 22, 2014 8:22 am

Ryuunosuke

Přišla mi zpráva od Asadové a já si to celé řečetl a pak se potichu zasmál. Nedokáže vymyslet dobré strategie? Mohla by být sranda s ní spolupracovat a oplatit jí ty facky. Pomyslel jsem si a odepsal ji.
kód:
Zní zajímavě, budu o tom přemýšlet. Nejspíš se budu specializovat na luky.
Napsal jsem a pak mi přišla zpráva od Soraty z programu. Děkoval mi a já akorád odepsal:
kód:
Ryuunosuke: Nemáš za co, ale jestli si to znova pose**š, tak už tě z toho dostávat nebudu.
Pak jsem se protáhl a snažil se zjistit více informací o SAOI.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 7 Left_bar_bleue6/100Tokyo             - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 7 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Anyean Fri Aug 22, 2014 11:56 am

Shino

Bylo to opravdu zajímavé, protože mi to celkem hrálo do plánu, kdy bych byla já v hlavních linií a ten blbeček by mě kryl ze zadu.
kód:
To vůbec není špatné... bude to dobrý plán, kdy já budu v předních linií a ty budeš v zádu a krýt mě. Ve hře se taky mažou všechny city na okolnosti, tak to není jako v reálném životě, proto můžu tak dobře hrát GGO. Ty se zase nebudeš krčit před holkama. :-D
Napsala jsem a venku začalo pršet a tto mě též donutilo zavřít okno.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 7 Left_bar_bleue95/100Tokyo             - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 7 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru