Sword art Online CZ/SK Text RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokyo

+2
Eru Roraito
Cardinal
6 posters

Strana 9 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Goto down

Tokyo             - Stránka 9 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Mighty Floyd Tue Aug 26, 2014 9:44 am

Ayase

Probrala jsem se v osm, ale v posteli ležela ještě do půl deváté. Konečně sobota, byl to náročný týden. Řekla jsem si, navlíkla župan a šla si umýt zuby. Po pěti minutách jsem se vrátila do pokoje, postel ustlala a pokusila se připojit na servery SAOI. Jsem zvědavá, jak to funguje. Řekla jsem si pod nos, zapojila disk a dala si AmuSphere na hlavu. Nevím jestli byl problém u mě, ale čekala jsem na spojení se serverem.

Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 9 Left_bar_bleue8/100Tokyo             - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 9 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Tue Aug 26, 2014 9:57 am

Sorata

Ráno jsem se probral a protřel si oči. Byla sobota a to bylo to nejlepší, protože dneska se otevírali servery do SAOI. Šel jsem na záchod a pak si vyčistit zuby. Matka už měla hotovou snídani a já se šel nasnídat. "Ohayo-gozaimasu!" Řekl jsem a sedl si ke stolu. Ohayo, Sorato. Dneska nepůjdeš ven?. Zeptala se mě matka a já akorád kroutil hlavou. "Dneska budu zkoušet novou hru. Itadakimasu!" Řekl jsem a začal jíst. Matka akorád kývnula hlavou a usmála se. Po snídani jsem šel hned do pokoje a vytáhl cd od GGO a dal tam cd od SAOI. Dal jsem si na hlavu NerveGear a psalo to, že servery ještě nejsou k dispozici. Nechybělo moc dlouho do spuštění, tak jsem akorád čekal s NerveGearem na hlavě.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 9 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 9 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Cardinal Tue Aug 26, 2014 10:24 am

Hráči už mohli spatřit, že se připojují do systému.



Hnedka po připojení do systému AmuSphere a NerveGear oskenovali těla všech hráčů.

Hráči mohli vidět bílou obrazovku a celkem příjemnou hudbu v pozadí.



Vítej nový uživateli! Ještě než se ponoříš do světa Aincrad, tak se musíš zaregistrovat.


POZOR! Vyplň veškeré informace pořádně, protože nebudeš mít další šanci se registrovat znovu!



Vyberte prosím vaše jméno, které uvidí i ostatní hráči.


kód:
Jméno:

Vyberte prosím vaše jméno účtu, na který se budete příště přihlašovat.


kód:
Jméno účtu:

Zadejte prosím vaše heslo. Minimálně 6~12 znaků. (Zadajte heslo, které si budete pamatovat).


kód:
Heslo:

Zopakujte heslo.



kód:
Heslo znovu:

Váš účet byl úspěšně vytvořen! Nyní se přihlašte.



Login.


kód:
Přihlašovací jméno:

Heslo:


Jakmile se hráči zaregistrovali a přihlásili, tak se objevili uprostřed bílé místnosti, kde vyskočila tabulka.

Nyní si můžeze vybrat, jestli váš avatar bude snímán jako vaše realné tělo, nebo jako avatar, který si vytvoříte.

kód:
Chci použít svoje reálné tělo jako svůj avatar.


Chci si vytvořit vlastní avatar.

Hráč co si vybral možnost reálného těla se hnedka přemístil do začátečnického města. Hráč, který si zvolil možnost vlastního avataru se přemístil do místnosti, ve které si mohl vytvořit svůj vlastní avatar.

kód:
Realný avatar: [spoiler][img][/img][/spoiler]

Vlastní avatar: [spoiler][img][/img][/spoiler]


Gratuluji! Nyní jsi připraven otevřít bránu do světa Aincrad!



Po objevení poslední zprávy se všichni hráči teleportovali do začátečnického města.
http://saorpg.hateam.com/t5-zacatecnicke-mesto
Cardinal
Cardinal
Admin

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 7
Col: 1469
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 9 Left_bar_bleue1260/1500Tokyo             - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (1260/1500)

http://saorpg.hateam.com

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 9 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Anyean Tue Aug 26, 2014 10:42 am

Shino

Vypadalo to, že už se chytl signál a já si nandala AmuSphere. Hnedka mě to oskenovalo a pak jsem se musela zaregistrovat. Blbeček měl pravdu a nikde nebyla možnost využití jiného účtu. První bylo jméno charakteru a ten jsem pojmenovala
kód:
Jméno: Akame
Jméno účtu jsem si vybrala celkem jednoduché.
kód:
Jméno účtu: Hecate1250
Další bylo heslo a nad tím jsem celkem delší dobu přemýšlela, protože jsem nevěděla, jakou to má bezpečnost.
kód:
Heslo: Sinon12501997
Pak to po mě chtělo heslo znova a já tak heslo napsala znovu.
kód:
Heslo znovu: Sinon12501997
Můj účet byl vytvořen a já se hnedka přihlásila.
kód:
Přihlašovací jméno: Hecate1250

Heslo: Sinon12501997

Po přihlášení jsem se objevila v bílé místnosti a tam to po mě chtělo, abych si vytvořila avatar. Reálný avatar nepřipadal v úvahu. Zvolila jsem tak možnost vlastního avataru.

kód:
Vlastní avatar:
Spoiler:

Po vytvoření svého avataru jsem se objevila v začátečnickém městě.

Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 9 Left_bar_bleue95/100Tokyo             - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 9 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro AVi.exe Tue Aug 26, 2014 10:52 am

Ryuunosuke

Po menší chvilce mě to připojilo do systému a já musel zadat jméno své postavy.
kód:
Akaryu
Po té to po mě chtělo též registraci a moje jméno účtu jsem dal
kód:
MamRádRajčata
.
Dále to po mě chtělo heslo a to jsem dal celkem jednorázové.

kód:
HolkyJsouZlo
.
Ještě jsem to musel zopakovat.

kód:
HolkyJsouZlo
.
Potom jsem už měl účet hotový a mě to vyhodilo do bílé místnosti, kde se vytvářel herní avatar. Vybral jsem to, že chci vlastní avatar.
Vlastní avatar:
Spoiler:
Náházel jsem si bílou košili a bílé vlasy což mi připadalo celkem srandovní. Pak jsem se objevil ve městě, které bylo kurna obrovské.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 9 Left_bar_bleue6/100Tokyo             - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 9 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Tue Aug 26, 2014 11:23 am

Sorata

Čekal jsem a pak mě to už dostalo do hry a první věc, kterou jsem musel udělat, bylo to, že jsem měl zadat jméno své postavy. "Hmmm... nejspíš Damios"
kód:
Jméno: Lubbock
Další věc, která na mě vyskočila, byla registrace, které vyžadovala jméno účtu a heslo.
kód:
Jméno účtu: SorataKanoja
Heslo už byl větší oříšek, ale nebylo zase tak obtížné, jako třeba na nějakých stránkách.
kód:
Heslo: Hope123456
Heslo jsem kvůli ochraně musel zopakovat.
kód:
Heslo znova: Hope123456
Můj účet byl vytvořen a já se přihlásil podle svých přihlašovacích údajů.
Objevil jsem se v bílé místnosti, kde se vytvářel avatar. Zvolil jsem to, abych si mohl udělat svůj vlastní avatar. Chtěl jsem si s tím trochu pohrát, tak jsem asi 20 minut strávil ve vytváření postavy.
Vlastní avatar:
Spoiler:
Po vytvoření avataru jsem se objevil ve městě a hned jsem se rozhlížel okolo. Nebyli tu hráči, ale samý NPC.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 9 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 9 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Mighty Floyd Wed Aug 27, 2014 10:45 am

Ayase

Konečně jsem se dostala do hry a vyjela tabulka s nabídkou pro registraci.
kód:
Jméno: Denorien
kód:
Jméno účtu: ayafu
kód:
Heslo: metalforever
kód:
Heslo znova: metalforever
Políčka jsem úspěšně vyplnila a jako charakter jsem si vytvořila dívku s hnedými vlasy a fialovýma očíma.
Avatar:
Spoiler:
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 9 Left_bar_bleue8/100Tokyo             - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 9 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 9 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru