Sword art Online CZ/SK Text RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokyo

+2
Eru Roraito
Cardinal
6 posters

Strana 4 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Tokyo             - Stránka 4 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Wed Aug 13, 2014 2:05 am

Sorata

Když mi Shino řekla, že si to nechá pro sebe, tak jsem byl o něco klidnější. Shino rychle vyběhla schody a já šel pomalu. Když jsem je vyšel, tak už bylo vidět, jak se Shino baví s Ayasou, která seděla a čekala před školou. Pomalinku jsem šel k ním a usmál se. Ohayo-mína! Řekl jsem a usmál se na ně.

DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 4 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 4 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Mighty Floyd Wed Aug 13, 2014 3:07 am

Ayase

Seděla jsem na lavičce a začínala mít starosti, protože za ctyři minuty mělo zvonit. Za chvíly přišla Shino mě pozdravit. Ohayo Shino. Celkem dobře, jak ty? Odpověděla jsem a usmála se na ni. O minutu později přišel Sorata. Ohayo. Řekla jsem a zamávala na něj. Když přišel blíž, postavila jsem se, objala ho kolem krku a políbila ho. Jaká byla cesta do školy? Zeptala jsem se a usmála se na něj.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 4 Left_bar_bleue8/100Tokyo             - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 4 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Anyean Wed Aug 13, 2014 3:22 am

Shino

Ayase se nakonec prý pěkně vyspala a ani nebylo divu, když políbení od Sorati je okouzlující a léčebné. Jo... fajn. Řekla jsem a pak Ayase rychle vstala a s políbením objala Soratu. Nenápadně jsem si utřela pusu, protože zrovna Ayase na jeho rtech měla i svoje pozůstatky. Nechala jsem je o samotě a šla do třídy. Při příchodu do třídy jsem viděla toho né moc milého kluka, který je Soratův kámoš. Sedla jsem si do své lavice a vytáhla mobil.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 4 Left_bar_bleue95/100Tokyo             - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 4 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Wed Aug 13, 2014 4:20 am

Sorata

Ayase se na mě hnedka vrhla a obejmula mě a pak políbila. Pohladil jsem jí po tváři a usmál se. "Tvoje tvář mi chyběla" Řekl jsem a pak jí chytl za ruku. "V metru byl celkem hukot... všude to bylo narvané, tak se to trochu opozdilo." Dodal jsem a pak šel s Ayasou za ruku směrem do školy.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 4 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 4 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Eru Roraito Wed Aug 13, 2014 4:33 am

Tokyo             - Stránka 4 L

Vstal jsem jako každé ráno tak akorát, abych se stihl nasnídat, vykoupat a připravit si jídlo na celé dopoledne a hned potom vyrazit do školy. Ke snídani jsem si tradičně připravil kakao s 15 lžičkami cukru a k tomu 4 kousky z buchty co tu nechal Watari. Po snídani jsem se na 5 minut naložil do vany. Potom jsem se oblékl a šel připravit jídlo. Naskládal jsem svoji tradiční směs pro svačinu a přihodil k tomu i ty papíry, které Watari naštěstí vyplnil. Když jsem měl konečně sbaleno, tak konečně vyrazil na autobus, který mě doveze ke stanici metra, kterým se dostanu do školy...
Eru Roraito
Eru Roraito

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 02. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 4 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro AVi.exe Wed Aug 13, 2014 6:11 am

Ryuunosuke

Čekal jsem až všichni přijdou a pomalu tomu tak bylo. Jako první přišla ta divná holka a vypadala dokonce lépe, než předtím v metru. Bylo celkem lehké se hacknout do školního systému. Díky tomu jsem si získal přístup na školní kamery a skrz kamery viděl, že Sorata a jeho holka už frčí do budovy. Skrz AnoConsole jsem dokázal svojí pozici kompletně vymazat ze všech možných zachytávačů pozic a kontrolerů intreviliar persinication. Zálohoval jsem si všechny data o každém studentovi na téhle škole.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 4 Left_bar_bleue6/100Tokyo             - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 4 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Mighty Floyd Wed Aug 13, 2014 9:37 am

Ayase

Když jsem se mu pověsila kolem krku, řekl, že mu moje tvář chyběla. Mě taky a konečně jsem se ji dočkala. Řekla jsem a pohladila ho po tváři. Šli jsme za ruku směrem ke škole a když zafoukal vítr, ucítila jsem nasládlou vůni. Čichla jsem si k Soratovi a šlo to z jeho uniformy. Nejspíše kvůli přeplněnému metru byla taky lechce pomačkaná. Pěkně voníš, ta je nová? Zeptala jsem se a usmála se na něho.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 4 Left_bar_bleue8/100Tokyo             - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 4 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Wed Aug 13, 2014 9:43 am

Sorata

Ayase řekla, že pěkně voním a pak si ke mě čichala. Usmál jsem se sám začal též čichat. "Nepamatuju si, že bych se...." Ani jsem nedořekl a hnedka se mi v hlavě vykreslilo to, odkaď asi tolik vonim. "Aaaah! Za to může Shino! Kso! Jestli zjistí víc, tak jsem mrtvej." Pomyslel jsem si a pak se na Ayasu usmál. "Asi se na mě někdo v metře namáčkl a ten sajrajt se na mě přichytil." Řekl jsem a trochu se zasmál. Vešel jsem s Ayasou do školy a mířil do naší třídy.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 4 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 4 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Anyean Wed Aug 13, 2014 9:47 am

Shino

Nudila jsem se a tak mě napadlo, že si trošičku pohraju s tím novým. Proplížila jsem se za něho a koukla se mu do notebooku. Viděla jsem celkem zajímavé věci, ale vůbec jsem jim nerozuměla. Naklonila jsem hlavu přes jeho rameno a usmála se. Hraješ hry? Zeptala jsem se ho a čekala na odpověď.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 4 Left_bar_bleue95/100Tokyo             - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 4 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Cardinal Fri Aug 15, 2014 9:00 am

Jeden kluk se mě zeptal na to, co bych dělal, kdyby mě moje vyvolená opustila a jestli bych to začal řešit hned nebo až po chvíli, kdy by se to uklidnilo. Záleží, jaký je to typ ženy... může ti odpustit hned a nebo nikdy. Jestli jí chceš zpátky, tak jí třeba pošli květiny a nebo jí něco kup. Dělej to tak dlouho, dokaď jí nedokážeš to, že si to tak nemyslel. Řekl a pak v dálce viděl nákupní centrum. Když se člověk zakecá, tak to utíká rychle. Těsně před nákupním centrem jsem se otočil na třídu a jen silně písknul. Děcka! Poslouchejte! Budete mít 30 minutový rozchod, jak jsem řekl před školou a za těch 30 minut bude sraz na parkovišti. Tak běžte... Řekl učitel a šel na parkoviště domluvit ostatní věci.
Cardinal
Cardinal
Admin

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 7
Col: 1469
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 4 Left_bar_bleue1260/1500Tokyo             - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1260/1500)

http://saorpg.hateam.com

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 4 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro AVi.exe Fri Aug 15, 2014 9:04 am

Ryuunosuke

V dálce se vykreslovalo obchodní centrum a já zaklapl mobil a pak poslouchal učitele, jak nám říká to, že máme 30minut na to, aby jsme si prošli obchodní centrum. Půjdu se podívat na novou technologii a nový sysémy, které vytvořily. Půjdeš semnou, Sorato? Zeptal jsem se a byl připraven vyrazit do obchodního centra.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 4 Left_bar_bleue6/100Tokyo             - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 4 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Anyean Fri Aug 15, 2014 9:08 am

Shino

Konečně jsme byli před nákupákem a já byla strašně natěšená na ty nové hry. Ten blbeček hnedka do Sorati pral nějakou technologii a systémy a já akorád natáhla ruku, která dávala symbol, že by mu mohla přiletět facka. Pojďme se podívat na hry... to nikomu neuškodí. Řekla jsem a čekala na vyjádření Sorati.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 4 Left_bar_bleue95/100Tokyo             - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 4 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Fri Aug 15, 2014 9:33 am

Sorata

Odpověď učitele byla celkem zajímavá a zapsal jsem si jí do paměti, pak jsme dorazili k tomu centru a hnedka na mě ostatní začali chrlit spoustu nápadů kam jít a já se sklopenou hlavou jen tak otráveně řekl. "Však se podíváme všude... máme půl hodiny, ale začal bych nejspíš u her, protože pak by jich tam už nemuselo být tolik" Řekl jsem a pomalu vešel do centra. Bylo to opravdu obrovské centrum a já si začal procházet obchody, které byli přímo v přízemí.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 4 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 4 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Mighty Floyd Fri Aug 15, 2014 9:56 am

Ayase

Vešla jsem do nákupního centra a hned jsem si všimla té krásné fontány. Waau, musím říct, že ji krásně postavili. Řekla jsem si a šla směrem k ní. Hned vedle fontány byla nějáká prezentace na hru Sword Art Online Infinity. Na velkém led displayi se psalo, že začne za pět minut, tak jsem si začala hledat místo. V předních řadách byla poslední volná židle, takže jsem neváhala a okamžitě si tam sedla. Doufám, že to bude něco zajímavého. Pomyslela jsem si a zaslechla nějáký větší hluk. Ohlédla jsem se a víděla, jak došli i ostatní.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 4 Left_bar_bleue8/100Tokyo             - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 4 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Cardinal Fri Aug 15, 2014 10:14 am



Prezentace pomalu začínala a na velkém plátně se oběvilo logo:
Tokyo             - Stránka 4 Saoi

Po té logo přeskočilo na další a to bylo logo vývojařů.

Tokyo             - Stránka 4 Uwagicompany



Od absolutně neznámých vývojařů
přichází do našeho světa
jako další RLMMORPG
ale tentokrát!
ve stylu starověkých bojů!
ovládni svůj meč, luk, katanu, rapír...
a staň se tím nejsilnějším hráčem!
vybuduj si guildu
porážejte společně silné bosse
vytvořte si přátelé
a plánujte dlouhé bitvy
které budou rozhodovat o tom, kdo je nejsilnější!
nudíš se?
nemáš co dělat?
tak si našel něco, co ti otevře dveře do nekonečné zábavy!

staň se hrdinou!
zachraň spoustu nevinných lidí
ochraňuj města před velkými nájezdy nepřátel
vybuduj si respekt a buď ten nejlepší!
zvol si tu pravou cestu...
tu cestu...
která bude ta nejlepší!
tu cestu, která ti přinese vítězství!

*Ukázky ze hry*

Sword Art Online Infinity...

více informací na reklamním letáku.


Tokyo             - Stránka 4 Saoiflyerb


Naposledy upravil Cardinal dne Fri Aug 15, 2014 11:08 am, celkově upraveno 1 krát
Cardinal
Cardinal
Admin

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 7
Col: 1469
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 4 Left_bar_bleue1260/1500Tokyo             - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1260/1500)

http://saorpg.hateam.com

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 4 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro AVi.exe Fri Aug 15, 2014 10:20 am

Ryuunosuke

Ta holka zvedla ruku a já se rychle schoval za Soratu. Nech mě napokoji... ty... vyžírko. Řekl jsem a krčel se za Soratou. Sorata se rozhodl, že se nejdřív půjde podívat na hry a já akorád pokroutil očima a šel za ním. Ve vnitř už probíhala nějaká recenze na novou hru a já se od nich oddělil a šel se podívat na něco jinéh. Šel jsem okolo prvních řad a všiml si, že tam sedí Ayase. Sorata u sebe mobil neměl, takže to byla jeho zbytečná chyba. Sedl jsem si poblíž ke sloupu a sledoval jí ze stínu.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 4 Left_bar_bleue6/100Tokyo             - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 4 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Anyean Fri Aug 15, 2014 10:48 am

Shino

Sorata se rozhodl pro hry a já se usmála. Ve vnitř už běželo review na hru Sword Art Online Infinity. Rychle jsem doběhla a sedla si na volné místo. Být nejlepší? Další hra, ve které někdo musí být nejlepší... a to budu já! Pomyslela jsem si a pak si vzala z druhé židle leták. Nový Cardinál systém? Takže to bude o něco lepší rozhraní než v GGO. Pomyslela jsem si a ostatní věci jen tak okem projela a zasekla se na ceně. 7000 jenů?! Achjo... ale zase na to nejsou měsíční poplatky. Pomyslela jsem si a když to skončilo, tak hnedka za plátnem byl obchod, ve kterém to nejspíše prodávali. Koupíš si to Sorato? Zeptala jsem se a už vytahovala peněženku, jestli na to vůbec mám.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 4 Left_bar_bleue95/100Tokyo             - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 4 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Fri Aug 15, 2014 11:06 am

Sorata

V centru se už na plátně promítal trailer na SAOI a já si přisedl vedle Shino, protože nikde jinde už místo nebylo. Dal jsem ruce do kříže a poslouchal, co se tam říká. Kupodivu to bylo zajímavé a ty obrázky ze hry byli doslova epické. Shino se mě zeptala, jestli si to budu kupovat a já s rukama v kříži akorád suše odpověděl. "Nevím, ale vypadá to dobře". Pak jsem si podíval do peněženky, kde jsem měl něco přes 10 tisíc jenů. Postavil jsem se a šel do toho obchodu. "Jednou si vezmu to SAOI." Řekl jsem a prodavač mi k tomu nabalil i promo kod za první nákup. "K čemu to je?" Zeptal jsem se a vytáhl těch 7,300 jenů. "To ani já nevím... vývojaři to popisují jako PROMO kod." Řekl prodavač a já se akorád usmál. "Dobře tedy.. Arigato." Poděkoval jsem a vyšel ven z obchodu. Zabalenou hru s tím kodem jsem si dal do tašky a čekal na ostatní.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 4 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 4 Empty Obchodni Centrum.

Příspěvek pro Cardinal Fri Aug 15, 2014 11:21 am

Cardinal
Cardinal
Admin

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 7
Col: 1469
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 4 Left_bar_bleue1260/1500Tokyo             - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1260/1500)

http://saorpg.hateam.com

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 4 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Mighty Floyd Fri Aug 15, 2014 11:36 am

Ayase

Těsně před startem kolem mě prošel Soratův kamarád. Chvíly jsem se na něho dívala, protože ty zrudlé tváře se nedali přehlédnout, ale jinak jsem mu nevěnovala pozornost. Za chvíly začla prezentace a já akorát sledovala to obří plátno. Na konci prezentace jsem byla celkem překvapená a popadla leták ze malého stolku předemnou. Ty jo...ta hra vypadá opravdu skvěle! Řekla jsem si a začala si číst ten leták. Za 7000 yenů ta hra opravdu stojí! Ale budu si muset koupit Amu Sphere, snad nebude moc drahý. Pomyslela jsem si a postavila se do řady ke stánku, kde se hra prodávala. Když jsem se zařadila, zahlédla jsem Soratu jak si vkládá hru do tašky. Sevřela jsem pěst a dělala, že ho nevidím. Po chvíly jsem se konečně dostala na řadu. Jednou SAOI prosím! Doufám, že berete karty. Řekla jsem a usmála se. Samozřejmě! Odpověděl mi, přiložila jsem kartu k terminálu a zadala pin. Tady ji máš, užíj si ji! Řekl a podal mi hru. Moment! Málem bych zapoměl. Tady je tvůj promo kód. Dodal a usmál se. Arigatō, Sayounara! Odpověděla jsem a šla si sednout na lavičku u fontány.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 4 Left_bar_bleue8/100Tokyo             - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 4 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro AVi.exe Fri Aug 15, 2014 12:03 pm

Ryuunosuke

Z části jsem sledoval to plátno a pak na zemi sebral ten reklamní leták. 7300 jenů? To je celkem málo... vývoj složitějších programů stojí mnohem víc. Pomyslel jsem si a pak leták zmačkal a hodil do koše. Ayase šla do obchodu a z dálky bylo vidět, že se ohlídla za Soratou. Tohle bude zajímavé, jestli se oni dva potkají ve hře a nebudou nic tušit. Bylo by dobré je pozorovat i ve hře. Pomyslel jsem si a vytáhl mobil. Zapnul jsem Hellicate a naskenoval si všechny čísla v tom obchodě. Našel jsem si číslo Ayasi a napsal zprávu. "Budeš hrát jo? Dovol mi se přidat, protože ve více lidech by jsme mohli hrát více strategicky a dostat se na nejvyšší příčky." Zprávu jsem poslal a šel pomalu k obchodu.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 4 Left_bar_bleue6/100Tokyo             - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 4 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Anyean Fri Aug 15, 2014 12:10 pm

Shino

Sorata řekl, že neví, ale, že to vypadá dobře. Kývnula jsem hlavou a přepočítávala peníze. Sorata mezitím zmizel a já se pak vydala do obchodu, kde byla též Ayase. Nechtělo se mi tam jít, ale musela jsem. Schválně jsem si stoupla co nejdál, protože mě to i celkem mrzelo. Dostala jsem se konečně na řadu a vytáhla peníze. Vezmu si jednou tu hru. Řekla jsem a ukázala na ní. Prodavač mi jí zabalil a vzal si peníze. Já si jí dala do menšího pouzdra na boku a šla ven z obchodu. Sorata stál opodál a Ayase šla schválně do nejdál. Hmm.. Ayase si tu hru koupila, takže bude šance jí potkat ve hře. Pomyslela jsem si a sevřela ruku. Uvidíme kdo bude silnější ve hře. Řekla jsem si a šla za Soratou.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 4 Left_bar_bleue95/100Tokyo             - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 4 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Fri Aug 15, 2014 12:13 pm

Sorata

Sednul jsem si nedaleko plátna a viděl Ryuunosukeho, jak míří směrem k obchodu. Z obchodu vyšla Ayase a já měl tu chuť vstát a jít za ní, ale neudělal jsem to, protože jsem dal na radu od učitele. "Jsem hlupák... akorád bych se tu ztrapnil..." Pomyslel jsem si a pak přišla Shino a já se usmál. "Tak co, koupila jsi si hru?" Zeptal jsem se jí a o tom, že jsem si jí koupil i já, mlčel.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 4 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 4 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Anyean Fri Aug 15, 2014 12:59 pm

Shino

Sorata vypadal celkem zamyšleně a pak se zeptal, jestli jsem si hru koupila a já se usmála. Takovou hru bych si nenechala ujít.. a ty si jí nebudeš kupovat? Zeptala jsem se a sedla si vedle něho. Byla by velká zábavu spolu hrát... prý tam je větší šance se dostat do topky v partách. Dodala jsem a opřela se o židlu.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 4 Left_bar_bleue95/100Tokyo             - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 4 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Mighty Floyd Sat Aug 16, 2014 1:31 am

Ayase

Sedla jsem si na lavičku, hru s promo kódem vložila do tašky. Přemýšlela jsem, v jakém obchodě si Amu Sphere pořídit. Z ničeho nic mi přišla na mobil zpráva, ve které mě někdo žádal, jestli by se ke mě mohl ve hře připojit.  
kód:
Ahoj, nechtěl by ses nějdříve představit? Je těžké se rozhodovat, když ani nevím, kdo jsi.
Odepsala jsem a šla se podívat po nějákém elektru nebo game shopu.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 4 Left_bar_bleue8/100Tokyo             - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 4 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Cardinal Sat Aug 16, 2014 5:51 am

Ayase měla štěstí a blízko bylo elektro, kde se prodával AmuSphere za 15 000 jenů a ještě s herní slevou. Na PROMO kodu bylo napsané, že se dá použít buď jako ingame boost, nebo jako sleva na jinou hru či herní produk až v hodnotě 75% slevy.

Dále začala recenze na nejnovější turnaj "Tančících kulek 3" v Gun Gale Online.
Cardinal
Cardinal
Admin

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 7
Col: 1469
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 4 Left_bar_bleue1260/1500Tokyo             - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1260/1500)

http://saorpg.hateam.com

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 4 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro AVi.exe Sat Aug 16, 2014 7:08 am

Ryuunosuke

Šel jsem směrem do obchodu a tam si též koupil tu hru. Dal jsem jí do tašky vedle notebooku a pak mi přišla zpráva od Ayasi. Napsal jsem svoje jméno, které ale není celé.
kód:
Jmenuji se Akasaka Ryuutairo Yosuke, těší mě. Ty jsi Ayase, nemusíš se představovat. Doufám, že se rozhodneš dobře... můžu ti tak i pomoct  ve vícero způsobech.
Napsal jsem a odeslal. Vyšel jsem z obchodu a viděl, jak Shino sedí vedle Soraty a já se akorád provlnul, protože sedět vedle takový holky by mě nejspíš zabilo. Procházel jsem si centrum a zahlédl elektro, ve kterém by mohli mít nějaké nové věci, které by se dali předělat na užitečnější věci. Poblíž jsem zahlédl Ayase a jen si povzdychl. Zatím mě nemohla poznat podle mého neúplného jména.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 4 Left_bar_bleue6/100Tokyo             - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 4 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro DamioS Sat Aug 16, 2014 7:54 am

Sorata

Seděl jsem s rukama v kříži a jen přemýšlel nad Ayasou. Strašně mi chyběla její vůně a její tělo. Nic jiného jsem v hlavě neměl, než Ayasu. Už jsem nevěděl co dělat, jestli dále pomáhat lidem jak jen mohu a nebo přestat pomáhat a milovat člověka, kterého ze svého srdce plně miluju. Byl jsem úplně vedle a pak se mě Shino zeptala, proč jsem si to nekoupil a já akorád sklopil oči. "Dala si mi kupon na GGO... to mi nejspíš bude zatím stačit." Řekl jsem jí a pak viděl tu recenzi na GGO. Ten turnaj vypadal slibně.
DamioS
DamioS

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

Staty
Level: 2
Col: 106
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 4 Left_bar_bleue105/250Tokyo             - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (105/250)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 4 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Mighty Floyd Sat Aug 16, 2014 9:45 am

Ayase

Konečně jsem zahlédla elektro, kde prodávali Amu Sphere a za ten promo kód dokonce se 75% slevou! Tohle ani není možné, takové štěstí! Řekla jsem si a zamířila přímo do prodejny. Mezitím mi přišla na mobil zpráva, nejspíše od té neznámé osoby, ale chtěla jsem si to přečíst později. Amu Sphearů tam zbyly poslední dva kusy, takže jsem jeden popadla a byla ráda, že na mě zbyl. Amu Sphear jsem zaplatila a šla si sednout na lavičku před elektrem. Vytáhla jsem si mobil a začala si číst zprávu.
kód:
Neznám..ale to nevadí, moc ráda tě poznám :) Proč ne, určitě bude zajímavější hrát ve dvou lidech.
Odepsala jsem mu a zadívala se na padající list, který nejspíše propadl střešní ventilací.
Mighty Floyd
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 08. 07. 14

Staty
Level: 1
Col: 112
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 4 Left_bar_bleue8/100Tokyo             - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (8/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 4 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro AVi.exe Sat Aug 16, 2014 10:11 am

Ryuunosuke

V elektru měli spoustu věcí, které vypadali opravdu slibně. Koupil jsem si jedno relátko a dal si ho do tašky. Pak mi přišla zpráva od Ayase a ta napsala, že mě nezná, ale že mě též ráda pozná. Moc ráda nebudeš. Pomyslel jsem si a už mě nebavilo psát, tak jsem zapnul Maid a jen mluvil. Jestli mě ráda poznáš, tak se ti klidně ukážu. Vidím tvojí pozici, takže jestli mě budeš chtít vidět, tak zakývej hlavou, že souhlasíš a pokuď ne, tak zakruť, že nesouhlasíš.   Řekl jsem do mobilu a po cestě si sedl ke sloupu do stínu. Zpráva se hnedka odeslala a já si zkontroloval čas.
AVi.exe
AVi.exe

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 09. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 109
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 4 Left_bar_bleue6/100Tokyo             - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (6/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 4 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Anyean Sat Aug 16, 2014 10:16 am

Shino

Sorata vůbec neměl náladu a po té otázce řekl, že si vystačí s GGO. Pak tu byla recenze na turnaj v GGO a já hodně přemýšlela o tom, jestli se zaregistruju a nebo, jestli se na to vykašlu. Věděla jsem, že už nejspíš lepší nebudu, ale možná by to mohlo vyjít. Nakonec jsem se rozhodla, že to nejspíš vzdám, ale dostanu se mezi nejlepší hráče ve Sword Art Online Infinity. Když myslíš, ale GGO není žádná sranda.. je tam spousta profesionálních hráčů z celého Japonska. Řekla jsem a otočila hlavu na Soratu.
Anyean
Anyean

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 06. 08. 14

Staty
Level: 1
Col: 183
Zkušenosti:
Tokyo             - Stránka 4 Left_bar_bleue95/100Tokyo             - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (95/100)

Návrat nahoru Goto down

Tokyo             - Stránka 4 Empty Re: Tokyo

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru