Sword art Online CZ/SK Text RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokyo

+2
Eru Roraito
Cardinal
6 posters

Strana 3 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Tokyo             - Stránka 3 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Tue Aug 12, 2014 2:05 am

Sorata

Když metro přijelo, tak jsem nastoupil a přemýšlel nad tím, jak to s Shino udělat. Bylo mi jasné, že to bude nejlepší před školou. (Myšleno před školou, jako, že ještě nezačne.) Napadlo mě, že by jsme mohli jít někam, kde mě moc lidí nezná a to by mohla být třeba zastávka, na které nastupuje Shino. Metro dojelo do její stanice a já vystoupil. Shino tam čekala a já k ní přišel. "Ohayo! Jak jsi se vyspala?" Zeptal jsem se a usmál se.

DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 3 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 3 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Anyean Tue Aug 12, 2014 2:11 am

Shino

Čekala jsem na metro a když přijelo, tak přijel i Sorata, který vystoupil a šel hnedka ke mne. ~Oya... celkem dobře, proč si vystoupil? Nejedeš do školy? Zeptala jsem se a dala ruce do kříže a pak mi došlo, že možná chce vyřešit můj pocit hned. Usmála jsem se a pomalinku šla z nástupiště pryč. Už mi to došlo... mám blízko pokoj. Řekla jsem a čekala, jak bude reagovat.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 3 Left_bar_bleue95/100Tokyo             - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 3 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Tue Aug 12, 2014 3:03 am

Sorata

Shina vypadal celkem v pohodě a pak se mě ptala, proč jsem vystoupil a jestli nejedu do školy. Chtěl jsem něco říct, ale pak dodala, že jí to došlo a řekla, že má blízko pokoj."Koukám, že ty myslíš opravdu na všechno... ty bydlíš sama?" Zeptal jsem se trochu udiveně a následoval jí.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 3 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 3 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Anyean Tue Aug 12, 2014 4:02 am

Shino

Sorata zmínil to, že myslím opravdu na všechno, ale pravdou bylo, že myslím ještě více dopředu, než si myslí. Ano bydlím sama... táta vlastní ten nejlepší pěti hvězdičkový hotel v této oblasti a já v něm mám ubytování. Řekla jsem a usmála se.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 3 Left_bar_bleue95/100Tokyo             - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 3 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Tue Aug 12, 2014 4:17 am

Sorata

Následoval jsem Shino a pak řekla, že bydlí sama v pětihvězdičkovém hotelu jejího táty. "Wow! Sugoi! Pětihvězdičkový hotel? To si žiješ celkem ve velkém luxusu." Řekl jsem a pomyslel na to, jaké to musí být bydlet v pětihvězdičkovém hotelu.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 3 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 3 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Anyean Tue Aug 12, 2014 4:29 am

Shino

Když jsem zmínila hotel, tak Sorata byl opravdu překvapený a nejspíš se mu to líbilo. Říkal, že si žiju ve velkém luxusu a já akorád sklopila hlavu. Ty v tom vidíš luxus, ale já v tom nevidím nic. Navíc mít takový luxus neznamená, že máš všechno... spousta věcí mi schází. Řekla jsem a v dálce v ulici už byl vidět hotel kolem kterého se točilo spousta lidí.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 3 Left_bar_bleue95/100Tokyo             - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 3 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Tue Aug 12, 2014 4:54 am

Sorata

Stále jsem následoval Shino a pak řekla, že to moc pro ní luxus neznamená, když jí stále furt něco schází. "Já v tom vidím luxus, protože si v podstatě nic takového nemůžu dovolit a to co ti schází není o penězích." Řekl jsem, protože jsem jaksi tušil, co jí schází. Sáhl jsem do kapsy a zjistil, že si zapoměl mobil. "Eh... Shino? Mohl bych si zavolat z tvého mobilu? Svůj jsem jaksi nechal doma." Řekl jsem a poškrábal se na hlavě.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 3 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 3 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Anyean Tue Aug 12, 2014 5:25 am

Shino

Po tom co řekl Sorata jsem akorád zakroutila hlavou. Ty opravdu moc nerozumíš těmto věcem viď? Už vím, proč je s tebou Ayase tak spokojená, protože si hrát s někým, kdo tomu nerozumí je opravdu lehké. Řekl jsem a pak se mě zeptal, jestli by si mohl zavolat z mého mobilu a já ho akorád vytáhla a pevně ho sevřela. Komu chceš volat? Ayase? Zeptala jsem se a čekala na jeho odpověď.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 3 Left_bar_bleue95/100Tokyo             - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 3 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Tue Aug 12, 2014 5:54 am

Sorata

Po tom co řekla Shino jsem nevěděl co říct. "Jak to myslíš?" Zeptal jsem se pak se zeptala na to komu chcu volat. "No... chci obědnat květiny." Řekl jsem a usmál se.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 3 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 3 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Anyean Tue Aug 12, 2014 6:26 am

Shino

Povzdychla jsem si a zastavila se před hotelem. Nerozumíš moc holkám a ani nevíš, jak se v jejich přítomnosti chovat. Nerozumíš tomu, že mít luxus pro ženu neznamená mít hezké bydlení. Žena se potřebuje rozvíjet. A kdy řekneš to, že mi schází jen věci, které nejsou o penězích, tak se vysoce mýlíš. Řekla jsem a podívala se na hotel, pak řekl, že chce objednat květiny a já se na něho podívala. Nani? Vtípkuješ? Není na to vhodná situace. Řekla jsem a pomalu vešla do hotelu.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 3 Left_bar_bleue95/100Tokyo             - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 3 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Tue Aug 12, 2014 7:14 am

Sorata

Možná jsem to s tím přehnal a nejspíš řekl další blbost. "Asi máš pravdu... nerozumím tomu." Řekl jsem a čekal, jestli mi pujčí mobil a pak řekla, že vtípkuju a že na to není vhodná situace a já akorád sklopil hlavu. "Já to myslel vážně... " Řekl jsem a ona mě nejspíš už neslyšela, protože vešla do hotelu. Šel jsem za ní a ve vnitř to bylo opravdu obrovské a nádherné.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 3 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 3 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Anyean Tue Aug 12, 2014 8:19 am

Shino

Sorata uznal, že mám pravdu a pak řekl, že to myslel vážně. U recepce jsem se ohlásila a mávla na Soratu. Jestli si to myslel opravdu vážně, tak i tak není vhodná situace, kdy by si měl holce nést květiny. Obzvlášť když to řekneš a není to jako překvapení. Řekla jsem a chytla ho za ruku. Mířila jsem s ním do svého pokoje, který byl zamknutý na klíč a heselnou kombinaci. Otevřela jsem dveře do pokoje a pověsila si bundu na věšák. Všude bylo krásně uklizeno a na stole spousta komiksů. Na stolku u postele jsem měla poležený AmuSphere a vedle něho obal s GGO. Měli by jsme to stihnout rychle, protože za 40 minut začíná škola. Navíc tu je plné soukromý. Řekla jsem a sedla si na postel.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 3 Left_bar_bleue95/100Tokyo             - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 3 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Tue Aug 12, 2014 8:58 am

Sorata

Na to co řekla jsem nic bohužel neříkal, protože mě hnedka vedle k sobě do pokoje. Ochrana v tomhle hotelu byla opravdu vysoká. Její byt byl kupodivu úžasný a já si u stolu prohlížel její malby. Pak zmínila, že za 40 minut je škola a že by jsme to měli udělat rychle. Porozhlídl jsem se po jejím pokoji a zkoušel něco vymysle. "Neboj... bude to rychlovka." Řekl jsem a jednou rukou si pomalu rozepl poklopec a šel blíž a blíž k ní.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 3 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 3 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Anyean Tue Aug 12, 2014 9:04 am

Shino

Sorata si prohlížel moje obrázky a já přemýšlela nad jednou věcí, která mě celkem znepokojovala a to bylo DK. Pak Sorata řekl, že to bude rychlovka a já pokrčila obočí. Sorata si začal rozepínat poklopec a víc se přibližovat. Na tvář mi skočil celkem vyděšený pohled a tak jsem šáhla do šuplíku, kde jsem měla model pistole z GGO, která byla jako bonus k zakoupení deluxe verze. Namířila jsem na něho a odcvakla zajištění. Jestli si ty kalhoty sundás, tak tě tu zastřelim! Vykřikla jsem a jen čekala, jestli mi sežere to, že je pravá.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 3 Left_bar_bleue95/100Tokyo             - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 3 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Tue Aug 12, 2014 9:34 am

Sorata

Šel jsem pomalu směrem k ní a pak na mě vytáhla pistol a já akorád zvedl ruce nahoru a hvízdnul.
Spoiler:
Rychle jsem zabočil do dveří, které jsem měl po pravici a byla to koupelna se záchodem. Zamknul jsem se a šel na záchod. "Ona má zbraň?! Co to je sakra za holku?!" Pomyslel jsem si a když vykonal potřebuju, tak jsem spláchl a umyl si ruce. Pomalu, ale jistě jsem otevřel dveře a hlavou nakoukl. "Ty...ty....ty...máš zbraň?... " Zeptal jsem se a pomalu vyšel z koupelny.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 3 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 3 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Anyean Tue Aug 12, 2014 9:44 am

Shino

Sorata mi to sežral a úplně vystrašený zajel do koupelny, ale já jsem začala cítit velkou úzkost a moje ruce se začaly klepat. Držela jsem ten model a koukala na něho. Nemohla jsem nic dělat, protože mě opět dostala moje fobie. Moje úzkost se zvětšovala a když Sorata vyšel z koupelny, tak mi pistol spadla na zem a já rychle utekla do koupelny a silně za sebou zabouchla dveře a zamkla je. Hlavu jsem zabořila do záchodu a začala zvracet. Nikdy... nikdy se jí nezbavím... Pomyslela jsem si a utřela si okolí pusy. Vyšla jsem z koupelny a objala Sorata. Promiň, ale myslela jsem si... že.... Řekla jsem a pevně ho sevřela.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 3 Left_bar_bleue95/100Tokyo             - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 3 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Tue Aug 12, 2014 10:17 am

Sorata

Shino odběhla do koupelny a začala zvracet, což bylo slyšet i skrz dveře. Pak vylezla a ze zadu mě objala. "Myslíš si, že bych tě chtěl znásilnit? Ty jsi ale trdlo." Řekl jsem a otočil se na ní. Zakoukal jsem se do jejích očí a pak jí pohladil po tváři. "Poprvé.. a naposled." Řekl jsem a něžně jí políbil.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 3 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 3 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro AVi.exe Tue Aug 12, 2014 10:24 am

Ryuunosuke

Autobus mě přivezl až ke škole a já pomalu šel dovnitř. Po cestě jsem se podíval na nástěnku, kde byl seznam o třídách. Vyhledal jsem si svojí třídu a pomalu šel po schodech do dalšího patra. Hnedka co jsem vyšel schody, tak už byla vidět. Bylo v ní celkem málo žáků a já si sedl někde, kde budu sedět sám. Vytáhl jsem notebook a napojil se na Hellicata. Ta divná holka byla na metru a teď se vrátila na svojí pozici, na které byla celou noc. Soratova pozice se nezměnila a té jeho dívky taky ne. Co se to sakra děje? Řekl jsem si pod nos a z tašky vytáhl rajče.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 3 Left_bar_bleue6/100Tokyo             - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 3 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Anyean Tue Aug 12, 2014 10:27 am

Shino

Sorata načal to, že jsem si myslela, že mě chtěl znásilnit a já akorád naklonila hlavu na stranu a trochu se začervenala. Pak se na mě otočil a začal se mi koukat do očí. V jeho očích jsem viděla velkou ochotu někomu pomáhat a nezájem o okolí. Sorata mě něžně políbil a já u toho zavřela oči. Rukama jsem ho při tom objala za hlavu a držela si ho tak, aby to vydrželo co nejdéle. Z polibku se to změnilo na líbání.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 3 Left_bar_bleue95/100Tokyo             - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 3 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Tue Aug 12, 2014 9:10 pm

Sorata


Shino mě držela pevně, abych už nemohl vycouvat, ale zase to došlo tak daleko, na co jsme se nedomluvily. Nechtěl jsem, aby si to brala zle, tak jsem na to kašlal a nic neříkal, protože bych určitě zase řekl něco, co by každého akorád ranilo. Shino si to nejspíš užívala, protože jsem cítil, jak to z ní leze ven. Držel jsem jí za spodní část zad a čekal, až si vyhový.
Spoiler:
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 3 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 3 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Mighty Floyd Tue Aug 12, 2014 9:53 pm

Ayase

Ráno jsem si probrala a s úsměvem připravit do koupelny. Těšila jsem se až uvidím Soratu. Umyla jsem si hlavu, nalíčila a šla si do prádelny pro vyžehlenou uniforu. Stříkla jsem na sebe parfém a sjela po zábradlí schody. Na stole jsem viděla krabičku se svačinou a na ní byl lísteček od mámy.
kód:
Ohayo Ayase! Dala jsem ti pár koláčků na víc, tak nějáké nabídni Soratovi ;)
Máma <3
Usmála jsem se a krabičku otevřela. Bylo v ní tucet měsíčních koláčků.
Spoiler:
Arigatō! Tyhle zbožňuju. Řekla jsem a krabičku dala do tažky. Když jsem zamkla dveře, šla jsem ke stanici metra. Škoda toho počasí...doufám, že nebude pršet. Řekla jsem si a nasedla do metra, které přijelo asi tři minutky mo mojem příchodu. Jedna ze stanic byla zavřená, takže jsem dojela o něco dříve. U školy moc lidí nebylo, tak jsem si sedla na lavičku a řekla si, že tu na Sorata počkám.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 3 Left_bar_bleue8/100Tokyo             - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 3 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Anyean Tue Aug 12, 2014 10:00 pm

Shino

Sorata nepřestával a ještě mě celkem romanticky chytl a já se trochu začervenala. Už jsem byla tak daleko, že se mi nechtělo přestávat. Z jeho úst jsem cítila, že měl na snídani celkem pikantní polívku, která musela být dobrá, protože mi i z takového kousíčku chutila. Druhou ruku jsem mu chytla svojí volnou rukou a nechala se provázet tím krásným pocitem, který mi zaplnoval všechno, co jsem doposuď pociťovala proti Soratovi.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 3 Left_bar_bleue95/100Tokyo             - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 3 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Tue Aug 12, 2014 10:56 pm

Sorata

S Shinou jsme se "líbali" už celkem dlouho a a já jí pevně chytl a pořádně jí nahnul směrem do zadu. Pusou jsem se od ní odtrhl a pohladil jí po vlasech. "Spokojena? Bylo to delší, než jsem si myslel... takhle to chodí normálně?" Zeptal jsem se a pak se s ní narovnal a držel jí za ruku.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 3 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 3 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Anyean Tue Aug 12, 2014 11:08 pm

Shino

Sorata mě pohladil po vlasech a pak se mě zeptal, jestli to takhle chodí normálně a já se usmála. Mmmm.. Možná, ale můžu ti ukázat, jak to chodí trochu nenormálně. Řekla jsem a šťouchla do něho tak, abych ho svalila na postel. Pak jsem si mu sedla na klín a políbila ho.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 3 Left_bar_bleue95/100Tokyo             - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 3 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Tue Aug 12, 2014 11:22 pm

Sorata

Shino se usmála a řekla, že mi ukáže, jak to vypadá nenormálně. Povalila mě na postel a sedla si mi na klín a hned mě políbila. Odtrhl jsem se od ní a chytl jí za ramena. "Já myslím, že už stačilo. Jsi vážně super Shino... jsi nádherná, máš krásné tělo, nádherně líbáš a dokonce hraješ GGO a jsi populární. Avšak moje vyvolená je Ayase, ale to neznamená, že nemůžeme být kamarádi. Kdykoliv budeš potřebovat pomoct, tak se na mě můžeš obrátit. I třeba když se budeš cítit hodně sama. " Řekl jsem a usmál se na ní, pak jsem se podíval na její stoleček u postele a viděl její AmuSphere a hru GGO.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 3 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 3 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Anyean Tue Aug 12, 2014 11:59 pm

Shino

Po jeho řeči jsem se usmála a přiložila jeho ruku na svojí hruď, kde jsem měla srdce. Děkuji, že takhle hodnotíš mojí postavu a moje klady. Jsem ráda, že jsem tě poznala, protože si mi dokázal udělat problém a okamžitě ho smazat. Moje dirka v srdci se naplnila tvojím kamarádstvím. I když nevím... můžeš mi jako kamarád občas dát pusu? Řekla jsem a pak si všimla, jak se kouká na můj AmuSphere. Zvedla jsem se a ze šuplíku vytáhla kartu, která má kod na 12 měsíců předplaceného hraní GGO. Natáhla jsem jí směrem na Soratu a při tom se usmála.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 3 Left_bar_bleue95/100Tokyo             - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 3 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Wed Aug 13, 2014 12:06 am

Sorata

Shino se mě zeptala, jestli jí budu moc jako kamarád občas dát pusu a já trochu přimouřil oči. "Nevidím v tom problém, ale jen pusu. To co se teď stalo, jsem udělal jen kvůli tomu, že nechci, aby jsi si myslela, že ti dám malinkou pusinku a všechno se zahojí... nechci aby moji kamarádi trpěly... a nechci aby si trpěla ty. Když to máš tak v životě těžké." Řekl jsem a pak se podíval na tu kartu co mi dala. Bylo roční předplatné na GGO, vykulil jsem oči a koukal se na tu kartu.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 3 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 3 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Anyean Wed Aug 13, 2014 12:55 am

Shino

Usmála jsem se a ťukla mu do čela. Jsi opravdu starostlivý... doufám, že takový budeš i ve hře. Řekla jsem a vzala si tašku. Měli by jsme jít do školy.. nechci přijít pozdě. Řekla jsem a hodila mu jeho tašku a chytla ho za ruku. Vytáhla jsem ho z pokoje až před hotel.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 3 Left_bar_bleue95/100Tokyo             - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 3 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Wed Aug 13, 2014 1:15 am

Sorata

Shino řekla, že jsem opravdu starostlivý a já se akorád usmál a pak zmínila to, že by jsme měli jít do školy a já se koukl na hodinky. Škola začínala během několika minut. Rychle mě vytáhla z bytu až před hotel. "Musíme rychle!" Řekl jsem, chytil jí za ruku a rychle s ní běžel na metro. Metro tam už stálo a já rychle nastoupil."Slib mi, že Ayase nic neřekneš... bude to naše tajemství." Řekl jsem jí a usmál se.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 3 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 3 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Anyean Wed Aug 13, 2014 1:50 am

Shino

Se Soratou jsme šli na metro a v metře mi říkal, ať si to nechám pro sebe, že to bude naše tajemství. Bojíš se, že bych to řekla Ayase? Nemusíš se bát... tvoje tajemství je v mých rukách. Řekla jsem a usmála se na něho. Když metro dorazilo na zastávku, ve které vystupujem, tak jsem rychle vystoupila a vyběhla schody. Měli jsme ještě 4 minuty a já si oddchezla. Před školou seděla Ayase na lavičce a já pomalinku šla k ní. ~Oya... jak si přežila noc? Zeptala jsem se a usmála se.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 3 Left_bar_bleue95/100Tokyo             - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 3 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Wed Aug 13, 2014 2:05 am

Sorata

Když mi Shino řekla, že si to nechá pro sebe, tak jsem byl o něco klidnější. Shino rychle vyběhla schody a já šel pomalu. Když jsem je vyšel, tak už bylo vidět, jak se Shino baví s Ayasou, která seděla a čekala před školou. Pomalinku jsem šel k ním a usmál se. Ohayo-mína! Řekl jsem a usmál se na ně.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 3 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 3 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru